حافظه رم سریعتر در Galaxy S10 سامسونگ

سامسونگ گلکسی اس 10
سامسونگ گلکسی اس 10

Galaxy s10

شرکت سامسونگ در نظر دارد ۲۰ فوریه سال جاری نسل جدید گوشی های هوشمند پرچمدار خود را معرفی کند. اسمارتفون هایی که مشخصات برجسته ای داشته و ویژگی های بزرگی برای آنها در نظر گرفته شد.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون گلکسی اس ۱۰ منتشر شد و هر یک نیز به مواردی اشاره داشته است. سامسونگ در تابستان ۲۰۱۸ بود که نسل بعدی حافظه رم LPDDR5 را رونمایی کرد و این حافظه قرار است روی تلفن های هوشمند قرار گیرد.

به نظر می رسد سامسونگ بزودی می خواهد از این حافظه در گوشی هوشمند خود بهره گیرد. براساس گزارش تازه انتشاریافته، Galaxy S10 به حافظه رم LPDDR5 مجهز است که حداقل ۳۰ درصد نسبت به حافظه LPDDR4X سرعت بیشتری داشته و می تواند عملکرد سریعتری از خود نشان دهد.

سامسونگ با هدف ارتقا سرعت عمل گوشی هوشمند پرچمدار خود می خواهد چنین حافظه رم را تعبیه کند. به تازگی کاربر Max J توییتر بیان داشت که ممکن است گلکسی اس ۱۰ به حافظه رم LPDDR5 مجهز باشد.

این شرکت کره ای در نظر دارد گلکسی اس ۱۰ را در چهار مدل لایت، پلاس و استاندارد در کنار نسخه ۵G معرفی و عرضه دارد. نسخه پلاس رده بالاترین مدل است و به دوربین اصلی سه گانه، دوربین جلو دوگانه و چندی دیگر مجهز است.

به هر حال جزئیات کافی در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد.