ردیاب تناسب اندام EWEMOSI

ردیاب تناسب اندام EWEMOSI بصورت یک دستبند هوشمند سیلیکونی به منظور پیگیری و بررسی فعالیت های بدن در زندگی روزمره مانند فشار خون و میزان ضربان قلب، برای کاربران ارائه شده است.

با طراحی مدرن آن، می توانید این دستبند ردیاب را در هنگام ورزش، پیاده روی، کوهنوردی و یا هر فعالیت دیگری، استفاده کنید. ویژگی منحصر به فرد ضدآب بودن این ردیاب، با رتبه IP67 ، شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید در هنگام شنا از آن استفاده کنید؛ زیر باران پیاده روی کنید و یا دست های خود را بشویید، بدون اینکه در فعالیت آن اختلالی ایجاد شود. یکی از دیگر کاربردهای این دستبند، کنترل فعالیت بدن شما در هنگام خواب است.

مانیتور OLED بصورت ۰.۶۶ اینچی بوده و قابلیت نمایش تاریخ و زمان، دوربین کنترل از راه دور، گام شمار، ساعت زنگ دار، نمایش مقدار کالری، نمایش شرایط خواب، یادآور پیام را دارد. همچنین پیگیری تماس دریافتی و پیام های نرم افزارهای اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، واتس آپ و غیره از ویژگی های منحصر به فرد ردیاب تناسب اندام EWEMOSI است.

 

صفحه نمایش این دستبند قادر به نمایش با وضوح کامل حتی در زیر نور زیاد و نور خورشید است. این دستگاه سازگار با اندروید ۴.۴ و بالاتر و iOS 0.8 و بالاتر و Bluetooth 4.0 است.

زمانی که برنامه های اجتماعی روی تلفن همراهتان، پیام دریافت می کنند، دستبند هوشمند به لرزش درآمده و به شما اطلاع خواهد داد. بنابراین شما مجبور نخواهید بود در هنگام ورزش کردن مدام تلفن همراه خود را چک کنید و یا آن را به همراه خود به داخل سالن ببرید.

در زمان اندازه گیری علائم حیاتی بدن، باید اطمینان حاصل شود که زیر سنسور فشار خون یا ضربان قلب، مانعی وجود نداشته باشد. رنگ پوست، تراکم مو، تاتو و زخم ممکن است بر نتایج تشخیص، اثر بگذارد.

اما لازم به ذکر است که، این داده ها به هیچ وجه در سطح آزمایشات پزشکی دقیق نیستند. هنگامی که ضربان قلب را بررسی می کنید، لطفا ۸ ثانیه صبر کنید، زیرا آزمایش ضربان قلب نیاز به سیگنال بیشتر برای محاسبه دقیق دارد. هنگامی که برای اولین بار از ردیاب تناسب اندام EWEMOSI استفاده می کنید، باید اپلیکیشن آن را برای همزمان سازی دانلود و به دستبند متصل کنید. پس از اتصال، ردیاب، خود هماهنگ سازی زمان و یا سایر کاربردها را تنظیم می کند؛ در غیر این صورت، شمارش گام ها و داده ها دقیق نخواهد بود.

 

وزن تقریبی این دستبند ۲۷ گرم است. باتری قابل شارژ این ردیاب لیتیوم پلیمری است که ظرفیت آن ۹۰mAh و ولتاژ آن ۳.۷ ولتی است. عمر کارکرد باتری حدودا ۷ روز می باشد.
به همراه این دستبند، یک کابل شارژر USB و یک دفترچه راهنمای استفاده خواهید داشت.