نسخه پایدار اندروید ۱۰ به زودی برای ROG Phone II عرضه می‌شود

شرکت Asus در سال ۲۰۱۹ یک بازگشت شکوه مندانه به بازار گوشی‌های هوشمند داشت که دستگاه‌هایی مانند Zenfone 6 و همینطور گوشی گیمینگ بسیار قدرتمند ROG Phone II پیشگام آن‌ها بودند و موفقیت‌های زیادی برای این شرکت به ارمغان آوردند تا زمینه ساز موفقیت‌های زیادی برای این شرکت در بازار گوشی‌های هوشمند رده بالا و پرچمدار باشند. با وجود این که Zenfone پیش از این در ماه نوامبر سال گذشته به نسخه ۱۰ اندروید Q آپگیرد شد، شرکت سازنده آن در حال حاضر در حال تدارک دیدن مقدمات لازم است تا نسخه پایدار اندروید ۱۰ را برای کاربران گوشی‌های هوشنند ROG Phone II در دسترس قرار دهد. برای کسب جزئیات و اطلاعات بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه نیز با آرادمگ همراه باشید.

این خبر که Asus در حال آماده شدن برای عرضه کردن نسخه ۱۰ اندروید Q است، اخیرا در حساب کاربری شخصی ROG Global در شبکه اجتماعی توییتر در یک پست جدید اعلام شده است اما این پست پس از گذشت مدتی به دلایل نامعلوم پاک شد. تعداد زیادی از کاربران گوشی هوشمند ROG Phone II گزارش کرده‌اند که این آپدیت هنوز برای گوشی‌های آن‌ها عرضه نشده است. علاوه بر این، BIOS رسمی و صفحه‌ی فریمور آن نیز نشان می‌دهند که آخرین آپدیت پایدار این گوشی هنوز از دسامبر سال ۲۰۱۹ تا به حال تغییر جدیدی نکرده است. بر اساس گزارشی که توسط یکی از توسعه دهندگان منتشر شده است، کاربران این گوشی می‌توانند از فردا (یعنی دقیقا تاریخ ۱۰ مارس برابر با ۲۰ اسفند ماه) این آپدیت را دریافت کنند اما در حال حاضر هیچ اطلاعات یا جزئیات خاص دیگری در دسترس ما قرار ندارد که بدانیم این آپدیت در ابتدا برای چه نقاطی عرضه خواهد شد و یا چه مناطقی دیرتر به آن دست پیدا خواهند کرد.

شرکت Asus در دسامبر سال گذشته میلادی شروع به تست کردن نسخه بتای اندروید ۱۰ Q برای گوشی هوشمند رده بالای خود یعنی ROG Phone II کرد اما آن نسخه گرفتار تعداد زیادی از باگ‌ها و مشکلات ریز و درشت مختلف شد. از جمله عدم امکان تماس برقرار کردن در حالت Game Mode و یا کرش کردن‌های گاه و بی گاه در رابط کاربری و سیستم عامل گوشی در زمان اجرا کردن مدیریت آیکون. احتمالا تا زمانی که این مشکلات به طور کامل برطرف شود، نیاز به کمی زمان بیشتر بوده است. علاوه بر این، احتمالا دلیل این که پست جدید Asus در توییتر برای اعلام خبر عرضه شدن اندروید ۱۰ برای ROG Phone II اکنون پاک شده است، نیز همین بوده است که هنوز کمی نیاز به زمان داشت تا تمام مشکلات نسخه پایدار اندروید ۱۰ را برطرف کند. ما سعی می‌کنیم به محض این که آپدیت اندروید ۱۰ Q برای گوشی هوشمند RPG Phone II به عرضه رسید، شما را از این موضوع با خبر کنیم. بنابراین، در طی روزهای آتی نیز همچنان با ما همراه باشید. در هر صورت، احتمالا تا زمان عرضه شدن نسخه پایدار اندروید ۱۰ Q برای گوشی Asus ROG Phone II هنوز باید چند روز دیگر نیز صبر کنیم تا عرضه شود.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.