تخفیفات هفتگی سرویس اکس باکس لایو معرفی شدند

طبق روال همیشگی، مایکروسافت دوشنبه هر هفته تخفیفاتی را برای کاربران سرویس اکس باکس لایو تدارک می بیند که هم اکنون لیست این بازی ها منتشر شده اند. با آراد موبایل همراه باشید.

دوشنبه هر هفته زمان آن فرا می رسد تا اکس باکس، تخفیفات هفته گذشته را به اتمام برساند و بازی های جدیدی را در این لیست قرار دهد. حالا دوشنبه است (دوشنبه ی آمریکایی ها) و وقت معرفی بازی های جدید فرا رسیده است.

مایکروسافت برای کاربران اکس باکس که حق اشتراک سرویس آنلاین آن (سرویس اکس باکس لایو) را خریداری کرده اند هر هفته تخفیفاتی را در نظر می گیرد تا آنها را بیش از پیش به وفادار بودن به این سرویس تشویق کند. تخفیفات منتشر شده در دو بخش Xbox One و Xbox 360 تقسیم می شود که در دو جدول جداگانه تقدیم حضورتان شده است

تخفیفات Xbox One

کنسول نسل هشتمی اکس باکس در هفته پیش رو میزبان بازی هایی همچون باندل Battlefield 1 & Titanfall 2، Dest با ۸۵% تخفیف، Destiny 2 با ۲۰ تا ۳۵ درصد تخفیف و همچنین بازی های پرطرفداری همچون سری F1 و Fallout 4 است که از ۴۰ تا ۸۵ درصد تخفیف خورده اند. در این لیست بازی های بزرگ دیگری همچون دو عنوان از Need For Speed و بازی ورزشی NBA و همچنین بازی سبک مخفی کاری Styx نیز به چشم می خورد.

تخفیفات Xbox 360

و اما برای کنسول نسل قبل مایکروسافت که همچننان متعهد به پشتیبانی و ارائه سرویس به آن است، بازی محبوب Duke Nukem با سبک آرکید ۶۷ تا ۸۰ درصد کاهش قیمت داشته اند که برای این بازی خاطره انگیز عالی به نظر می رسد. اگر از طرفداران پروپاقرص سری GTA هستید این خبر خوش را باید بدهیم که بازی های GTA San Andreas و GTA IV در هفته جاری به ترتیب شامل ۳۵ و ۶۰ درصد تخفیف خواهند شد. گفتنی است که به دلیل قابلیت پشتیبانی از نسل قبل به راحتی می توانید این دو بازی را در کنسول Xbox One خود دانلود و بازی کنید.

اگر کاربر اکس باکس هستید، نظرات خود را پیرامون تخفیفات این هفته با ما در میان بگذارید.

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))