استون مارتین Valkyrie در راه است

استون مارتین Valkyrie

شرکت استون مارتین در حال حاضر روی هایپرکار جدیدی مشغول کار است که به عنوان Valkyrie شناخته می شود. خودرویی که از توان حرکتی بالایی برخوردار است و می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

به گفته استون مارتین، Valkyrie از قدرت ۱۱۷۶ اسب بخاری برخوردار است و به نوعی بیشتر هایپرکارها با توانی بیش از ۱۰۰۰ اسب بخاری عرضه می شوند. گذشته از آن تاکنون چند تصویری مربوط به این ابراتومبیل منحصربفرد استون مارتین منتشر شد که آن را با طراحی هیجان انگیزی نشان می دهد.

شرکت بریتانیایی با به کارگیری سیستم باتری ریماک ۱۶۰ اسب بخاری در کنار پیشرانه ۶.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۰۰۰ اسب بخاری در مجموع قدرتی ۱۱۶۰ اسب بخاری به والکری بخشیده است.

استون مارتین Valkyrie ابراتومبیل ۱۰۰۰ اسب بخاری

استون مارتین Valkyrie

استون مارتین برای توسعه این خودرو با تیم Red Bull همکاری کرده تا مدل مورد اشاره به یک خودرو مسابقه ای پرتوانی تبدیل شود. البته الگوبرداری از مهندسی اتومبیل های فرمول ۱ در این زمینه بی تاثیر نیست. بنابراین جای تعجب ندارد که پیشرانه Valkyrie با راندمان بالا یادآور خودروهای فرمول ۱ دهه ۱۹۹۰ باشد.

برخلاف اتومبیل های معمولی جاده ای، در Valkyrie هر قطعه وظیفه ای دوچندان دارد تا قدرت بالایی در مجموع فراهم آید. استون سیستم تعلیق را در بخش عقب جای داده تا توان حرکتی دوچندان شود. همان چیزی که از هر هایپرکار انتظار داریم و در محصول استون مارتین نیز قابل مشاهده است. جزئیات بیشتری در کار نیست و بریتانیایی ها قصد دارند بزودی این مدل را معرفی کرده و دردسترس قرار دهند.

در سال های گذشته جزئیاتی پیرامون Valkyrie منتشر شد و این محصول کمپانی استون مارتین در نوع خود بی نظیر است.