رونمایی ایسر از کروم بوک های جدید

کروم بوک

کروم بوک های جدید ایسر

شرکت اچ پی روز گذشته از کروم بوک جدید رونمایی کرد که با قابلیت پشتیبانی قلم به افراد اجازه می دهد، تجربه کاربری حرفه ای داشته باشند. حال به تازگی شرکت تایوانی ایسر از دو مدل کروم بوک آموزشی جدید رونمایی به عمل آورده است.

دو مدل کروم بوک معرفی شده از صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچی بهره می برند و به عنوان Chromebook Spin 511 و Spin 311 شناخته می شوند. در طراحی دستگاه شبیه به همی محسوب شده و تفاوت اصلی آنها پشتیبانی قلم و صفحه نمایش ۳۶۰درجه یکی از مدل ها نسبت به دیگری است.

کروم بوک های ایسر مقاوم و کارامد

همچنین در بحث سخت افزاری نیز تفاوت هایی قابل مشاهده می باشد. کروم بوک Chromebook Spin 511 از پردازنده نسل هفتمی سری A مدل A4-9120SC ای ام دی بهره می برد و با گرافیک Radeon همراست. در سوی دیگر Chromebook Spin 311 از پردازنده Celeron N4000 یا N4100 اینتل برخوردار است. بنابراین دو کروم بوک یکی از پردازنده AMD و دیگری از چیپ  اینتل بهره می برد. Chromebook 311 هم با پردازنده AMD عرضه می شود و این به انتخاب مشتریان است که آن را انتخاب می کنند یا خیر.

ایسر ادعا می کند صفحه نمایش این دستگاه در برابر آب و گرد و غبار بسیار مقاوم است.  همچنین دو مدل با استاندارد مقاومت US MIL-STD 810G نیز همراه هستند. اطلاعات بیشتری در کار نیست و ایسر مشخص نکرده کروم بوک های جدید با چه قیمت و در چه زمانی راهی بازار می شوند.

برای کسب جزئیات کافی به وب سایت ایسر مراجعه کنید.