هیوندای Venue مدل N Line در حال توسعه است

هیوندای چند روز پیش و در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک ۲۰۱۹، اقدام به رونمایی کردن از عضو جدید محصولات خودش با نام Venue کرد. از آنجایی که تنها چند روزی از معرفی این خودروی جدید از شرکت کره ای می گذرد، اطلاعات جدیدی که به بیرون درز کرده است، خبر از توسعه مدل N Line این خودرو می دهند.

هیوندای  Venue و نسل هشتم هیوندای سوناتا، خودروهای جدید بودند که این شرکت برای رونمایی کردن از آن ها، نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۹ را انتخاب کرد. ولی زمان زیادی از این موضوع نگذشته که این شرکت به صورت رسمی خبرهای مبنی بر توسعه مدل N Line از این کراس اور خوش قیمت را تایید کرده است. البته این اتفاق درحالی می افتند که پیش از این هیوندای به صورت رسمی خبر از توسعه مدل ان لاین N Line برای مدل سوناتا از محصولاتش داده بود، ولی در زمان معرفی کراس اور جدید این برند کره ای اشاره ای به نمونه N line آن نشد.

هیوندای Venue اسپرت می شود

مدیرآمریکای شمالی این شرکت، مسئولی بود که خبر از عرضه مدل N line هیوندای ونو در آینده نزدیک داد. اگرچه مدل N line از هیوندای سوناتا به پیشرانه قدرتمندتری مجهز می شود ولی انتظار داریم که برای مدل N line از Venue تنها تغییرات اعمال شده از قسمت ظاهری خودرو فراتر نرود. چرا که هیوندای در اوایل سال جاری میلادی از خودروی النترا GT N Line در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی کرد. این خودرو که جایگزین النترا GT اسپرت محسوب می شود، نسخه آمریکایی هیوندای i30 N Line است. این خودرو در مقایسه با نمونه استاندارد، تغییراتی را در زمینه موتور و قدرت تولیدی آن تجربه نکرد.

مدل های N Line اولین باری نیست که برای خودروهای کراس آور از این شرکت عرضه می شوند. زیرا در گذشته نیز شاهد عرضه هیوندای توسان N Line بودیم، پس Venue N Line  دومین کراس اور این برند کره ای از سری N محسوب می شود. با تمام این گفته البته که این احتمال وجود دارد که هیوندای مدل N این خودرو را با تغییرات کامل، شامل بدنه و موتور روانه بازار کند، چرا که مدیر آمریکای شمالی این برند محبوب در مصاحبه خودش اشاراتی به آن داشته است.

امروزه شاهد این هستیم که شرکت های مختلف خودروسازی جهان، مدل اسپرت و قدرتمند از خودروهای خودشان را در کنار نسخه معمولی از آن عرضه می کنند که مورد استقبال افراد نیز قرار می گیرد. سری M بی ام و آلمان، GT Line کیا کره، نمونه هایی از این موضوع هستند. حال شرکت هیوندای نیز درنظر دارد که با توسعه سری N از محصولاتش، نیاز مشتریان را تامین سازد.