تاریخ معرفی iPhone 12 به طور رسمی مشخص شد

Apple iPhone 12
Apple iPhone 12

شرکت اپل اخیرا دعوت نامه‌های رویداد آنلاین بعدی خودش را برای اصحاب رسانه ارسال کرده است. آن‌ها قصد دارند در روز سه‌شنبه ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی برابر با ۲۲ مهر ماه سال جاری شمسی یک رویداد جدید برگزار کنند. بنابراین، تاریخ معرفی سری iPhone 12 احتمالا مشخص شده است.

شرکت اپل قصد دارد رویداد بعدی خود را در ساعت ۸ شب به وقت تهران در Apple Park برگزار کند. این رویداد نیز درست مانند هر دو رویداد قبلی این شرکت قرار است به صورت آنلاین برگزار و از طریق پلتفرم‌های مختلف پخش شود. در هر صورت، دعوت نامه‌هایی که اپل برای معرفی سری iPhone 12 خود برای اصحاب رسانه ارسال کرده است، طبق معمول شامل یک تصویر با مفهوم مبهم و نامشخص می‌شود که تنها ویژگی قابل تشخیص آن لوگوی اپل است. تیتر اصلی پوستری که اپل برای این رویداد طراحی کرده نیز این بار “سلام بر سرعت” است. در طی تمام سال‌های اخیر که شرکت اپل از چنین پوسترهایی برای اعلام رویدادهای پیش روی خود استفاده کرده است، عده زیادی از کاربران سعی بر پیدا کردن معانی و مفاهیم عمیق‌تری داشتند که پشت این پوسترها مخفی بوده است اما تا به حال به ندرت پیش آمده که جست و جوهای آن‌ها منجر به نتیجه خاصی شده باشد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و تاریخ معرفی سری iPhone 12 همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در هر صورت، نکته غیر قابل انکاری که وجود دارد، این است که فعلا در حال حاضر ما واقعا نمی‌توانیم درمورد هیچ چیز اطمینان خاطر کامل داشته باشیم چرا که این دعوت نامه وارد جزئیات خاصی نشده است. به هر حال، با توجه به زمان و تاریخ برگزاری این رویداد، ما کاملا غافلگیر خواهیم شد که اگر این رویداد به نسل بعدی گوشی‌های هوشمند آیفون اپل اختصاص پیدا نکند. بنابراین، انتظار داریم که تاریخ برگزاری این رویداد، مصادف با تاریخ معرفی سری iPhone 12 باشد. در هر حال، یک محصول بسیار بزرگ دیگری که امسال از شرکت اپل انتظار داریم معرفی کند، اولین Mac با پردازنده داخلی خود اپل است. ما در گذشته یک سری شایعه‌ها و حرف و حدیث‌ها شنیده بودیم که ادعا می‌کردند که دست کم یک دستگاه جدید از این لاین آپ وجود خواهد داشت که تا پایان سال جاری میلادی راهی بازار خواهد شد و این رویداد بهترین زمان ممکن برای این شرکت است تا این کار را انجام دهد. تیتر اصلی پوستر این رویداد نیز به خوبی با این دستگاه سازگاری دارد و با آن هماهنگ است زیرا دستگاه‌های این لاین آپ همیشه در طول تاریخ خود سرعت نسل قبلی خود را بهبود داده‌اند.

یک سری از محصولات و دستگاه‌های جدید دیگری که امسال انتظار داریم این شرکت تا پایان سال جاری میلادی راهی بازار کند، یک سری محصولات صوتی جدید هستند. ما در گذشته یک سری حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها شنیده بودیم که ادعا می‌کردند شرکت اپل هدفون‌های بی سیم بزرگ خودش را قصد دارد راهی بازار کند. نکته قابل توجه دیگری که درمورد فعالیت‌های اخیر این شرکت وجود دارد، این است که آن‌ها به تازگی فروش محصولات صوتی از سازندگانی از قبیل Bose, Sonos, و همینطور Logitech را در فروشگاه‌های خودش متوقف کرده‌اند که بیشتر ثابت می‌کند که محصولات صوتی زیادی از شرکت اپل در راه است. اکنون که اسم Sonos را نیز بردیم، بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که انتظار داریم یک نسخه کوچک‌تر از HomePod را نیز از شرکت اپل مشاهده کنیم که هم می‌توانند همزمان با تاریخ معرفی سری iPhone 12 رونمایی شوند و هم مدتی پس از رونمایی شدن آن‌ها.

در هر صورت، بهتر است فعلا تا هفته آینده صبر کنیم و ببینیم اپل دقیقا چه برنامه‌ای دارد. در هر صورت، شما می‌توانید در طی این مدت برای کسب آخرین تغییر و تحولات و جزئیات جدید در رابطه با این موضوع همچنان در روزهای آتی نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.