آراد مگ در هفته‌ای که گذشت

مجله اینترنتی آراد مگ

مجله اینترنتی آراد مگ هر هفته میزبان مطالب جذاب و نابیست که به قلم نویسنده‌های مستعد در زمینه‌های متنوع نگارش می‌شود. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به مقاله‌های پربازدید و جذاب این هفته. با آراد مگ همراه باشد.

در یک هفته گذشته مجله اینترنتی آراد مگ همانند گدشته مطالب جذابی را در دسته‌بندی‌های مختلف برای شما عزیزان منتشر کرد. حال اگر وقت کافی برای مرور مقاله‌های این هفته را نداشتید، جای هیچ نگرانی نیست. در این مطلب گلچینی از بهترین مقاله‌هایِ ۲۴ تا ۳۰ خرداد گردآوری شده است.

 

فناوری

[divider style=”solid” top=”10″ bottom=”50″]

در بخش فناوری مجله اینترنتی آراد مگ ، خانم اسد زاده نگاهی داشته به هوش مصنوعی در دنیای بزرگ کسب و کار؛ همچنین خانم نقیبی هم عکس‌های جعلی ساخته شده با استفاده از هوض مصنوعی را بررسی کرده است. خانم جهاندار و محبتی نیز سرویس‌ها و دستگاه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار داده اند. گفتنی است که آقای ابوالمعصوم هم مقاله‌ای درباره وسواسمان به داده‌های سلامتی ترتیب داده است.

مجله اینترنتی آراد مگ

Kraken X ریزر هدست اقتصادی و حرفه ای

شرکت ریزر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم جانبی و محصولات گیمینگ به حساب می آید که هر سال دیوایس های جدیدی را معرفی کرده و در اختیار مشتریان گیمر خود قرار می دهد. در روزهای گذشته شاهد رونمایی هدست گیمینگ اقتصادی Kraken X بودیم که باید آن را با وجود قیمت مناسب، حرفه ای نیز تلقی کرد.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

شروع انقلاب هوش مصنوعی و رهبرانی که باید نیروی کار را آماده کنند

اکنون دنیا شاهد وسیع‌ترین همکاری انسان-ماشین در طول تاریخ است. به عنوان مدیرعامل کمپانی که نقش مهمی در این انقلاب فناوری دارد، آینده‌ای را می‌بینم که هوش مصنوعی در تمام جنبه‌های زندگی نهفته باشد. آینده‌ای که انقلاب هوش مصنوعی را پشت سر گذاشته است.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

کسب و کار کوچک خود را با استفاده از اینستاگرام
مجله اینترنتی آراد مگ

چگونه کسب و کار کوچک خود را با استفاده از اینستاگرام توسعه دهیم؟

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

هوش مصنوعی در محل کار ؛ هوش مصنوعی تجربه کارمندان را تغییر می‌دهد

هوش مصنوعی به سرعت همه جنبه‌های زندگی ما را تغییر می‌دهد. قطعا زندگی کاری هم از این قاعده مستثنی نیست و هوش مصنوعی در محل کار هم حضور خواهد داشت.

خیلی زود، حتی آن دسته از ما که در شرکت‌های فناوری کار نمی‌کنند هم دستگاه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را در فعالیت‌های روزمره و محل کارمان مورد استفاده قرار خواهیم داد. از نحوه استخدام و پذیرش سازمانی گرفته تا آموزش‌های ضمن خدمت، توسعه فردی و در نهایت انتقال مهارت‌ها و تجربیاتمان به نسل بعدی که جا پای ما خواهند گذاشت. فناوری هوش مصنوعی در تمام اینها نقش برجسته و البته فزاینده‌ای خواهد داشت.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

هر آنچه باید درباره پروژه اسکارلت کنسول نسل بعدی مایکروسافت بدانیم

یک سال قبل در E3 مایکروسافت اعلام کرد که نسل جدید سری کنسول XBOX بیست ساله آن در دست توسعه قرار دارد. در نهایت E3 2019 بود که مایکروسافت اطلاعات بیشتری از کنسول نسل نهمی خود موسوم به پروژه اسکارلت ارائه می دهد.

