مرسدس ای‌ ام ‌جی GLC 63 و GLC 63 کوپه رسما رونمایی شد

مرسدس ای‌ ام ‌جی

روزگذشته در یک مراسم رسمی شرکت مرسدس بنز آلمان از مدل های GLC 63 و GLC 63 سری ای ام جی را که به موتورهای قدرتمندی مجهز شده اند، رونمایی کرد. مدل های جی ال سی ۶۳ و نسخه کوپه در نمونه استاندارد خودشان دارای یک موتور ۸ سیلندر ۴.۰ لیتری می باشند که همراه با توربو شارژر دوقلو قادر به تولید نیرویی معادل ۴۶۹ اسب بخار یا ۳۵۰ کیلووات قدرت با ۶۴۹ نیوتون متر گشتاور هستند. خودروی  GLC 63S کوپه به موتور یکسانی با نمونه استاندارد مجهز شده، با این حال قدرت تولیدی آن به ۵۰۳ اسب بخار یا ۳۷۵ کیلووات و گشتاور آن به ۷۰۰ نیوتون متر افزایش یافته است. شرکت مرسدس ادعا کرده که این خودرو می تواند با یک گیربکس ۹ سرعته خودکار و سیستم چهار چرخ محرک، پیست نورنبرگ رینگ آلمان را در مدت ۷:۴۹:۳۶۹ دقیقه طی کرده است.

مدل استاندارد از جی ال سی کوپه در مدت زمان ۳:۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد می تواند برساند که در مدل S از این خودرو این زمان به میزان ۰.۲ ثانیه بهبود یافته و به ۳:۶ ثانیه رسیده است. در حالی که حداکثر سرعت نمونه استاندارد به صورت الکترونیکی روی ۲۴۹ کیلومتر بر ساعت محدود شده، سرعت نمونه اس  آن به ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت نیز می تواند برسد. سیستم کنترل الکترونیکی دیفرانسیل عقب نحوه انتقال قدرت به چرخ ‌های عقب را کنترل می‌ کند.

محصولات کراس اوور جدید مرسدس بنز معرفی شدند

مرسدس ای‌ ام ‌جی

خودرو هایی که مرسدس اخیرا معرفی کرده است به صورت استاندارد از سیستم تعلیق بادی و دمپرهای تطبیقی بهره مند می شوند و در قسمت ظاهری نیز در مقایسه با نمونه های قبلی معرفی شده تغییراتی را به خود دیده اند. مرسدس  ای‌ ام ‌جی GLC 63 و  GLC 63 کوپه دارای جلوپنجره متفاوت، چراغ‌ های LED باریک و چراغ‌ های جدید در بخش عقب خود هستند. مدل S این خودرو در تریم‌  Iridium   Silver از دیفیوزر عقب بهره می ‌برد. محصولات جدید مرسدس به صورت استاندارد دارای رنگ های ۲۰ اینچی ۵ پره می باشند. البته این امکان برای خریداران فراهم شده است که بتوانند در هنگام ثبت سفارش تقاضای رینگ ۲۱ اینچی کنند.

این محصولات به صورت استاندارد از صندلی‌ های اسپرت جلو بهره می ‌برند. مرسدس بنز برای این خودروها سیستم سرگرمی MB UX را در نظر گرفته که نمایشگر آن دارای حالت ‌های کلاسیک، اسپرت و سوپر اسپرت است. البته که در مدل اس از این مدل دارای چرم Nappa بوده که به صورت سفارشی با صندلی های ای ام جی پرفورمنس AMG Performance به کاربران تحویل داده می شود.

پروسه فروش تمامی مدل های خانواده مرسدس ای ام جی GLC 63 در ماه های انتهایی سال ۲۰۱۹ در بازار آمریکا آغاز خواهد شد که در مدتی پیش از عرضه قیمت آن نیز به صورت رسمی اعلام خواهد شد.