با تصویر رندر شده F40 Tribute همراه باشید

F40 Tribute

شرکت فراری یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو محسوب می شود که هر سال نسل جدیدی سوپراسپرت های خود را معرفی کرده و عرضه می دارد. به تازگی Samir Sadikhov یکی از طراحان برجسته تصاویر رندر شده ای از نسل بعدی فراری F40 Tribute منتشر کرده است.

Sadikhov با ترکیب طراحی مدل ۱۹۸۷ اف ۴۰ و طرحی آینده نگرانه ظاهری زیبا به F40 Tribute جدید بخشیده است. مدتهاست فراری این مدل را فراموش کرده و اشاره ای به نسخه جدید آن نداشت. اما تاکنون شاهد انتشار تصاویر رندر شده متعددی بودیم که هر یک به ویژگی اشاره داشتند.

F40 محصولی خاص بود که توانست در آن سال ها طرفداران بسیاری پیدا کند. اگر نگاهی به تصاویر رندر شده داشته باشید متوجه طعم و بوی F40 کلاسیک خواهید شد. Sadikhov سعی کرده همان F40 پیشین را به چنین خودرویی تبدیل کند.

همچنین ساختاری ریسینگ و منحصربفرد برای آن در نظر گرفته شد که عمدتا در انیمیشن های علمی تخیلی می توان مشاهده کرد. شرکت فراری بیشتر به عنوان یک سوپراسپرت ساز شناخته می شود. برندی که هر سال نسل جدیدی از مدل های خود را برای افزایش محبوبیت در میان رقبا رونمایی می کند. در حالی که پیشتر مدیرعامل این شرکت به عدم تولید مدل هایی غیرسوپراسپرت اشاره کرد، حال به نظر می رسد خبرهایی در راه است.

ایتالیایی ها برنامه بزرگی در سر دارند و می خواهند یک مدل برجسته ارائه دهند. انتظار می رود در سال های آینده فراری به معرفی اف ۴۰ نسل جدید بپردازد و محصولی کلیدی را توسعه دهد.

اگرچه این تصویر حقیقی نیست اما در صورت صحت پیدا کردن می تواند جالب توجه باشد. از این رو گاهی باید تصاویر رندر شده اتومبیل های آینده را جذاب و هیجان انگیز تلقی کرد، شاید روزی شرکت سازنده با اقتباس آن چنین طرحی را توسعه داده و مدتی بعد به معرفیش بپردازد.

گالری عکس های منتشر شده توسط سمیر سادیخوف:

F40 Tribute Concept