رندرهای جدیدی از گلکسی ویو ۲ سامسونگ رویت شد

گلکسی ویو 2

سم موبایل ساعاتی پیش اقدام به منتشر کردن رندهای جدیدی از گلکسی ویو ۲ کرد که به خوبی طراحی ظاهری دستگاه جدید به‌ علاوه‌ی برخی تفاوت‌ ها با دستگاه قبلی را نشان می دهد. یکی از مهمترین تغییراتی که در گلکسی ویو شاهد بودیم، استفاده کردن از استند توکار و ارگونومیک می باشد که باعث می شود تبلت سامسونگ برای تایپ کردن و استفاده در کاربردهای روزمره، به‌ عنوان دستگاه مناسبی شناخته شود. خبرهایی به گوش می رسد که سامسونگ درنظر دارد، گلکسی ویو ۲ را با همکاری اپراتور AT&T روانه بازار سازد. ولی هنوز مشخص نیست که این شرکت تصمیمی مبنی بر ارائه یک نسخه برای سایر بازارها را دارد یا خیر. با این حال انتظار می رود که یک نسخه از این تبلت که قابلیت اتصال به وای فای دارد نیز برای همگان عرضه شود.

بنابر گفته ها، سامسونگ گلکسی ویو ۲ دارای ابعاد کوچکتری نسبت به گلکسی ویو استاندارد بوده و از این رو عضو جدید کهکشانی ها با نمایشگر ۱۷.۵ اینچی معرفی شود. اگر این اتفاق رخ دهد، شاهد کاهش ۰.۹ اینچی در قسمت نمایشگر نسبت به مدل قبل خواهیم بود. زیرا گلکسی ویو از نمایشگر ۱۸.۴ اینچی بهره می‌ برد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به حضور استند اشاره کرد که در حال ایستاده زاویه‌ ۳۰ درجه با نمایشگر دستگاه ایجاد می‌ کند.

گلکسی ویو ۲ سامسونگ در راه است

گلکسی ویو 2

گویا سامسونگ در نسخه دوم از گلکسی ویو، استند توکاری را که مدل قبلی از این تبلت استفاده شده بود را حذف کرده است. البته که تا به این لحظه هنوز علت این کار مشخص نشده است ولی می توان انتظار داشت که این کار به دنبال کم شدن سایز نمایشگر دستگاه انجام شده باشد. همچنین رندرهای جدید خبر از وجود حفره ای تازه در قسمت استند نسخه جدید می دهند که به نظر می رسد برای ساده تر گرفتن دستگاه در دست طراحی شده باشد. وجود این حفره هنگام حمل و نقل بسیار کاربری خواهد بود.

باتوجه به بنچمارک رویت شده از گلکسی ویو ۲ در سرویس گیک ‌بنچ، این دستگاه با شماره مدل SM-T927A روانه بازار می شود. تبلت جدید سامسونگ از یک تراشه اگزینوس ۷۸۸۵ تولیدی خود شرکت در کنار ۳ گیگابایت حافظه رم برای پردازش اطلاعات استفاده کرده است. از آن جایی که این دستگاه در حدود ۷ ماه پیش موفق به کسب مجوزهای بلوتوث و وای فای شده، انتظار می رود که در مراحل پایانی توسعه خودش حضور داشته باشد.