آیفون های ۲۰۱۹ همراه با شارژر ۱۸ واتی به فروش می رسند

خبرهای به گوشی رسیده از شرکت اپل حکایت از آن دارد که این شرکت می خواهد سه گوشی هوشمند جدید خود را در کنار شارژرهای ۱۸ واتی روانه بازار سازد. البته که در سال های اخیر، تمامی آیفون ها از فناوری فست شارژ یا شارژ سریع پشتیبانی می کردند، ولی اپل هیچگاه شارژر های مخصوص این کار را در جعبه های گوشی قرار نمی داد. به این ترتیب کاربران برای استفاده کردن از این ویژگی مجبور هستند که هزینه اضافی را پرداخت کرده و شارژهای مخصوصی را خریداری کنند.

البته شایان ذکر است که توسط شارژر آپید پرو و یا کامپیوترهای مک می توان گوشی های اپل را با سرعت بالاتری شارژ کرد. همچنین در گذشته و پیش از عرضه گوشی های آیفون XS و XS مکس، این موضوع مطرح شده بود که گوشی های جدید اپل با شارژهای ۱۸ واتی عرضه خواهند شد و البته این گزارش ها با معرفی پرچم داران جدید اپل، تکذیب شد.

شارژرهای سریع برای آیفون های آینده

Mac Otakara، با منتشر کردن گزارشی جدید اعلام کرده است که بالاخره آیفون های مدل ۲۰۱۹ اولین گوشی های هوشمند این شرکت می باشد که در کنار شارژرهای ۱۸ واتی عرضه خواهند شد. این اتفاق در صورت رخ دادن، خبری خوب برای خریداران آیفون های جدید محسوب می شود، چرا که این افراد می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی از این ویژگی مثبت برخوردار شوند. علاوه بر این موضوع، گزارش جدید مک اتاکارا به این موضوع نیز اشاره می کند که محصولات آینده اپل، به کانکتور Type-C و لایتنینگ مجهز خواهند شد. با توجه به این نکته می توان پیش بینی کرد که شارژهای ۱۸ واتی آیفون دارای پورت USB از نوع Type-C هستند.

از طرفی این شرکت، مک بوک های جدید خود را نیز با پورت USB Type-C روانه بازار کرده که نشان می دهد، پیش بینی انجام شده برای گوشی های جدید نیز منطقی است. به این ترتیب کاربران می توانند به راحتی گوشی هوشمند خود را توسط کامپیوترهای اپل نیز شارژ کنند. گفتنی است که گوشی های جدید شرکت با نام های یفون XI و XI مکس به دوربین های سه گانه نیز مجهز گردیده اند.