۲۰ مورد از بهترین شرکت های دنیا در سال ۲۰۱۹

20 مورد از بهترین شرکت های دنیا در سال 2019

هیچ شکی در این نیست که همه دوست دارند در شرکتی کار کنند که از زحمات و تلاش شان خالصانه قدردانی شود و همواره آشنایی و اطلاع از بهترین شرکت های دنیا خالی از لطف نبوده است. از این رو خبرهای خوبی برایتان داریم.

در این مقاله قرار است به معرفی بهترین شرکت های دنیا در سالا ۲۰۱۹ بپردازیم و برای شما عزیزان مزایا و نحوه کارکردشان را برشمریم. همچنین برایتان بازگو کنیم که چه مکان هایی در دنیا می توانند روی بهبود سطح کیفیت کارمندان تاثیرگذار باشند. بهترین شرکت های دنیا یک باور و یک درک بسیار عمیق از دنیای تجارت دارند و آن این است که از با ارزش ترین سرمایه شان به خوبی محافظت می کنند یعنی کارمندان شان!

بر این مبنا، لیستی از بهترین شرکت های دنیا و مشهورترین تولیدی ها در سال ۲۰۱۹ را برای شما آماده کرده ایم. این مکان ها همواره محیطی سالم و رشد دهنده ای دارند که می تواند برای شما بسیار الهام بخش باشد. به همین منظور برای آشنایی با این شرکت ها و واحدهای تولید در ادامه با ما همراه باشید.

سیلز فورس، سانفرانسیسکو، کالیفرنیا - بهترین شرکت های دنیا

۱ – سیلز فورس، سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

سیلز فورس یکی از بهترین شرکت های دنیا در زمینه ی اطلاعات مربوط به تکنولوژی است و بالا بودن رنکینگ این شرکت در میان شرکت ها و موسسات دیگر، به خاطر تعهداتی است که همواره به یادگیری و نوآوری دارد. کارمندان این شرکت همیشه آماده ی امتحان کردن ایده های جدید هستند و اگر کسی ایده های جدیدی داشته باشد، شرکت قطعا از او استقبال خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که شرکت سیلز فورس علاقه ی وافری برای همتراز کردن کارمندانش دارد.

وگمنز فود مارکت، روچستر، نیویورک

۲ – وگمنز فود مارکت، روچستر، نیویورک

بر اساس گفته های کسانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، یا از این محیط دیدن کرده اند؛ تمام کارمندان شرکت وگمنز فود مارکت حس می کنند که کار کردن در این فضا به آن ها حس هدف داشتن در زندگی را می دهد و آن ها مدام می توانند در تعامل با یکدیگر، به اهداف بالاتر و برتری دست پیدا کنند. بنابراین وگمنز فود مارکت قطعا استحقاق قرار گرفتن در لیست بهترین شرکت های دنیا در سال ۲۰۱۹ را دارد.

یولتیمیت سافت ور، وستون، فلوریدا

۳ – یولتیمیت سافت ور، وستون، فلوریدا

کارمندان این شرکت از مزایای بسیار زیادی در این شرکت بهره مند می شوند؛ ولی این تنها دلیل جمع شدنشان در این محل نیست. هر زمان که مرگی برای اعضای خانواده ی یکی از کارمندان اتفاق می افتد، همکاران و عوامل شرکت، بهترین تسلیت و حمایت خود را نثار آن فرد کرده و تا جای ممکن از خانواده اش حمایت می کنند.

بوستون کانسالتینگ گروپ، بوستون، ماساچوست

۴ – بوستون کانسالتینگ گروپ، بوستون، ماساچوست

در مرکز تمام اهداف این شرکت، رشد کردن و بهبود سطح کیفی قرار دارد. بیزینس این شرکت سعی در این دارد که از مشتریان و بزرگترین دارایی اش، یعنی کارمندانش به خوبی حفاظت کند. کارمندان در این فضا می توانند مدام خودشان را به چالش بکشند و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

ادوارد جونز، سنت لوئیس، میسوری

۵ – ادوارد جونز، سنت لوئیس، میسوری

ادوارد جونز یکی دیگر از بهترین شرکت های دنیا است که بیشتر به خاطر تاریخچه و سابقه ی محشرش تحسین می شود؛ اما هیچ وقت به این دلیل مغرور نشد و کیفیت خودش را از دست نداد. اگر چه شالوده ی این شرکت سفت و سخت است؛ اما از هر ایده ی جدیدی استقبال می کند.

هتل ها و رستوران های کامپتون، سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

۶ – هتل ها و رستوران های کامپتون، سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

کیمپتون یکی از بهترین برندهای حوزه ی رستوران و هتلداری است. این شرکت همیشه سعی کرده چیزهای جدید را امتحان کند و این دیدگاه خود را همیشه حفظ کرده است. شما می توانید یک آخر هفته ی لاکچری را در هتل های بی نظیر و در کنار چشم اندازهای زیبای رستوران های کامپتون تجربه کنید.

ورک دی، پلیسانتون، کالیفرنیا

۷ – ورک دی، پلیسانتون، کالیفرنیا

هیچ کس هیچ مشکلی برای ورود به چنین شرکت بزرگی ندارد. تمام کارمندان در این شرکت همانند اعضای یک خانواده می مانند و در آن با همه به طور یکسان برخورد می شود.

گِنِن تِک، سان فرانسیسکوی شمالی، کالیفرنیا

۸ – گِنِن تِک، سان فرانسیسکوی شمالی، کالیفرنیا

گنن تک نیز یکی از بهترین شرکت های دنیا است که در آن کارمندان همواره تشویق می شوند که خودشان باشند. آن ها در این فضا احساس امنیت، پذیرش و مهم بودن می کنند؛ احساساتی که شاید در هیچ جای دیگر یافت نشود. اساس این شرکت بر روی تقویت خویشتن و شخصیت است.

