بازیابی اطلاعات پاک شده با نرم افزار EaseUS Data Recovery تنها در ۲ حرکت!

برای جا به جایی آسان تر، عکس های خانوادگی خود را در گوشی به رم منتقل می کنید تا بعدا راحت با رم ریدر آنها را روی لپ تاپ بریزید. فرزند خردسال تان، گوشی را از دست شما می گیرد که بازی کند غافل از اینکه بچه ها موجودات کنجکاوی هستند و کودک شما هم وقتی لحظه ای غافل شدید از روی حس کنجکاوی، به قسمت های مختلف گوشی سرک کشیده و همه دکمه های برنامه ها را تست می کند. تا اینکه می بینید ناخواسته هر چه عکس خانوادگی روی رم ریخته بودید را پاک کرده است! نرم افزار EaseUS Data Recovery به راحتی ۲ مرحله می‌تواند تمامی اطلاعات پاک شده را مجددا بازگردانی کند.

برای ریکاوری عکس های پاک شده از گوشی دست به کار شوید

در مثالی که زدیم به جای سرزنش کردن بچه، باید فکر چاره کرد. وقتی عکس یا هر نوع فایل دیگری از روی یک حافظه کامپیوتری پاک می شود اگر از برنامه درستی استفاده کنید و کمی هم خوش اقبال باشید، می توانید هر چه حذف شده را ریکاوری کنید.

وقتی فایل های پاک شده را ریکاوری می کنید ممکن است بعضی از فایل ها یا ریکاوری نشوند یا خراب شده باشند برای اینکه شانس موفقیت ریکاوری فایل افزایش یابد توصیه می کنیم بعد از پاک شدن فایل، در محلی که فایل پاک شده چیز جدیدی نریزید و بدون درنگ به سراغ برنامه های مخصوص ریکاوری بروید. در ادامه یک برنامه ریکاوری فوق العاده به شما معرفی می کنیم که اسمش EaseUS Data Recovery است و می تواند مشکل را حل کند پس برای بازیابی عکس ها فورا دست به کار شوید.

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

برنامه بازیابی اطلاعات EaseUS Data Recovery فایل و پوشه هایی که اطلاعات شان پاک شده را جستجو می کند و هر چیزی که قابل بازیابی باشد را ریکاوری می کند این نرم افزار اطلاعات پاک شده انواع و اقسام حافظه های جانبی را می تواند برگرداند.

برای ریکاوری رم گوشی با EaseUS Data Recovery چه باید کرد؟

برای این کار رم گوشی را داخل یک رم ریدر گذاشته و به کامپیوتر وصل کنید. این نرم افزار قدرتمند، رم شما را به عنوان فلش مموری شناسایی کرده و روی آن جستجو انجام می دهد به این ترتیب محتوای حذف شده رم گوشی را می توانید ریکاوری کنید.

آیا فایل های پاک شده قدیمی هم قابل بازگردانی هستند؟

بله بازگردانی فایل تاریخ مصرف ندارد. اما طبیعتا هر چه زودتر برای این کار اقدام کنید احتمال موفقیت ریکاوری بیشتر است چون ممکن است در طول زمان به خاطر ریختن فایل های جدید، دسترسی به فایل های قدیمی پاک شده، عملا امکان پذیر نباشد.

آموزش کار با EaseUS Data Recovery و ریکاوری فایل در ۲ حرکت

حرکت اول : سایت برنامه EaseUS Data Recovery را باز کنید و آخرین نسخه آن را رایگان دانلود و نصب نمایید، درایو مورد نظر را برگزیده و اسکن کنید.

حرکت دوم : اندکی بعد سرچ تمام شده و نتایج را می بینید هر چه را خواستید انتخاب کرده و ریکاوری کنید.

آخرین نسخه نرم افزار ریکاوری فایل EaseUS Data Recovery با مراجعه به سایت تولیدکننده این نرم افزار همواره قابل دانلود می باشد.

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))