کنسول بازی که نام نهایی آن مشخص نشده و انتظار داریم در جریان رونمایی نهایی نام این کنسول آشکار شود. البته تا ۱۲ ماه آینده اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد و با عنوان پروژه اسکارلت عرضه می شود. در این مطلب قصد داریم بیشتر درباره پروژه اسکارلت اظهار نظر کنیم و مشخص شود مایکروسافت چه برنامه ای برای این کنسول نسل بعدی در سر دارد. کنسولی که شایعات مختلفی درباره آن وجود دارد و یک مدل قدرتمند در مقایسه با نسل پیشین محسوب می شود.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

ساخت عکس های جعلی توسط هوش مصنوعی

ساخت عکس های جعلی | روزنه‌ای از توانایی‌های تاریک هوش مصنوعی

ساخت عکس های جعلی را باید قابلیت نسبتا ترسناکی‌ از هوش مصنوعی بدانیم که به دنیای بشریت وارد شده است. طی پنج سال گذشته ماشین‌های یادگیری و ابزار آنلاین، پیشرفت زیادی داشته‌اند و ساخت تصاویر جعلی بخشی از آن‌هاست. حتما متوجه شده‌اید که دستیار Siri، Alexa و دستیار Google چیزی بهتر از آن هستند که پیشتر شاهد بوده‌ایم. همین طور مترجم گوگل نیز بارها هوشمندانه‌تر عمل کرده و ترجمه خودکار روی وب سایت‌ها، به طور خودکار فعال شده است. البته هنوز بسیاری از آن چیزی که امروز در دنیای آنلاین و ابزار وابسته به آن، در اختیار داریم به صورت کامل آگاه نیستند. هنوز تمام مردم جهان نمی‌دانند که تا چه حد پیشرفت کرده و آماده‌ایم!

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

سرانجام مایکروسافت درباره لومیا مک لارن صحبت کرد

احتمالا باید تلفن همراه هوشمند شرکت مایکروسافت، لومیا مک لارن را به یاد داشته باشید. شایعه هایی مبنی بر انتشار آن و پیشرفتی عضیم در رشد ویندوزفون ها، در اواخر سال ۲۰۱۴ وجود داشت. لومیا مک لارن نسخه ی تکمیلی لومیا ۱۰۲۰ بود که با تکنولوژی لمس سه بعدی به کاربر اجازه ی کار با دستگاه با استفاده از حرکات بدن و دیگر تعاملات را می داد.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

گوگل Stadia در برابر پروژه xCloud

شرکت گوگل اخیرا از سرویس استریم بازی رونمایی کرد که به عنوان گوگل Stadia شناخته می شود. سرویسی که می‌خواهد آینده صنعت بازی‌های ویدئویی را تغییر دهد و براساس آن ما شاهد پلتفرم‌های بازی متحول شده ای نسبت به قبل هستیم.

بازیکنان در این سرویس می‌توانند به سرعت بازی موردنظر خود را تجربه کنند و کافیست به کتابخانه سرویسی چون استادیا مراجعه داشته باشند. در این بین مایکروسافت نیز به دنبال گوگل سرویس جدید پروژه xCloud را معرفی کرد. در این سرویس بازیکنان به فضای ابری متصل می‌شوند و برای تجربه نیز کافیست از کنسول ایکس باکس وان برخوردار باشند.

اگرچه دو سرویس گوگل Stadia و پروژه xCloud کارکردی شبیه به هم دارند اما همچنان تفاوت‌هایی را در آنها بیان کرد، در این میان قصد داریم در مطلب مورد اشاره به اظهار نظر درباره تفاوت‌های دو سرویس استریم بازی‌های ویدئویی گوگل Stadia و پروژه xCloud بپردازیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ بر روی PC؛ از رویا تا واقعیت

در اوایل سال جاری شایعاتی منتشر شد که نشان می‌داد شرکت مایکروسافت در حال تست قابلیت جذاب ایکس باکس وان روی پلتفرم رایانه‌های شخصی است. امیدوار بودیم که این شبیه ساز ایکس باکس وان روی رایانه شخصی باشد و در نهایت ردموندی‌ها به این شایعات پایان دادند. به تازگی مایکروسافت مشخص کرده که قابلیت backwards compatibility علاوه بر ایکس باکس وان، روی پلتفرم رایانه‌های شخصی یا همان PC نیز دردسترس قرار می‌گیرد.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

وسواس داشتن در ارزیابی سلامتی چه عواقبی دارد؟!

