لپتاپ های حرفه ای گیمینگ دل معرفی شدند

دل

شرکت انویدیا در نهایت به تازگی طی نمایشگاه CES 2019 از گرافیک های موبایلی نسل جدید RTX رونمایی کرد. به دنبال آن شرکت های تولیدکننده لپتاپ نیز دست به کار شده و از سیستم جدید گیمینگ خود با این تراشه گرافیکی قدرتمند رونمایی کردند.

یکی از آنها دل بوده که دو مدل Alienware m17 و m15 را معرفی کرد. هر دو مدل باتوجه به عنوان خود دارای نمایشگر ۱۵ و ۱۷ اینچی هستند که سخت افزار قدرتمندی هم برای آنها فراهم آمده است.

سری M شرکت Alienware لپتاپ های باریک و کم وزن به شمار می روند که در این میان دو مدل M17 و M15 نیز چنین هستند. شما می توانید برای مدل M15 که کوچکتر است پیکربندی چون پردازنده Core i9-8950HK و گرافیک  GeForce RTX 2080 Max-Q انویدیا انتخاب کنید. چنین پیکربندی قدرت بالایی را برای محصول جدید دل فراهم می آورد که قادر است عملکرد چشمگیری از خود نشان دهد.

دل

Alienware m جدید دل قدرتمند و باکیفیت

صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسلی ۱۴۴ هرتزی که نسخه ۴K هم داشته اما نرخ تجدید آن به ۶۰ هرتز می رسد. در سوی دیگر مدل m17 Alienware همچون نسخه ۱۵ اینچی باریک و سبک وزن به شمار می رود. این نسخه نیز به پردازنده Core i9 و گرافیک RTX 2080 مجهز است که نرخ تجدید ۱۴۴ هرتزی صفحه نمایش برای آن در نظر گرفته نشد.

نسخه ۱۷ اینچی تنها صفحه نمایش ۱۷.۳ اینچی ۱۰۸۰ پیکسلی یا ۴K با نرخ تجدید ۶۰ هرتزی دارد. m17 با حافظه SSD یک ترابایتی و حافظه رم ۳۲ گیگابایتی DDR4 با  فرکانس ۲۶۶۶ مگاهرتزی نسبت به نسخه پیشین ۴۰ درصد باریکتر است. هر دو مدل جدید از ۲۹ ژانویه راهی بازار خواهند شد که مدل m15 با پردازنده Core i9 اینتل و گرافیک RTX بیش از ۱۵۷۹ دلار قیمت دارد و نسخه m17 نیز با قیمت پایه ۱۶۹۹ دلاری به فروش می رسد.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت دل مراجعه کنید.