Fitbit از چهار گجت پوشیدنی جدید رونمایی کرد

Fitbit

اگر به دنبال صنعت گجت های پوشیدنی باشید، بدون شک با برند مطرحی چون Fitbit آشنایی دارد. این کمپانی در سال های گذشته چندین مدل دستبند تناسب اندام و ساعت هوشمند معرفی کرده که توانستند موردتوجه قرار گیرند.

حال برای سال ۲۰۱۹ محصولات جدیدی معرفی کرده که هر یک در نوع خود گجت های پوشیدنی کاربردی محسوب می شوند. یکی از این مدل ها Fitbit Versa Lite Edition است و دیگر مدل ها شامل Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire  و Fitbit Ace 2 می شوند.

فیت بیت گجت های پوشیدنی خوش قیمت معرفی می کند

برای آشنایی بیشتر هر یک به صورت مختصر هر یک را معرفی می کنیم:

  • Fitbit Versa Lite Edition: این گجت پوشیدنی از قابلیت های یک ساعت هوشمند برخوردار است و برگرفته از سری گجت های Versa فیت بیت می‌باشد. از ویژگی های آن باید به ردیاب خواب، سنسور ضربان قلب، GPS، قابلیت نمایش اعلان تلفن هوشمند، عمر باتری ۴ روزه، ۱۵ حالت تناسب اندام ورزشی و چندی دیگر. فیت بیت این ساعت هوشمند را با قیمت ۱۵۹ دلار روانه بازار می کند.
  • Fitbit Inspire HR: فیت بیت Inspire HR یک گجت پوشیدنی مبتنی بر سنسور ضربان قلب است که ردیاب های مختلف تناسب اندام و خواب روی آن به کار گرفته شده است. با بیش از ۱۵ حالت ردیاب تناسب اندام ورزشی آن را می توان گزینه مناسب ورزشکاران دانست. با قابلیت GPS و ردیاب تنفس آرام می توان لیست ویژگی های این گجت را کامل دانست. این محصول فیت بیت دارای نمایشگر لمسی است و با عمر ۱۵ روزه و توانایی نمایش اعلانیه گوشی هوشمند، برای کاربری روزانه گزینه مفیدی باشد.
  • Fitbit Inspire: این گجت فیت بیت یکی از مقرون به صرفه ترین مدل ها محسوب می شود که تنها با قیمت ۶۹ دلار قابل تهیه است. فیت بیت در این مدل از قابلیت های ضروری دستگاه های پوشیدنی تناسب اندام بهره گرفته که از جمله باید به ردیاب خواب، تایمر، یادآوری قرار و کرونومتر اشاره کرد.  این محصول فیت بیت دارای نمایشگر لمسی است و با عمر ۵ روزه و توانایی نمایش اعلانیه گوشی هوشمند یک گجت کارآمد به شمار می رود.
  • Fitbit Ace 2: این گجت را فیت بیت مناسب کودکان طراحی کرده که از آن می توانند در ورزش هایی چون شنا، دو و چندی دیگر به کار گیرند. با گزینه‌های رنگی متنوع، تم های رنگارنگ، شخصی سازی رابط کاربری و غیره می توان این دستبند تناسب اندام را به عنوان یک ساعت هوشمند برای کودکان به کار گرفت. متاسفانه فیت بیت به قیمت Ace 2 اشاره نکرده و انتظار می رود با قیمت کمتر از ۹۰ دلار قابل تهیه باشد.

فیت بیت همچنین افزود بزودی اپ رسمی شرکت رابط کاربری جدیدی پیدا می کند و بروزرسانی آن بزودی منتشر خواهد شد. این اپ را می توان در روی گوشی هوشمند نصب کرد تا به سرعت گجت های فیت بیت را به اسمارتفون خود متصل کرده و اطلاعات موجود روی ساعت را در صفحه نمایش تلفن هوشمند نیز بدست آورید.

انتظار می رود این شرکت بزودی محصولات پوشیدنی بیشتری را معرفی کرده و دردسترس قرار دهد. دقیقا مشخص نیست تاریخ عرضه این چهار محصول چه زمانی است.