وسواس داشتن در ارزیابی سلامتی چه عواقبی دارد؟!

من یک مربی ورزش هستم و در این مقاله می خواهم در مورد عادت ارزیابی سلامتی با شما صحبت کنم. خود من وقتی شروع به استفاده از یک دستگاه فیت بیت کردم _ دستگاهی که همانند ساعت بر روی مچ بسته می شود و می تواند ضربان قلب، تعداد قدم ها و میزان کالری سوزانده شده و دیگر معیارهای سلامتی را به شما نشان دهد _ در ابتدا فکر می کردم که این دستگاه فقط یک گجت جالب و کاربردی است تا بتواند دوندگی های روزانه ام را به خوبی کنترل و ارزیابی کند. اگرچه که پس از مدتی شروع به ارزیابی همه چیز کردم؛ از کالری دریافتی گرفته تا هر مقدار کالری که در روز به وسیله ی فعالیت های مختلف می سوزاندم. اما نهایتاً فهمیدم که زندگی ام از کنترل خارج شده است.

 

گردشگری

[divider style=”solid” top=”10″ bottom=”50″]

همواره انتخاب مقاصد مختلف برای مسافرت یکی از تصمیمات دشوار بوده و هست. خصوصا درمورد کشور پهناورمان، ایران، که تقریبا در این موقع سال هر آب و هوایی را می‌توان در آن یافت. خانم معیری و خانم کاظمی و همچنین آقای ابوالمعصوم در مقاله‌های خود به معرفی آثار باستانی مهم ایران، مقاصد گردشگری در تابستان و موزه‌های تهران پرداخته اند.

نام کدام آثار ایرانی در «فهرست میراث جهانی» یونسکو می درخشد؟

در مقاله قبل گفتیم که ۲۳ اثر در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و به معرفی ۱۰ مورد از این آثار گرانبها پرداختیم. با آراد مگ همراه باشید تا با ۱۳ مورد دیگر از آثار ثبت شده در این فهرست درخشان آشنا شویم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

گردشگری مزرعه در ایران، یک تجربه متفاوت

گردشگری مزرعه یا اگروتوریسم (AgroTourism)، یکی از گونه‌های گردشگری است که این فرصت را به گردشگر می‌دهد تا یک روز کامل را دریک مزرعه سپری کند و با انجام فعالیت‌های روزانه در یک مزرعه، مانند دیدار مناظر روستایی ، برداشت محصول، چیدن میوه و سبزی، اسب سواری، برداشت عسل، درست کردن لبنیات، تهیه کردن نان و … یک زندگی روستایی را بدون دغدغه‌های شهرنشینی، تجربه کند.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

6 نکته جالب در مورد پارک جنگ ستارگان در دیزنی لند

۶ نکته جالب در مورد پارک جنگ ستارگان در دیزنی لند

وقت آن رسیده که بازدید کنندگان اهل زمین خودشان را برای یک سواری بی نظیر آماده کنند. بزرگترین پارک و منطقه ای که تا به حال در دیزنی لند ساخته شده، همین پارک جنگ ستارگان یا همان Star Wars است که ۵۶ هزار متر مربع وسعت دارد.

