Moto G10 برای اولین بار در تصاویر جدید آن مشاهده شد

Moto G10
Moto G10

گوشی هوشمند Moto G9 Play از شرکت موتورولا که در کشور هند با اسم Moto G9 نیز شناخته می‌شود، فقط دو ماه قبل راهی بازار شده است اما شواهد جدیدی که ما از این شرکت به دست آورده‌ایم، نشان می‌دهند که آن‌ها کار روی نسخه بعدی آن را شروع کرده‌اند.

در حال حاضر، گمانه زنی‌هایی که وجود دارد، به ما نشان می‌دهند که این دستگاه احتمالا باید با اسم Moto G10 و یا Moto G10 Play توسط شرکت آمریکایی موتورولا راهی بازار شود. اما در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که اولین تصاویر گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 از شرکت موتورولا فاش شده است که می‌توانند ایده کامل و خوبی از شکل ظاهری و طراحی این دستگاه در اختیار ما قرار دهند. البته، در کنار اولین تصاویر فاش شده از گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 ، ما اکنون موفق به دستیابی به برخی از مشخصات و ویژگی‌های اولیه این دستگاه نیز شده‌ایم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

همانطور که پیش از این هم یک اشاره کوتاه کردیم، اولین تصاویر این گوشی اکنون در فضای مجازی منتشر شده است. ما در تصاویر جدیدی که برای اولین بار از گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 منتشر شده‌اند و شکل ظاهری و طراحی این دستگاه را به ما نشان می‌دهند، می‌توانیم یک سری تغییر و تحولات اساسی را مشاهده کنیم که به خوبی می‌توانند مدل جدید این لاین آپ را از نسل قبلی آن‌ها متمایز کنند. برخی از تغییرات قابل توجه اساسی و جدیدی که اکنون در طراحی جدیدترین عضو این خانواده در مقایسه با مدل‌های قبلی این لاین آپ ایجاد شده است، شامل یک جایگاه جدید برای محل قرار گیری دوربین سلفی، یک فلش LED و همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت می‌شوند.

مشخصات اولیه این گوشی نشان می‌دهند که ابعاد بدنه آن ۱۶۵.۳ × ۷۵.۴ × ۹.۵ میلی متر خواهد بود که وقتی ماژول برآمده دوربین‌های این گوشی در پنل پشتی بدنه این گوشی را نیز حساب کنیم، ضخامت آن به ۱۰.۴ میلی متری نیز می‌تواند برسد. این یعنی صفحه نمایش گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 می‌تواند ۶.۵ اینچ اندازه داشته باشد. این نمایشگر، به احتمال بسیار زیاد دارای یک پنل LCD خواهد بود که کاملا قابل درک به نظر می‌رسد. زیرا در هر صورت، لاین آپ گوشی‌های هوشمند شرکت موتورولا در سری G قرار است شامل یک سری دستگاه مقرون به صرفه و نه چندان گران قیمت باشد و همانطور که می‌توانید حدس بزنید، استفاده کردن از یک پنل OLED می‌تواند قیمت نهایی یک محصول برای مصرف کنندگان را افزایش دهد.

Moto G10
Moto G10

گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 به جای استفاده از یک ناچ قطره‌ای یا U شکل در بالای صفحه نمایش خود که در نسل قبلی این گوشی نیز وجود داشت، دوربین سلفی خود را درون یک حفره دایره شکلِ پانچ هول جای داده است که این حفره، در گوشه بالای سمت چپ پنل صفحه نمایش این گوشی قرار داده شده است. اکنون که صحبت از دوربین‌های این گوشی شد، باید اشاره کنیم که ماژول مربع شکل دوربین‌های اعضای این خانواده در این لاین آپ که در Moto G9 و G9 Play نیز وجود داشت، در مدل جدید آن‌ها نیز همچنان وجود خواهد داشت اما فلش آن‌ها، اکنون در گوشه پایین سمت چپ قرار داده شده است. نکته قابل توجه دیگری که در تصاویر فاش شده از نسل جدید این لاین آپ در پنل پشتی بدنه این گوشی قابل مشدهده است، این است که لوگوی موتورولا هنوز هم در این قسمت قرار دارد اما به نظر می‌رسد که این بار فاقد سنسور تشخیص اثر انگشت خواهد بود زیرا تصاویر فاش شده از این دستگاه نشان می‌دهند که این سنسور، اکنون به لبه کناری بدنه منتقل شده است.

Moto G10
Moto G10

شماره مدل گوشی هوشمند پیش روی Moto G10 در حال حاضر با اسم XT-2117 مشخص شده است ما امیدوار هستیم که در بنچمارک‌ها بتوانیم اطلاعات و جزئیات بیشتری درمورد این گوشی به دست بیاوریم زیرا در حال حاضر هنوز هیچ اطلاعات و جزئیات رسمی خاصی درمورد مشخصات این گوشی به جز وجود یک باتری ۴ هزار و ۸۵۰ میلی آمپر ساعتی که در زیر بدنه آن قرار داده شده است، در اختیار نداریم.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.