آشکار شدن تصویر دستبند تناسب اندام کودکانه فیت بیت

فیت بیت

آشکار شدن تصویر دستبند تناسب اندام کودکانه فیت بیت

این طور که به نظر می رسد شرکت فیت بیت به عنوان یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده گجت های پوشیدنی قصد دارد سال ۲۰۱۹ از محصولات مختلفی رونمایی کند. پیشتر تصاویر نسل بعدی ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۲ آشکار شد و حال نوبت به تصاویری از دستبند تناسب اندام کودکانه فیت بیت رسیده است. در تصاویر آشکاری این ساعت از بندهای رنگارنگی برای جلب توجه کودکان بهره می برد.

فیت بیت

صفحه نمایش آن نیز مستطیلی است و طراحی جالب توجهی دارد. این دستبند مناسب کودکان بوده و از ویژگی هایی در خور توجه آنها بهره می برد. بنابراین بزرگسالان می توانند این دستبند کودکانه را برای فرزند کوچک خود تهیه کنند.

شایان ذکر است نام این دسبتند فیت بیت Ace خواهد بود و فیت بیت در نظر دارد آن را برای بزرگسالان نیز عرضه دارد. به نوعی می توان نسل جدید Ace را علاوه بر بزرگسالان، برای کودکان نیز مناسب دانست.

فیت بیت

گزینه های رنگی روشن و مختلف نظر هر فردی را در فیت بیت Ace جلب می کند. اطلاعات کافی از Ace در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد. در حال حاضر مشخص نشده آیا بزودی فیت بیت این دستبند کاربردی را عرضه می کند یا خیر.

پیش بینی می شود این شرکت در MWC 2019 علاوه بر معرفی ورسا ۲ از این دستبند کارآمد و احتمالا اقتصادی نیز رونمایی کند. محصولات فیت بیت در نوع خود قابل توجه است و نظر هر فردی را به خود جلب می سازد.