این پارک در روز جمعه برای بازدید عموم مردم بازگشایی می شود. ما در اولین جمعه از بازدید این پارک موفق شدیم دوری در آن بزنیم و اطراف را نگاهی بیندازیم. اولین چیزی که عایدمان شد این بود که واقعاً احساس می کردیم که به بُعد و سیاره ی دیگری منتقل شده ایم؛ البته تمام هدف سازندگان پارک جنگ ستارگان هم در همین مسئله خلاصه می شود و مدام این را در صحبت هایشان تکرار می کردند که در طول ۵ سال بازسازی و پیشرفت، این تنها هدفشان بوده است.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

سفرهای تابستانی در ایران

تنوع فصول و فرهنگ و هنر غنی،ایران را به کشوری دیدنی و جذاب تبدیل کرده است.  تعطیلی مدارس و همچنین گرمای تابستان در بسیاری از مناطق ایران، فرصتی را فراهم می‌کند تا گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت، دل خود را به جاده‌ها بسپارند و مناطق خنک ایران را برای سفرهای تابستانی خود انتخاب کنند. آراد مگ همراهتان است تا شما را با برخی از این مناطق آشنا کند.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

موزه‌گردی در بافت قدیم تهران (قسمت اول)

در میان تفریحات گوناگون و متنوع، موزه‌گردی جایگاه ویژه ای دارد. شاید در وهله اول نام موزه ما را به یاد مکانی بیندازد که اشیاء قدیمی در آن گردهم آمدند و پس از قرنها و هزاره ها منتظر حضور علاقه مندانند تا داستانهای نیاکانمان را برایمان بازگو کنند. اما باید بدانیم موزه تنها به چند شی باستانی و عتیقه ختم نمی شود. تنوع موزه ها به قدری زیاد است که برای هر سن و سلیقه، موزه ای وجود دارد. از موزه های حیات وحش تا موزه های جواهرات، از موزه عروسکهای ملل تا باغ موزه ها و کاخ موزه های سلطنتی، همه و همه دنیای جذابی را پیش روی مخاطبان می گشاید که می تواند ساعتها اوقاتمان را پر کرده و چون کتابی ارزشمند به دانسته هایمان اضافه کند.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

موزه‌گردی در بافت قدیم تهران (قسمت دوم)

در مقاله نخست گفتیم که موزه‌گردی یکی از تفریحات جذابی است که می توان بخشی از اوقات فراغت را به  آن اختصاص داد؛ و دریافتیم که تعداد زیادی از موزه های پایتخت در بافت قدیم تهران متمرکز شده اند.

سپس با معرفی چهار موزه ملی، ملک، گلستان و آبگینه مقاله نخست را به پایان رساندیم. در ادامه موزه‌گردی، به معرفی چند مورد دیگر از موزه های این منطقه می پردازیم تا بتوانیم با یک برنامه ریزی منسجم و با طی کمترین زمان رفت و آمد در این شهر شلوغ، از بهترین موزه های بافت قدیم تهران دیدن کنیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

فیلبند مازندران دهکده‌ای رویایی در آسمان

یکی از روستاهای زیبا و مسحور کننده ای که هنوز هم برای خیلی از مردم ایران ناشناخته است، روستای فیلبند مازندران می باشد. این روستا جزو مناطق بکر گردشگری ایران به حساب می آید. به همین منظور در این مقاله تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا اطلاعاتی که گردشگران و توریست های ما در مورد این روستا کسب کرده اند را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت کافی ببرید. همه ما وقتی کلمه روستا به گوشمان می خورد، تصویر یک زندگی پر از آرامش و به دور از هیاهو در ذهنمان نقش می بندد. یک زندگی ساده که فارغ از هیاهو و شلوغی های شهری است و همواره پر از هوای تازه و روح بخش است.

 

 

فرهنگ و هنر

[divider style=”solid” top=”10″ bottom=”50″]

دسته‌بندی فرهنگ و هنز نیز مانند همیشه پذیرای مقاله هایی بسیار جذاب بوده که درک دیداری و شنیداری ما را به سطح جدیدی وارد می‌کند. پیشنهاد ما به شما مطالعه مطالبیست که در ادامه آورده شده‌اند.

