واکنش بازیگران و عوامل به پایان سریال Game Of Thrones

پایان سریال Game Of Thrones
Game-Of-Thrones-Aradmag-001

اگر فکر می‌کنید که بعد از پایان سریال Game Of Thrones خداحافظی از آن سخت است، تصور کنید حال بازیگران و عوامل سریال چگونه است!

مقاله‌­­ای با این مقدمه در HarpersBazaar منتشر شده است. این مقاله راجع به پرطرفدارترین سریال این روزهای جهان، Game Of Thrones است. سریالی که فصل آخر آن به تازگی تمام شده و گمان می­رود هنوز هم طرفدارن این سریال در شوک آخرین قسمت این سریال هستند.

طرفداران واکنش‌های متفاوتی در فضاهای مجازی از خود نشان داده‌­اند که خطر لو رفتن داستان برای آنهایی که هنوز سریال را شروع نکرده یا به قسمت آخر آن نرسیده اند وجود دارد.

اکثر طرفداران بر این باورند که پایان سریال Game Of Thrones آنطور که آنها انتظار داشتند نبود. حتی برخی از طرفداران خواستار ساخت دوباره­­­‌ی این سریال شدند. البته جذابیت این سریال به همین غیرقابل پیش بینی بودن آن است.

واکنش بازیگران سریال

بازیگران این سریال نزدیک به یک دهه و دقیقا هشت سال با این سریال نه تنها بازی، بلکه زندگی کردند و در طی این هشت سال ناخوداگاه نقش هایشان بر زندگی شخصیشان هم تاثیر گذاشته؛ به طوریکه بنا به گزارش پیج سیکس بازیگر نقش جان­ اسنو، کیت هرینگتون به دلیل مصرف بیش از حد الکل و اعتیاد به آن و حمله‌­ی عصبی ناشی از استرس به مرکز بازپروری منتقل شده.

هرینگتون سی­ و دو ساله در مورد صحنه­‌ی پایانی خود در مصاحبه با اسکوایر می‌گوید:

روز آخر فیلمبرداری، احساس بدی نداشتم… اما وقتی میخواستیم آخرین صحنه را تصویربرداری کنیم، دچار حملات عصبی شدم. سپس گفتند فیلمبرداری تمام شد! آنجا بود که درهم شکستم. یورش ناگهانی آسودگی خیال بود و غم اینکه هرگز دوباره نخواهم توانست این کار را انجام دهم.

همچنین با پایان سریال Game Of Thrones برخی از بازیگران این سریال در شبکه‌های اجتماعی خود نوشته‌هایی را منتشر کرده اند:

سوفی ترنر:

پایان سریال Game Of Thrones
پایان سریال Game of thrones

سوفی ترنر،بازیگر نقش سانسا استارک با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود اینگونه ابراز احساسات کرده:

سانسا، ممنونم که به من انعطاف پذیری،شجاعت و قدرت واقعی آموختی. ممنون که به من مهربانی و صبر و عشق را آموختی. من با تو بزرگ شدم؛ در سیزده سالگی عاشق تو شدم و الان بعد از ده سال، در بیست و سه سالگی ترکت میکنم. ولی هیچ وقت چیزهایی که به من یاد دادی را فراموش نخواهم کرد.

امیلیا کلارک:

بازیگر نقش دنریس تارگرین:

بازی تاج و تخت من را مانند یک بانو،یک بازیگر و یک انسان شکل و پرورش داده است.

کاش در این لحظه پدرم بود و می دید که ما تا چه حد و تا کجا پرواز کرده ایم.اما برای شما،طرفداران شگفت انگیزم،به شما هزاران هزار تشکر مدیونم؛برای چشم دوختن شما به چیزی که ما ساختیم و کاری که من کردم با نقشم که قبل از اینکه بر روی بال­های پلاتینیومی آرزوهایم سر بخورم،در قلب بسیاری از شما جا داشتم.

بدون شما، مایی هم وجود نداشت و الان وقت ما تمام شده است.

جان بردلی:

پایان سریال Game of thrones
پایان سریال Game of thrones

بازیگر نقش ساموئل تارلی

اولین نوستالژیی را در صفحه­‌ی اینستاگرام خود پست کرده که اولین سکانس تمرین فیلمبرداری او در فصل اول است. اولین باری که کیت هرینگتون را دیده و اولین لباس مخصوص را پوشیده.

و در ادامه از طرفداران خود تشکر کرده.

میزی ویلیامز:

بازیگر نقش آریا استارک،با انتشار توییتی با این مضمون: just here for the memes فضایی را در اختیار طرفداران خود قرار داد تا به راحتی بتوانند واکنش‌های خود را درمورد فصل آخر بازی تاج و تخت نشان دهند.