ساعت هوشمند KATE SPADE برند بزرگ صنعت فشن معرفی شد

KATE SPADE

KATE SPADE در بحث فشن یکی از برندهای مطرح شناخته می شود که تنها به تولید پوشاک می پردازد. حال به تازگی برای آن که به گسترش برند خود بپردازد، ساعت هوشمندی را به نام Scallop 2 رونمایی کرد.

البته رونمایی محصول جدید KATE SPADE در CES 2019 صورت گرفته و با همکاری گوگل این ساعت هوشمند را معرفی کرده است. یکی از ویژگی های برجسته این ساعت سیستم عامل پوشیدنی WearOS گوگل بوده که عمده ساعت های هوشمند نیز به آن مجهز هستند.

ساعت  Scallop 2 پریمیومی و لوکس محسوب می شود و عرضه آن توسط برند فشنی چون KATE SPADE بر ارزش آن می افزاید. ساعت هوشمند مذکور قیمتی ۳۰۰ دلاری دارد و هم اکنون نیز راهی بازار ایالات متحده شده تا مشتریان به سادگی آن را تهیه کنند. اواخر ژانویه نیز این شرکت در نظر دارد محصول جدید در بندها و ویژگی های مختلف به فروش برساند.

از ویژگی های برجسته Scallop 2 باید به جی پی اس، ردیاب های تناسب اندام، پشتیبانی از سرویس پرداختی چون Google Pay، پردازنده اسنپدراگون Wear 2100 و چندی دیگر اشاره کرد. این ساعت همچنین به دستیار هوشمند گوگل اسیستنت نیز دسترسی دارد و با قابلیت مقاومت در برابر آب می توان Scallop 2 را حتی زیر باران نیز مورد استفاده قرار داد.

محصول جدید KATE SPADE از فروشگاه های مختلفی برای خرید دردسترس قرار می گیرد و تاریخ عرضه جهانی آن نامشخص باقی مانده است. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت برند موردبحث مراجعه کرده تا با جزئیات بیشتری پیرامون این گجت پوشیدنی لوکس رو به رو شوید. شایان ذکر بوده طراحی ساعت به صورت دوار است و از حکاکی هایی بهره می برد.