بهترین شرکت های دنیا - دلویته، نیویورک، نیویورک

۹ – دلویته، نیویورک، نیویورک

دلویته یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های دنیا در زمینه خدماتی است که به خاطر یادگیری و بهبود سطح عملکرد مداوم خود مشهور است. آن ها بر روی کارمندانشان سرمایه گذاری می کنند و به شدت نگران حال آن ها هستند.

بیرد، میلواکی، ویسکانسین

۱۰ – بیرد، میلواکی، ویسکانسین

بیرد یک شرکت خدمات مالی است که به خاطر سرویس «ورود افراد بیشعور ممنوع» شناخته می شود. این شرکت پر از افرادی است که بدون توجه به جایگاهشان، با همه یکسان برخورد می کنند.

بهترین شرکت های دنیا - کوییکن لونز، دیترویت، میشیگان

۱۱ – کوییکن لونز، دیترویت، میشیگان

در کوییکن لونز، دیدگاه تمام کارمندان شنیده و به تک تک آن ها احترام گذاشته می شود. کل این سازمان، بر اساس سرمایه گذاری بر روی اعضایش بنا شده و هرکس در این فضا به دنبال راهی برای رشد و بهبود سطح کیفی خود می گردد.

کپیتال وان، مکلین، فلوریدا

۱۲ – کپیتال وان، مکلین، فلوریدا

کپیتال وان یکی از بهترین فرهنگ ها را در فضای کاری خودش به راه انداخته است. او سعی می کند کارمندانش را تشویق به انجام کارهای جدید کند. محیط کار این شرکت همخوانی بسیار زیادی با زندگی اصلی دارد.

کولی ال ال پی، پالو آلتو، کالیفرنیا - بهترین شرکت های دنیا

۱۳ – کولی ال ال پی، پالو آلتو، کالیفرنیا

کولی ال ال پی یک شرکت قانونی و دفتری است که به فرهنگ غالب خویش اهمیت زیادی قائل است. او محیطی را برای کارمندان ایجاد کرده که در عین حالی که به رشد آنان کمک می کند، بی اندازه هم جذاب و مفرح است.

مرکز خدمات درمانی جنوب اوهایو، پورتس ماوس، اوهایو

۱۴ – مرکز خدمات درمانی جنوب اوهایو، پورتس ماوس، اوهایو

این مرکز خدمات درمانی هم یکی از بهترین شرکت های دنیا است که مبنای خود را بر ارزش گذاری برای کارمندانش قرار داده است. به همین علت، هرکس به محض ورود مهارت ها را فرا گرفته و نهایتاً در خانواده ای دوست داشتنی پذیرفته می شود.

امریکن اکسپرس، نیویورک، نیویورک - بهترین شرکت های دنیا

۱۵ – امریکن اکسپرس، نیویورک، نیویورک

در امریکن اکسپرس تمام پیروزی ها جشن گرفته می شوند، مهم نیست که کوچک باشند یا بزرگ. هرکسی باید به کارهای خودش اهمیت بدهد و از همین راه وارد شود.

ادوبی سیستم، سن خوره، کالیفرنیا

۱۶ – ادوبی سیستم، سن خوره، کالیفرنیا

فرهنگ ادوبی سیستم بدین شکل است که کارمندان را تشویق می کند تا به وسیله ی ایده های خودشان کارهای جدید را امتحان کنند و فضای رقابتی سالمی را در درون کارمندان به وجود آورده است.

چیزکیک فکتوری، کالاباس، کالیفرنیا

۱۷ – چیزکیک فکتوری، کالاباس، کالیفرنیا

چیزکیک فکتوری هم یکی دیگر از بهترین شرکت های دنیا است که فقط و فقط به زحمات و تلاش سخت کارمندانش وابسته می باشد. ترفیع ها در این شرکت به راحتی به دست می آیند و به همین دلیل، همه برای ترفیع کار می کنند و گوی سبقت را از یک دیگر می ربایند.

سپ آمریکا، نیوتاون اسکوئر، پنسیلوانیا

۱۸ – سپ آمریکا، نیوتاون اسکوئر، پنسیلوانیا

اگر به دنبال یک تعریف مناسب برای این شرکت باشیم باید بگوییم که اگر به دنبال یک سکوی پرتاب شغلی می گردید، سپ بهترین انتخاب برای شماست. این شرکت با هدف انتقال مهارت های حیاتی کارمندان به یکدیگر بنا شده و همیشه به دنبال راه هایی برای پیشرفت کارمندانش است؛ به همین خاطر است که اکنون در لیست بهترین شرکت های دنیا قرار گرفته است.

اِنویدا کورپوریشن، سانتا کلارا، کالیفرنیا

۱۹ – اِنویدا کورپوریشن، سانتا کلارا، کالیفرنیا

انویدا یکی از بهترین شرکت های کالیفرنیاست چرا که حتی به کوچک ترین خصیصه های شخصیتی کارمندانش اهمیت می دهد و حتی به شما اجازه می دهد که حیوانتان را به شرکت بیاورید.

کی پی ام جی، نیویورک، نیویورک - بهترین شرکت های دنیا

۲۰ – کی پی ام جی، نیویورک، نیویورک

ارتباط جمعی، تعامل، همراهی و ارتقای جمعی، تمام معنای سیستم کاری این شرکت را تشکیل می دهد. مهم نیست که چه سطحی داشته باشید، همیشه یک نفر هست تا به شما کمک کند و همراه یکدیگر شرکت را ارتقا دهید.

امیر ابوالمعصوم
با تلاش و زحمت مهندسی فناوری اطلاعات رو گرفتم اما با عشق تولید محتوا انجام میدم .