اپل کارت اعتباری ارائه می دهد

اپل

اپل کارت اعتباری ارائه می دهد….

شرکت اپل در تلاش است تا زمینه های کاری مختلفی داشته و به پررنگ کردن نقش خود در تجارت بپردازد. تاکنون فعالیت های این شرکت کوپرتینویی موجب شده تا به عنوان باارزش ترین برند جهان محسوب شود.

آخرین گزارش ها خبر از کارت اعتباری این شرکت کوپرتینویی می دهند که بزودی از راه می رسد. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون محصولات سال ۲۰۱۹ شرکت اپل منتشر شد که از جمله باید به تبلت آیپد مینی ۵، تبلت آیپد ۹.۷ اینچی، آیفون های ۲۰۱۹، ساعت هوشمند اپل واچ سری ۵ و چندی دیگر اشاره کرد.

اپل در بخش پرداخت موبایلی شرکتی شناخته شده است و حال نوبت به پرداخت های نقدی رسیده تا حضور پررنگی ایفا کند. اپل در نظر دارد برای عرضه کارت با گلدمن ساکس همکاری کند و از این رو پیش بینی می شود تا ماه های آینده عرضه این کارت آغاز شود.

کارت اعتباری اپل هم بزودی معرفی می شود

با عرضه کریدیت کارت اپل ما باید انتظار داشته باشیم که این کمپانی گردش مالی بیشتری را نسبت به قبل تجربه کند. این کمپانی کارت اعتباری خود را با Wallet یکپارچه می سازد تا کاربران بتوانند به سهولت از آن بهره گیرند.

به نوعی والت نقش برنامه های اقتصادی را هم ایفا می کند. به صورتی که اگر فردی از این اپلیکیشن بهره ببرد و خرج های ماهیانه را بیش از سقف مجاز کند، بدون شک این اپ هشداری به آن خواهد داد تا جلوی ضررهای احتمالی را گیرد. گلدمن ساکس یک شرکت مالی بزرگ محسوب شده که اخیرا برای افزایش امنیت سیستم پرداخت درون سیستمی خود هزینه ۲۰۰ میلیون دلاری در نظر گرفته است.

اپل برای آن که به حیات خود ادامه دهد، راه های مختلفی را امتحان می کند و کاهش فروش آیفون نیز در این زمینه بی تاثیر نیستند. انتظار داریم در آینده برنامه بیشتری توسط شرکت کوپرتینویی مطرح شود و افراد به استفاده از آن بپردازند.