زندگی‌نامه Barclay James Harvest

بارکلی جیمز هاروِست (Barclay James Harvest)، گروه راک انگلیسی است. این گروه راک شاید در ایران شناخته شده نباشد اما در دیگر کشورها طرفداران بسیاری دارد. بارکلی جیمز هاروِست در سال ۱۹۶۶ از سوی گیتاریست و خواننده، جان لیس، بیسیست و خواننده، لِس هال روید، نوازنده کیبورد و خواننده، استورات وُلستن هولم ملقب به وولی و درامر و نوزانده پرکاشن، مِل پریچارد در اولدهام، انگلستان تاسیس شد. نام بارکلی جیمز هاروِست هرگز در کنار بزرگان موسیقی راک قرار نگرفت و شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین ظلمی که به این گروه شد همین باشد. اما فقط کافی است به یکی از آهنگ‌های آن‌ها همچون MockingBird گوش دهید تا بفهمید که چه صدای بی‌نظیری را از دست داده‌اید.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

درباره‌ی آهنگ دو موج سیاه از گروه Minus 1

 آهنگ دو موج سیاه در سال ۱۳۸۹ و از آلبوم Minus 1 منتشر شد. گروه راکِ مِنهای یک (Minus 1) را مسعود فیاض‌زاده بنیان گذاشته است. او تنظیم‌کننده آلبوم‌های محسن نامجو (جبر جغرافیایی)‌، هادی پاکزاد (درگذشته به سال ۱۳۹۵) و… بوده است. اعضای این گروه عبارتند از: مسعود فیاض‌زاده (گیتار الکتریک، گیتار جاز)، سعید فیاض‌زاده (گیتار باس)‌، حامد مبارز (خواننده)‌، علی باغ‌فر (درامز)‌، سیامک بغدادی (خواننده، گیتار الکتریک)، سعید توانایی و دانیال بهشتی (شاعر). این گروه تا کنون دو آلبوم غیررسمی و دو آلبوم رسمی منتشر کرده است. آنها را زیرمجموعه‌ی گروه‌های آلترناتیو-راک طبقه‌بندی می‌کنند.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

starry night
مجله اینترنتی آراد مگ

ونسانِ دوست داشتنی: سفری انیمیشنی به شاعرانه های رنگ و نور ونسان ون گوگ

«ونسانِ دوست داشتنی» که همچنین در برخی از منابع با عنوان «دوستدار تو، ونسان» ترجمه شده است؛ نام انیمیشنی بلند و مفتخر به دریافت جوایز متعدد و معتبری است که به عنوان اولین فیلم تمام نقاشی شده جهان شناخته می شود. عنوان این اثر برگرفته از عبارتی است که ونسان ون گوگ همیشه آن را در انتهای نامه های خود در خطاب به برادرش می نوشته است. نامه هایی که منابعی مهم در شناخت و درک روحیات و افکار ون­ گوگ به شمار می روند و به همین جهت نیز داستان این انیمیشن از بحث و جدل بر سر یک نامه آغاز می شود.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

درباره نمایش «راز نقل آخر»

مردی کهن سال در حال گفتن قصه ای برای جوانکی است. مرد شرمسار به نظر می رسد و نقلِ آخر او در پایان با جوانک و هویت او گره می خورد.

نمایش «راز نقل آخر» جدید ترین اثر نمایشی «حسین تفنگدار» بوده که با بازی میلاد تفرشی، مهدی کمیلی، کوروش رخشنده‌ پی، آنا ذرشین، شیرین امامی، محسن میرهاشمی، مهدی ابراهیمی، حامد پیراسته و کسرا ریاحی وفا در تماشاخانه سنلگج به روی صحنه رفته است. این نمایش پیش از اجرای عموم در هجدهمین جشنواره «نمایش های آئینی و سنتی» در سال ۱۳۹۶ در بخش تولیدات تازه به روی صحنه رفته بود.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

نقد فیلم «سرخپوست»

هوا بارانی است و زیر این باران شدید، در حیاطی بسته و فضایی بین خاکستری و آبی تیره، زندانیان با ابزارهایی در دست در حال تلاش برای از جای درآوردن چوبه ی دار هستند، اما موفق نمی شوند.

این اولین صحنه ی فیلم «سرخپوست» است. سرخپوست دومین فیلم «نیما جاویدی» پس از «ملبورن» بوده و او در این فیلم از بازی نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی و حبیب رضایی بهره برده و فیلمنامه اثر را هم خودش نوشته است.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

موسیقی و اثرات شگفت ‌انگیز آن

موسیقی ما را به درون خود متصل می‌کند. با گوش سپردن به یک موسیقی آرام، سفری را به درون خود آغاز خواهیم کرد.

