رونمایی AOC از نمایشگر گیمینگ

AOC

شرکت AOC یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم گیمینگ چون نمایشگر محسوب می شوند که به تازگی مانیتور جدید و منحصربفرد AG273QCG را معرفی کرد. این مانیتور از وضوح تصویر بالایی بهره می برد و طراحی جذابی هم برای آن در نظر گرفته شده است.

از ویژگی های ظاهری مدل AG273QCG نخست باید به پایه قابل تنظیم نقره ای که طراحی جالبی به این مانیتور گیمینگ بخشیده است و جالب توجه به نظر می‌رسد.

در بخش عقب نمایشگر نورپردازی RGB LED وجود دارد که فضای پشت نمایشگر را زیبا کرده و جلوه جذابی به آن می بخشد. پنل این مانیتور ۲۷ اینچی است و وضوح Quad HD یا ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسلی دارد.

AOC

بنابراین کاربران AG273QCG می توانند شاهد مانیتور حرفه ای گیمینگ باشند و در نوع خود بی نظیر است. در دیگر مشخصات باید به پشتیبانی فناوری G-Sync انویدیا، نرخ تجدید ۱۶۵ هرتزی و قیمت ۶۵۰ دلاری اشاره کرد.

مدل دیگری نیز برای این نمایشگر در نظر گرفته شده که از فناوری FreeSync2 ای ام دی پشتیبانی می کند و پنل HDR دارد. همچنین نرخ تجدید پنل آن ۱۴۴ هرتز است و نسبت به نسخه G-Sync نسبتا عملکرد خفیف تری دارد.

نسخه دوم با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می رسد و گران قیمت به شمار نمی رود. همانطور که گفته شد با نورپردازی RGB LED در بخش عقب، طراحی حرفه ای گیمینگ و صفحه نمایش پروضوح، مانیتور AG273QCG ایسر یک محصول برجسته به شمار می رود.

شرکت AOC تاریخ عرضه این مانیتور را مشخص نکرده اما انتظار می رود بزودی عرضه آن آغاز شود. انتظار می رود بزودی مدل های دیگری هم به سبد این شرکت افزوده شود.