حافظه iPhone 12 از ۶۴ گیگابایت آغاز می‌شود

iPhone 12
iPhone 12

شایعه‌ها و حرف و حدیث رسانه‌ها درمورد سری آیفون ۱۲ به عنوان لاین آپ بعدی گوشی‌های پیش روی شرکت اپل همچنان ادامه دارد. تازه‌ترین گزارشی که درمورد این لاین آپ منتشر شده، درمورد حافظه iPhone 12 است.

ظاهرا اطلاعات جدیدی که از حافظه سری iPhone 12 فاش شده، توسط لیست یک فروشگاه منتشر شده است که تایید می‌کند حافظه مدل پایه سری آیفون ۱۲ (مدلی که در حال حاضر با نام احتمالی iPhone 12 mini شناخته می‌شود) از ۶۴ گیگابایت آغاز خواهد شد. اما از سوی دیگر، این لیست یک سری اطلاعات دیگر را نیز فاش کرده است که اعلام می‌کنند درست مانند سال قبل و مدل‌های ۲۰۱۹ این لاین آپ، نسخه‌های رده بالاتر همین این گوشی (مدل پایه با اسم احتمالی مینی) دارای حافظه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی نیز خواهد بود. همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

نکته قابل توجه و جالب دیگری که در این گزارش جدید مطرح شده، این است که اعلام می‌کند مدل مقرون به صرفه و پایه در سری آیفون ۱۲ از شرکت اپل در مجموع در شش رنگ بدنه‌ی مختلف راهی بازار خواهد شد که این شش رنگ می‌توانند شامل مشکی، سفید، آبی، قرمز، زرد و همینطور مرجانی شوند. اما از سوی دیگر گفته می‌شود که حافظه گوشی‌های هوشمند پیش روی iPhone 12 Pro و Pro Max از ۱۲۸ گیگابایت آغاز می‌شود و برخلاف سال گذشته فاقد مدل ۶۴ گیگابایتی خواهند بود. بنابراین بر اساس این ادعای جدید، این مدل‌ها احتمالا باید دارای حافظه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی باشند و علاوه بر این، برخلاف مدل پایه سری آیفون ۱۲ که دارای تنوع رنگی بالایی بود، فقط در رنگ‌های سفید و مشکی و نقره‌ای عرضه خواهند شد. در حال حاضر از شرکت اپل انتظار داریم که در تاریخ ۱۳ اکتبر برابر با ۲۲ مهر ماه سال جاری شمسی یعنی کم‌تر از دو هفته دیگر از لاین آپ سری آیفون ۱۲ به عنوان گوشی‌های هوشمند بعدی خود رونمایی کند.

در هر حال وضعیت مموری سری آیفون ۱۲ را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • iPhone 12 mini: با ۶۴ و ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی
  • iPhone 12: با ۶۴ و ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی
  • iPhone 12 Pro: با ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی
  • iPhone 12 Pro Max: با ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی
عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.