 

 

 

 

همه چیز از همه جا

[divider style=”solid” top=”10″ bottom=”50″]

در هفته‌ای که گذشت، در مجله اینترنتی آراد مگ در بخش همه چیز از همه جا مقاله‌های مختلفی شامل موضوعات حیواات خانگی، موفقیت، زندگینامه افراد موفق و غیره منتشر شده است. پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را از دست ندهید.

به خاطر نفرت از سگ‌ها

ما با سگ‌های خانگی براساس عواطف و احساسات رفتار می‌کنیم در حالی که با دیگر سگ سانان وحشی و در معرض خطر رفتاری برعکس داریم. طوری که از ما می‌ترسند و حتی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند. واقعا چرا؟

سی مونتگومِری، نویسنده و تاریخدان طبیعی است. او ۲۸ کتاب برای بزرگسالان و کودکان نوشته است، از جمله روح هشت پا در سال ۲۰۱۵ و در حال حاضر کتاب چگونه موجود خوبی باشیم در سال ۲۰۱۸٫ او در نیوهمپشایر زندگی می‌کند. مونتگومِری از نگاه انسان شناسی و بیولوژیکی به سوال مطرح شده درباره چرایی رفتار خوب و بد با حیوانات خانگی و وحشی پاسخ می‌دهد.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

5 راه برای تقویت همدلی

۵ راه برای تقویت مهارت همدلی

همدلی یا همدردی یک مهارت است و در اینجا ۵ راه برای تقویت و بهبود آن را دنبال می‌کنیم. همدلی یکی از آن واژگانی‌ست که در سال ۲۰۱۹، می‌تواند هر فردی را وادار به رویارویی با حس بشردوستی خود کرده و دروازه دگردوستی را بگشاید. با گسترش حس همدلی و همدردی، می‌توان بهترین شکل از احساسات بشری را بروز داده و به موجودی قابل ستایش‌تر تبدیل شد.

از سویی، شما ممکن است به عنوان فردی دارای قدرت همدلی و همدردی شناسایی شوید که قادر به درک دردها و آلام دیگران است. اما همیشه ترس این وجود دارد که ما ظرفیت خود را به عنوان یک شخص حافظ امنیت و آرامش دیگران، در میان قطبی شدن‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شدید و حتی گاهی خشونت آمیز، از دست بدهیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

مشخصات کلیدی دستگاه های هوشمند و معانی آنها

زمانی که تصمیم به خرید یک دستگاه هوشمند مانند یک کامپیوتر یا یک تلفن همراه هوشمند جدید می گیرید، احتمالا با یک لیست عظیم از مشخصات و ویژگی ها مواجه خواهید شد. برای این که کار شما را کمی آسان تر کنیم، ما عوامل کلیدی را که هنگام انتخاب یک تلفن یا رایانه باید در نظر گرفت را توضیح داده ایم. این دستگاه ها در موارد مختلفی مشابه هستند، حتی اگر در مقیاس بسیار متفاوت ساخته شده باشند و ما امیدواریم این مطلب در راهنمایی شما مفید واقع شده و برخی از این شبهه ها پیرامون این مشخصات را کاهش دهد.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

ایلان ماسک

ایلان ماسک بنیانگذار پی پال، زندگینامه و فعالیت ها

ایلان ماسک یک مخترع، کارآفرین و یک شخص مهم در دنیای تکنولوژی و فناوری امروزه می باشد. او تاکنون شرکت های زیادی را اداره کرده و در موفقیت آن ها نقش زیادی داشته است؛ از این رو ایلان ماسک را می توان یکی از اشخاص بزرگ، تاثیرگذار و بسیار ثروتمند در دنیا معرفی کرد. مدیریت شرکت های موفقی مانند تسلا موتورز، اسپیس ایکس و پی پال جزو فعالیت های مهم او می باشد.

