کیف پول ارز دیجیتال Nano S Ledger

کیف پول ارز دیجیتال Nano S Ledger به شما این امکان را می دهد تا از دارایی های دیجیتالی خود در بازار مجازی محافظت کنید.

طراحی این سخت افزار بسیار ساده است، بطوریکه تنها با ۲ دکمه کنترل می شود و دارای یک صفحه نمایش ۵۰ میلی متری است که می توانید هر زمان که بخواهید اطلاعات حساب خود را با یک نگاه بررسی کنید.

برنامه های همراه Ledger، شما را قادر می سازد به راحتی معاملات دیجیتالی خود را مدیریت کنید.
اگر شما Ledger Nano S خود را گم کنید و یا اگر برنامه را حذف کنید، می توانید بدون مشکل دارایی های دیجیتالی خود را حفظ کنید. همچنین می توانید از حساب خود در یک صفحه ی مجزا بک آپ بگیرید و سپس اطلاعات را روی هر سیستم کیف پول سازگار دیگری بازگردانید.

اطلاعات محرمانه شما در یک تراشه با امنیت بالا مانند گذرنامه ها و کارت های اعتباری توسط یک کد PIN محافظت شده و هرگز در معرض نمایش نخواهد بود. برای حفاظت از دستگاه شما، تراشه امنیتی، تمام دستگاه شما را هر بار که روشن می کنید، بررسی قرار می دهد. علاوه بر آن، کیف پول Ledger توسط BOLOS که یک سیستم عامل منحصر به فرد و اختصاصی است طراحی شده است. این سیستم عامل یک پوشش منحصر بفرد برای کیف پول Ledger است که آن را در برابر بدافزارها محافظت می کند.

Ledger Nano S از استاندارد جهانی FIDO در Google، Dropbox، GitHub یا Dashlane پشتیبانی می کند. Ledger Nano S بیش از ۲۵ ارز دیجیتالی، از جمله Bitcoin، Ethereum، Ripple و Altcoins، را مورد پشتیبانی قرار می دهد و به شما اجازه مدیریت چندین ارز دیجیتال، با یک کیف پول سخت افزاری را خواهد داد.

Ledger Nano S هیچ باتری ندارد، بنابراین وقتی به یک منبع برق مثل کامپیوتر وصل می شود، به طور خودکار روشن می شود و زمانی که جدا شود خاموش می گردد.
ابعاد این محصول ۰.۷۱ x 0.35 x 3.86 اینچ بوده و وزن آن ۱۸.۱۴ گرم می باشد. ولتاژ کاری آن ۱ ولت است و در رنگ مشکی به بازار عرضه می شود.