ربات جارو برقی MOOKA I3

امروزه برای تمیز کردن خانه ها استفاده از جارو برقی های معمولی برای کاربران خسته کننده است در حالی که ربات جاروبرقی هوشمند MOOKA I3 بصورت خودکار تمام خانه را تمیز می کند بطوریکه نیازی نیست حتی آن را لمس کنید.

ویژگی های ربات جارو برقی MOOKA I3

ربات جارو برقی MOOKA I3 با مکش قدرتمند و ارتقا یافته، با دو برس در دو طرف و یک برس چرخشی با زمان اجرای ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه ای، شارژ خودکار، بسیار بی صدا، دارای فیلتر HEPA مخصوص پرز و موی حیوانات خانگی می باشد. این جاروبرقی پاک کنندگی سطوح مختلف از جمله فرش و موکت، سطوح چوبی، کاشی و سرامیک و… را تضمین می کند.

با استفاده از کنترل آن، می توان با انتخاب حالت تمیز کردن و تعیین زمان شروع، ربات را به راحتی کنترل کرد و فاصله کنترل از راه دور تقریبا ۷ متر است. تنها با کلیک بر روی یک دکمه، حالت های تمیز کردن به صورت های اتوماتیک، نقطه ای، لبه ها و تک اتاق با توجه به نیازهای مختلف شما در اختیارتان قرار می گیرد. با تکنولوژی هوشمند ANTI-FALL خود را با محیط های مختلف خانه سازگار می کند و با بهره گیری از سنسورهای پیشرفته از سقوط از پله ها و نقاط مرتفع جلوگیری می کند.

سنسورهای ضد برخورد این ربات به طور خودکار موانع را شناسایی می کنند و ربات به آرامی در اطراف موانع و زیر وسایل حرکت می کند و از ضربه زدن به وسایل و یا انداختن آن ها جلوگیری می کند. سنسورهای زیادی در اطراف ربات قرار گرفته اند که بطور خودکار خاک و گردو غبار را شناسایی می کند و زمان بیشتری را صرف تمیز کردن مناطق مختلف می کنند.

این سنسورها تغییرات سطوح را تشخیص می دهند مثلا هنگامی که از سطح سخت به فرش نازک گردش می کند، برای تمیز کردن بهتر به طور خودکار در عرض چند ثانیه مکش افزایش پیدا می کند. فیلتر HEPA ذرات گرد و غبار را به خوبی داخل محفظه گرد و غبار نگه می دارد. وقتی حالت لبه فعال باشد، برس های مخصوصی طراحی شده اند که در گوشه ها و لبه ها در امتداد دیوارها، خاک، گرد و غبار و مو را پاک می کند.

این ربات به طور خودکار مطابق برنامه و زمان بندی شما عمل می کند و در پایان کار، زمانی که باتری آن نیاز به شارژ داشته باشد، به محل شارژ برمی گردد و حدود ۵ ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود. باتری لیتیومی با ظرفیت بالای ۲۶۰۰mAh، تا ۱۲۰ دقیقه زمان لازم برای کار را فراهم می کند. توجه داشته باشید که دستگاه قبل از اولین استفاده لازم است حداقل ۵ ساعت شارژ شود.

این ربات کوچک دایره ای شکل با قطر ۱۲.۵ اینچ و ارتفاع ۲.۹۵ اینچ را می توان در زیر تخت، میز و یا قفسه نگه داشت درحالی که یک جارو برقی معمولی نیاز بیشتری به فضا برای نگهداری دارد.
شما به همراه ربات جارو برقی، یک پایه شارژ، آداپتور برق AC، فیلتر HEPA، دو برس در دو طرف، یک برس برای تمیز کردن، یک آچار پیچ گوشتی و یک دفترچه راهنما خواهید داشت.