۱۰ مورد از بهترین رنگ ها برای لباس های پاییزی

بهترین رنگ ها برای لباس های پاییزی
فصل پاییز است و انتخاب بهترین رنگ ها برای لباس های پاییزی می تواند جذابیت شما را دو چندان کند. بنابراین قصد داریم تا امروز رنگ هایی را معرفی کنیم که بیشترین سازگاری را با رنگ ها زیبای پاییزی و آب و هوای آن داشته باشد.
همانطور که می دانید هر رنگی می تواند برای یک فصل خاص مناسب باشد؛ به طور مثال در تابستان پوشیدن لباس هایی با رنگ های صورتی روشن، سفید و فیروزه ای مناسب تر است. اما برای فصل پاییز لباس هایی با تناژ رنگی تیره تر بهترین رنگ ها برای انتخاب می باشند. زیرا پاییز فصلی است رنگارنگ که برای هماهنگ شدن با برگ درختان انتخاب لباس های سایه دار گزینه ای ایده آل است.
سوال اینجاست که چه رنگ هایی برای فصل پاییز و ورود از گرمای تابستان به سرمای زمستان مناسب تر است؟
با استفاده از ترکیب رنگی فصل پاییز و سایه های متناسب با این رنگ ها، لیستی را آماده کرده ایم که می توانید بر اساس آن یک کمد لباس زیبا را برای این فصل آماده کنید.
رنگ هایی که قصد داریم تا به شما معرفی کنیم بر اساس تحقیقات کارشناسان مد و زیبایی جهان تهیه شده است. آن ها برای انتخاب بهترین رنگ ها به نقاط مختلف جهان سفر کرده و به فسیوال های مد و زیبایی سراسر دنیا همچون نیویورک، پاریس، میلان و لندن رفته اند. علاوه بر آن برای انتخاب رنگ های مناسب فصل پاییز، رنگ های استفاده شده در آرایش صورت، رنگ های اتومبیل ها و حتی رنگ های لباس به کار رفته در فیلم ها را نیز مورد بررسی قرار داده اند.
در نتیجه رنگ های پیشنهادی آن ها برای فصل پاییز عبارتند از:

 

خردلی

رنگ خردلی یکی از رنگ های پرطرفدار در فصل پاییز است. این رنگ ملایم و گرم احساس فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد. این رنگ بهترین گزینه برای مانتوهای پاییزی و روسری است.

 قهوه ای

قهوه ای رنگ کلاسیکی است که شما را بسیار جذاب و شیک نشان می دهد. این رنگ می تواند برای انتخاب شلوار، ژاکت و چکمه گزینه ای عالی باشد.

 زیتونی

رنگ زیتونی یکی از رنگ های ساده و بسیار جذاب برای انتخاب شال، جوراب و شلوار است که در فصل پاییز به بهترین شکل ممکن خودنمایی می کند.

 خاکستری/ آبی

یکی از بهترین رنگ ها برای لباس های پاییزی خاکستری/ آبی است. این رنگ با رنگ آسمان در روزهای بارانی و طوفانی هماهنگی دارد و می توان آن را برای انتخاب یک پالتو و بارونی پاییزی انتخاب کرد.

 سبز/ خاکستری

بهترین گزینه برای انتخاب یک پیراهن و یا مانتو پاییزی رنگ سبز/ خاکستری است که رنگی سرد بوده و در عین زیبایی رنگی متفاوت است.

 فیروزه ای تیره

فیروزه ای تیره بسیار زیبا و آرامش بخش است. این رنگ که براقیت رنگ فیروزه ای را ندارد درای سایه است، ترکیبی فوق العاده را با رنگ مشکی به وجود می آورد که بسیار شیک بوده و برای بافت های پاییزی  مناسب است.

 گلبهی

اگر طرفدار رنگ های گرم هستید و این رنگ ها بیشتر به پوستتان می آید، پس گلبهی انتخابی ایده آل برای شما است. این رنگ که شبیه به صورتی گرد و خاکی است، حس زنانگی و شادابی را القا می کند. استفاده از این رنگ در ماه های مهر و آبان بسیار مناسب است.

 ارغوانی

استفاده از رنگ ارغوانی در فصل پاییز ایده آل برای لباس های رسمی است. این رنگ احساس شدابی خاصی را در فصل پاییز برایتان به ارمغان می آورد. از این رنگ می توانید برای پالتو و ژاکت های بهاری استفاده نمایید. بعلاوه استفاده از لباس هایی به رنگ ارغوانی باعث بالا رفتن اعتماد بنفس در شما خواهد شد.

 نارنجی

 استفاده از این رنگ در روزهای پاییزی جلوه خاصی را به شما می بخشد. این رنگ با میوه های پاییزی، رنگ برگ ها و تمامی نشانه های پاییز هماهنگی دارد و بهترین گزینه برای استفاده در روسری و مانتوهای پاییزی است.

 زرشکی

زرشکی رنگ سال ۲۰۱۵ بوده و یکی از بهترین رنگ ها برای فصل پاییز و زمستان است. این رنگ سایه ای از تیرگی روی خود دارد که براقیت رنگ آلبالویی را نداشته و با این سایه متناسب با رنگ های پاییزی است. این رنگ را می توان با چکمه، یک کمربند شیک و ژاکت ست کرد.