نگاهی به اموجی های عجیب و غریبی که احتمالا تا بحال استفاده نکرده‌اید

اموجی های عجیب و غریب

اموجی‌ها راهی عالی برای نشان دادن احساسات و حالات شما به مکالمات مبتنی بر متن هستند. البته اگر به اندازه کافی خلاق هستید و یا اینکه حوصله داشته باشید تا بهترین اموجی را در شرایط مناسب برای مخاطبتان ارسال کنید. مسئله‌ای که اخیرا مورد بحث قرار داده‌ایم این است که آن قدر اموجی وجود دارد و همچنان در حال گسترش است که استفاده از صدها اموجی کار دشواری است و حتما برخی از این اموجی‌ها را از دست داده و ندیده‌اید. در اینجا برخی از اموجی های عجیب را دنبال می‌کنیم.

حتما بخوانید: آموزش ساخت استیکر تلگرام

اموجی های عجیب و غریب

عمیقا به این هیولا نگاه کن! به نظر نمی‌رسد در شکل اموجی ترسناک باشد، ولی اگر قصد دارید به شخص خاصی اشاره داشته باشید، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است. ممکن است ماهی مرکب‌های غول پیکر به ندرت در دنیای واقعی یاد شوند، ولی نباید مانع از استفاده آن در پیام‌های متنی شویم. اگر چیزی در مورد فرهنگ پاپ مدرن بدانیم، می‌توانیم با استفاده از آن، پیام‌های معنی داری را ارسال کنیم.

اموجی های عجیب و غریب

این روزها زامبی‌ها در همه جای اطراف ما (جدای از دنیای واقعی) اعم از برنامه‌های تلویزیونی، فیلم، کتاب، بازی ویدئویی و … وجود دارند. سه اموجی زامبی داریم؛ (زامبی خنثی)، (زامبی زن) و (انسان زنده). هنوز هیچ زامبی بچه‌ای وجود ندارد، بنابراین اگر بخواهید خانواده زامبی داشته باشید، موفق نخواهید شد.

اموجی های عجیب و غریب

آیا شما از تی رکس‌ها و تمام دایناسورها که توجه‌ها را به خود جلب کرده‌اند خسته نشده‌اید؟ از اموجی‌های دایناسورها خیلی استفاده می‌شود. در مکالمات برای نشان دادن حالات و منظور خود می‌توانید از این اموجی‌ها استفاده نمایید.

اموجی های عجیب و غریب

میکروب‌ها در زندگی ما بسیار مزاحم هستند. برخی از آن‌ها برای سلامتی بسیار بد هستند و برخی دیگر به ما در حفظ سلامتی کمک می‌کنند. در اموجی‌ها کمی مشکل است که مشخص کنید کدام نوع از میکروب‌ها نشان داده شده است. برخی از انواع آن‌ها کاملا خطرناک به نظر می‌رسند و افراد به ندرت در مورد نوع خوب صحبت می‌کنند، بنابر این به احتمال زیاد آن‌ها را نشانه بیماری می‌بینید. اگرچه ممکن است شما تا به حال اموجی میکروب‌ها نه دریافت کرده باشید و نه ارسال. برای شروع دیر نیست. به طور مثال اگر به منظور بیماری در مرخصی هستید، کافی است اموجی میکروب را برای رئیس خود ارسال کنید و یک اموجی خانه بفرستید و به تختخواب بروید.

اموجی های عجیب و غریب

باد چیزی است که تجسم آن بسیار دشوار می‌نماید، چرا که شما واقعا نمی‌توانید آن را ببینید. به همین دلیل نزدیک‌ترین اموجی‌هایی که برای آن وجود دارد؛ یک تصویر نمادین است. مادر طبیعت که هوا از دهانش می‌وزد. نیازی نیست که در مورد تمام کاربردهایی که این اموجی دارد به شما توضیح دهیم. به طور مثال دمیدن شمع روی کیک تولد گرفته تا طوفانی که بادبان شما را از بین می‌برد؛ این اموجی داستانی را برای شما بازگو خواهد کرد.

اموجی های عجیب و غریب

آیا قبلا پول‌های بالدار را دیده‌اید؟ پول‌هایی که می‌خواهند پرواز کنند. این اموجی‎ها تجسم پولی نقدی است که روزانه با سرعت زیاد از کیف پول خارج می‌شود. پول با بال یک اموجی تلخ و دردناک است که می‌توانید از آن استفاده کنید. به طول مثال یکی از دوستانتان آیفون خریده است، می‌توانید این اموجی را برایش ارسال کنید.

اموجی های عجیب و غریب

با استفاده از اموجی های عجیب و غریب می‌توانید، احساسات خود را به شکلی جذاب‌تر در فضای مجازی منتقل کرده و تاثیرگذار باشید.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...