ایلان ماسک به دنیای فناوری و تکنولوژی علاقه فراوانی دارد و همواره روی پروژه هایی اقدام به سرمایه گذاری می کند که پتانسیل این را دارند که دنیای ما را تغییر دهند. به همین خاطر بیشتر مردم ایلان را با یک شخص افسانه ای به نام مرد آهنین مقایسه می کنند. نظرات و پیشنهادات ایلان ماسک همواره برای جهان بسیار پر اهمیت بوده است؛ به نحوی که قبل از انتشار ابتدا در صفحه شخصی اش گذاشته می شود. شاید به همین دلیل است که او به عنوان یکی از ۱۰ شخصیت تاثیرگذار دنیا انتخاب شده است.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

بهترین کارشناس فروش کسب و کار خود باشید

در بازار پر رقابت امروز و رشد سریع کسب و کارهای جدید، برای بقا در بازار و پیشی گرفتن از رقبا  باید کسب وکار خود را به توانمندی های بازاریابی و فروش مجهز نمایید.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

8 راهکار طلایی برای موفقیت و افزایش اعتماد به نفس در کار
مجله اینترنتی آراد مگ

۸ راهکار طلایی برای موفقیت و افزایش اعتماد به نفس در کار

تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که برای افزایش اعتماد به نفس در کار خود باید چه کارهای را انجام دهید؟! اصلا جای نگرانی نیست. ما در این مقاله سعی خود را به کار گرفته ایم تا شما را در یافتن شغل مناسب و افزایش اعتماد به نفس در کار موردنظرتان یاری دهیم. امیدواریم با مطالعه ادامه این مقاله شما را در مسیر رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود هدایت کنیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

شاد زیستن
مجله اینترنتی آراد مگ

شادی را به زندگی خود دعوت کنیم!

شاد زیستن هنری است که به آموختن نیاز دارد. با آراد مگ همراه شوید تا درکنار هم با بهره‌گیری از نکاتی ساده، چگونه شاد بودن را بیاموزیم و زندگی با نشاط ‌‌تری را برای خود رقم بزنیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

زندگینامه استیو جابز اسطوره بزرگ دنیای تکنولوژی
مجله اینترنتی آراد مگ

زندگینامه استیو جابز اسطوره بزرگ دنیای تکنولوژی

استیون پاول جابز کسی است که همواره از او له عنوان یکی از مشهورترین کارآفرین ها، مخترع ها و افراد تاثیرگذار دنیا یاد می شود. او بنیان گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه ای اپل و همچنین یکی از مهم ترین چهره ها در دنیای فناوری رایانه است. استیو جابز با معرفی محصولاتی همچون آیپد، آیپاد و از همه مهمتر آیفون سبب شد تا شرکت اپل امروزه به یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین شرکت های فناوری تکنولوژی جهان تبدیل شود. دوستان عزیز در این مقاله قصد داریم به داستان زندگی و شرح موفقیت های استیو جابز این اسطوره دنیای تکنولوژی بپردازیم.

[divider style=”dotted” top=”50″ bottom=”50″]

مجله اینترنتی آراد مگ

حیوانات در معرض خطر جهان

در معرض خطر بودن به معنای تهدید یا در نزدیکی خطر انقراض قرار گرفتن است. زمانی که گونه‌ای از حیوان به خطر می‌افتد،یعنی آن‌ها به سرعت در حال ناپدید شدن هستند. یا جمعیت آن‌ها بسیار کوچک و کوچک‌تر می‌شود، نه به اندازه کافی بزرگ که زندگی آن‌ها برای زنده ماندن به ثبات رسد. انقراض به معنای پایان وجود یک گونه جانوری و یا گیاهی است. IUCN  (اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی) فهرستی قرمز از حیوانات در معرض خطر انقراض تهیه کرده‌ است. این لیست قرمز نوعی راهنما است که توضیح می‌دهد چگونه گونه‌ای در معرض خطر انقراض قرار می‌گیرد – وضعیت انقراض حیوانات در مقیاسی از “حداقل‌ترین نگرانی” تا بدترین حالت “منقرض شده” اندازه‌گیری می‌شوند.

نظر شما در رابطه با مقاله‌های هفته گذشته چیست؟ نظرات و پشنهادات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری به هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))