جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸

سبک های دکوراسیون پائیز 2018

با تغییرات فصلی و گرم و سرد شدن هوا، ما هم به فکر تغییراتی در دکوراسیون خانه می افتیم. ایجاد تنوع در خانه می تواند تاثیر بسزایی در روحیه ما داشته باشد. شاید با خودتان فکر کرده اید که جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ کدام هستند و دوست داشته باشید اطلاعاتی را در این باره به دست آورید. در این مطلب جدیدترین دکوراسیون های ۲۰۱۸ برای پائیز را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸

مبلمان منحنی

یکی از زیبا ترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ استفاده از مبلمان منحنی است. جالب است بدانید از نظر طراحان دکوراسیون داخلی، مبلمان منحنی شکل بسیاری از مشکلات طراحی را حل کرده اند. اولین مزیت این نوع مبل ها این است که دیگر در این مبل ها خبری از سبک پشتی های صاف نیست. دومین مزیت آن این است که کسانی که کنار هم روی مبل می نشینند، می توانند به جای دیدن بغل صورت یکدیگر و نمای روبرو، به شکل صمیمی تری به صورت هم دید دارند و در نتیجه فضای صمیمی تری ایجاد خواهد شد. به علاوه شکل منحنی این مبل هارمونی زیبایی در فضا ایجاد می کند.

سبک های دکوراسیون پائیز 2018

فضایی با گرما و حرارت مونوکروماتیک

یکی دیگر از جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ استفاده از گرما و حرارت مونوکروماتیک یا فضای تک رنگ است. این سبک یکی از سبک های طراحی داخلی است که در پائیز ۲۰۱۸ در شیکاگو استفاده شده است، فضا را گرم می کند. استفاده از سبک رنگی منوکروماتیک، به نوعی اتحاد و گرما در فضا ایجاد می کند. در عکس زیر از یک اتاق خواب زیبا و پائیزی به وضوح رنگ سورمه ای پس زمینه را می بینید که با ترکیب با یک روتختی کبود مخملی، هنر غنی شده، آینه طلایی و کمدهای ماکاسر، حس راحتی را به ارمغان آورده است.

جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز 2018

استفاده از تن رنگ های ارگانیک

در صورتی که دوست ندارید دیوار اتاق تان رنگ شود، می توانید از انواع پوشش های دیواری مانند کاغذ دیواری استفاده کنید. در فصا پائیز که دیگر رنگ سبز و طبیعت تازه به چشم نمی خورد، از رنگ های سبز و قهوه ای ارگانیگ در طراحی اتاق استفاده کنید تا طبیعت و گرما را به خانه بیاورید. این یکی از سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ است و چنین دکوراسیونی بدون شک موجب سر زندگی و شادابی شما و فضای خانه خواهد شد.

سبک های دکوراسیون پائیز 2018

فرش های گرافیکی نقش برجسته

امکان ندارد خانه ما ایرانی ها بدون فرش بماند. استفاده از این سبک از سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ احساس راحتی و گرمای زیادی را در فضای خانه ایجاد می کند. در عکس زیر طراحان دکوراسیون داخلی با گذاشتن یک فرش کرمی با نقش های مشکی که مربوط به سال ۱۸۸۰ است، بافت بصری گرم و صمیمی ایجاد کرده اند. الگوی کلاسیک آن در کنار چوب نوعی تضاد جسورانه و جذاب را در فضا به ارمغان آورده است.

سبک های دکوراسیون پائیز 2018

ترکیب بافت های مختلف و تجمل گرایی 

تجمل گرایی یا ماکسیمالیم درست نقطه مقابل مینیمالیسم یا حداقل گرایی است که یکی دیگر از جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ است. در عکس زیر تقریبا از هر نوع موادی برای تزئین جزئیات با ویژگی های مشابه و متضاد استفاده شده است. نور پردازی فوق العاده آن حس زندگی را در فضا دو چندان می کند.

سبک های دکوراسیون پائیز 2018

سخن آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا اطلاعاتی را در مورد برخی از جدیدترین سبک های دکوراسیون پائیز ۲۰۱۸ در اختیار شما قرار دهیم. تغییر به هر سبکی و ایجاد تازگی در فضا با فرا رسیدن فصل پائیز می تواند رو حیه شما را همیشه شاد و بهاری نگه دارد.

برای اطلاع از آخرین مطالب در زمینه چیدمان و آخرین اخبار طراحی دکوراسیون داخلی اینجا کلیک کنید.