انتشار تصویر زنده از وان پلاس ۷

وان پلاس 7

شرکت وان پلاس در سال جاری نسل جدید وان پلاس پرچمدار خود را معرفی خواهد کرد که دارای مشخصات سخت افزاری برجسته و ویژگی های قابل توجهیست. به تازگی تصویر زنده و رندر شده ای از وان پلاس ۷ نسل بعدی گوشی هوشمند رده بالا کمپانی وان پلاس منتشر شده که آن را با نمایشگر بدون حاشیه و دوربین اسلایدی نشان می دهد.

این روزها بیشتر شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند به دنبال صفحه نمایش کم حاشیه برای محصول خود هستند و وان پلاس نیز یکی از آنها محسوب می شود. این شرکت چینی در حال حاضر روی وان پلاس ۷ پرچمدار مشغول کار است و آن نیمه سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد کرد. در تصویر زنده انتشار یافته یک دستگاه وان پلاس ۶تی در کنار   جدید قرار گرفته  که نشان می دهد حاشیه نمایشگر در نسخه جدید کاملا حذف شده است و دوربینی در کار نیست.

چنین سبک طراحی پیشتر برای اوپو فایند ایکس به کار گرفته شد و اگر حقیقی باشد وان پلاس نیز به عنوان یکی از همکاران اوپو طرح موردنظر را به کار گرفته است. همانطور که می دانید پیرامون محصولات آینده همیشه شایعاتی در کار است و عجیب نیست شرکت وان پلاس نیز یکی از آنها باشد. شایان ذکر است که وان پلاس ۷ اولین گوشی هوشمند ۵جی نخواهد بود و این شرکت در نظر دارد مدل دیگری را اختصاصا به نسخه ۵جی مجهز کند.

به هر حال اطلاعات کافی نیست و شایعات فراوانی وجود دارد که نمی توان به آنها اکتفا کرد. از این رو منتظر می مانیم تا وان پلاس بزودی جزئیات بیشتری دردسترس قرار دهد و نمی توان به این گزارش ها اکتفا داشت.