آیفون‌های طلایی و نقره‌ای توسط Caviar معرفی شدند

شرکت لوکس Caviar به خاطر ساخت نسخه‌های شخصی سازی شده‌ی محصولات و گوشی‌های رده بالا و گران قیمت از فلزات گران بها مانند طلا و نقره شناخته می‌‌شود. این شرکت اکنون از آیفون‌های طلایی و نقره‌ای خود رونمایی کرده است.

آخرین محصولاتی که این شرکت شخصی سازی کرده، لاین آپ گوشی‌های هوشمند آیفون ۱۱ هستند که در حقیقت، واکنشی به شیوع ویروس کرونا از طرف این شرکت تلقی می‌شوند. این محصولات بسیار خیره کننده، مدل‌های ضد میکروبی فلزات طلا و نقره هستند که در بدنه آیفون‌های سری ۱۱ به کار برده شده‌اند که در پنل پشتی هر یک از آن‌ها سمبل‌هایی از فرهنگ‌های مختلف در سراسر دنیا به کار برده شده است تا مردم را تشویق کنند که به سطح‌های مختلف دست نزنند. همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

این مدل‌های خاص Apple iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max دارای بدنه‌ای هستند که از نقره‌ی خالصِ ۹۲۵ ساخته شده است. این در حالی است که خود سمبل‌هایی که توضیح دادم در پنل پشتی این گوشی‌ها وجود دارد، از جنس طلای ۱۸ عیار می‌باشند. این سمبل‌ها شامل “دست فاطیما، سنت نیکولاس، گل نیلوفر آبی و همینطور اژدها” می‌شوند. ظاهرا به نظر می‌رسد که تمام این سمبل‌ها به جز “دست فاطیما” نسخه‌های محدود هستند که فقط ۹۹ عدد از آن‌ها تولید شده است.

جالب است که بدانید، قیمت این گوشی‌ها از ۵ هزار و ۳۰۰ دلار برای مدل ۶۴ گیگ گوشی iPhone 11 Pro شروع می‌شود که به ازای هر مدل به صورت پلکانی بالاتر هم می‌رود. البته باید توضیح دهم که هر یک از این مدل‌ها بسته به مقدار طلایی که در آن‌ها به کار برده شده است، دارای قیمت متفاوتی از بقیه می‌باشند و طبیعتا قیمت آن‌ها با تغییر نرخ طلا و نقره نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

اگرچه وسایل نقره‌ای و طلایی قرن‌ها است مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما ممکن است در این دوره شما به دنبال نمونه خاصی از این وسایل باشید که بتوانند با ضد عفونی کننده‌های مبتنی بر UV-C جرم‌ها و ویروس‌ها را از گوشی شما دور نگه دارند. بنابراین، آیفون‌های طلایی و نقره‌ای شخصی سازی شده‌ی Caviar قطعا می‌توانند برای شما مناسب باشند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.