بهترین اپلیکیشن های هواشناسی کدامند؟

اپلیکیشن های هواشناسی

این روزها که همه جا صحبت از سیل، بارش های تند باران و طغیان روخانه ها است، شاید نیاز به اپلیکیشن های هواشناسی بسیار احساس شود. امروز هر فردی برای خارج شدن از خانه، سفر رفتن و حتی برپایی پیک نیک نیاز دارد تا اول از هر تصمیمی، آب و هوا را بررسی کند. ما در این مطلب قصد داریم به شما بهترین اپلیکیشن های هواشناسی را معرفی کنیم، اپلیکیشن هایی که به طور دقیق می توانند اطلاعات درستی از وضعیت آب و هوای هر نقطه ای که قصد سفر به آن را دارید، در اختیارتان قرار دهند. با ما همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن های هواشناسی

تصور کنید برای رفتن به منطقه ای برنامه ریزی کرده اید، بار و بندیل را بسته و قصد راهی شدن دارید. در طول مسیر ابرها در هم گره خورده و رفته رفته آسمان تاریک می شود و باران سیل آسایی از آسمان می بارد، به گونه ای که رانندگی سخت و حتی خطرناک نیز می شود. چاره چیست؟ راه کار این است که قبل از عازم شدن، از یکی از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی استفاده کرده تا بدانید در هر ساعتی در منطقه ی پیش روی شما و حتی طول مسیر، چه آب و هوایی حاکم است. لیست زیر، بهترین اپلیکیشن های هواشناسی را به شما معرفی می کند:

نرم افزار AccuWeather
نرم افزار AccuWeather

نرم افزار AccuWeather

به جرات یکی از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی، نرم افزار AccuWeather است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که به طور لحظه ای و در ساعات مختلف روز، از وضعیت آب و هوایی هر منطقه ای به طور دقیق، آگاه شوید. این نرم افزار محیط کاربری بسیار ساده و جذابی دارد و آن چه که آن را محبوب ساخته، مورد اعتماد بودن اطلاعات دقیقیست که در اختیار کاربران قرار می دهد.
شما به کمک این نرم افزار می توانید به طور همزمان از وضعیت آب و هوایی چند منطقه به طور همزمان اطلاع یابید، از ویجت آن استفاده نمایید، ۱۰ مکان دلخواه را به لیست علاقه مندی ها برای نشان دادن آب و هوا اضافه نمایید و حتی وضعیت آب و هوایی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال یک نرم افزار هواشناسی هستید، AccuWeather گزینه ای مناسب است.

نرم افزار Carrot Weather
نرم افزار Carrot Weather

نرم افزار Carrot Weather

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی، نرم افزار Carrot Weather نام دارد. این نزم افزار رابط کاربری بسیار زیبایی دارد و به سرعت می تواند شما را از وضعیت آب و هوا و تغییرات آن مطلع سازد. یکی از جذابیت های این نرم افزار، این است که ویجت های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد که شما می توانید هر کدام که باب میلتان هست را مورد استفاده قرار دهید. البته نسخه ی رایگان این نرم افزار حاوی تبلیغات است که با پرداخت هزینه ی درون برنامه ای می توانید از شر این تبلیغات خلاص شوید.

نرم افزار Go Weather
نرم افزار Go Weather

نرم افزار Go Weather

اپلیکیشن Go Weather نیز در لیست بهترین اپلیکیشن های هواشناسی قرار می گیرد و می تواند به راحتی وضعیت آب و هوایی نقاط زیادی از دنیا را در اختیارتان قرار دهد. لازم به ذکر است که این نرم افزار بسیار دقیق است و می توانید از آب و هوای هر شهر و کشوری که دوست دارید در تاریخ و زمان مشخصی، اطلاع یابید و حتی آن را با سایرین به اشتراک بگذارید.

نرم افزار Weather
نرم افزار Weather

نرم افزار Weather

نرم افزار Weather محیط بسیار ساده ای دارد و کار کردن با آن بدون هیچ گونه پیچیدگی می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید به راحتی آب و هوای نقاط مختلف دنیا را بر مبنای ساعت و وضعیت هفتگی مورد بررسی قرار دهید. همچنین لازم به ذکر است که امکان نمایش دمای هوا بر اساس سانتی گراد و یا فارنهایت نیز وجود دارد. انیمیشن های این نرم افزار، Weather را به یکی از جذاب ترین اپلیکیشن های هواشناسی تبدیل می کند.

اپلیکیشن Morecast
اپلیکیشن Morecast

اپلیکیشن Morecast

اپلیکیشن Morecast یکی از نرم افزارهای دقیقیست که رابط کاربری ساده و ظاهری زیبا دارد، به همین دلیل است که این نرم افزار از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد. در بالای صفحه شما می توانید وضعیت آب و هوایی را ببینید و اگر کمی صفحه را به پایین بکشید، می توانید به طور دقیق تری اطلاعات آب و هوایی را به دست آورید.

البته نرم افزارهای مختلفی برای بررسی وضعیت آب و هوا وجود دارد که می توانید از آن ها بهره مند شوید، اما لیستی که در بالا در اختیارتان قرار دادیم، از جمله بهترین اپلیکیشن های هواشناسی هستند که می توانید اطلاعات دقیق وضعیت آب و هوایی را از آن ها کسب کنید.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...