Samsung W21 5G گوشی تاشوی جدید سامسونگ است

Galaxy W21 5G
Galaxy W21 5G

شرکت سامسونگ در طی چند سال اخیر یک لاین آپ کاملا لوکس تحت سری Galaxy W برای بازار گوشی‌های هوشمند کشور چین در نظر داشته است. ظاهرا Samsung W21 5G جدیدترین محصول این لاین آپ است که به زودی عرضه خواهد شد.

به طور کلی، لاین آپ سری Galaxy W شامل تعداد زیادی از گوشی‌های تاشوی اندروید بوده است و تعدادی هم دستگاه لوکس و اختصاصی (و صد البته، بسیار گران قیمت) از این لاین آپ عرضه شده است؛ تا این که سری Galaxy Fold به وجود آمد و اکنون نیز سامسونگ با تغییر نام این لاین آپ در حال تلاش و تمرین برای احیای مجدد آن‌ها است. شرکت سامسونگ نیز اخیرا درمورد محصولات جدید لاین آپ این سری تایید کرده است که آن‌ها قصد دارند هر چه زودتر یک عضو جدید دیگر نیز به لاین آپ این خانواده اضافه کنند که با اسم Samsung W21 5G شناخته خواهد شد. اما این گوشی دقیقا دارای چه مشخصاتی است؟ شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از مشخصات Samsung W21 5G همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

عضو جدید خانواده‌ی این لاین آپِ لوکس و بسیار گران قیمت برای بازار گوشی‌های هوشمند در کشور چین، برای عرضه شدن در تاریخ ۴ نوامبر برابر با ۱۴ آبان ماه سال جاری شمسی برنامه ریزی شده است اما یک سری از گزارش‌های اولیه به همراه لیست‌هایی که در طی این چند وقت اخیر درمورد این دستگاه منتشر شده است، اعلام می‌کنند که Samsung W21 5G اساسا یک مدل کاملا مشابه و یکسان با Samsung Galaxy Z Fold 2 5G خواهد بود که اکنون فقط دچار تغییر اسم شده است.

با توجه به این موضوع، اکنون می‌توانیم انتظار داشته باشیم که احتمالا تنها تفاوت بزرگ و اصلی بین Samsung W21 5G و Galaxy Z Fold 2 5G فقط در رنگ بدنه در پنل پشتی و همچنین رنگ لولای آن‌ها خواهد بود. این دستگاه مدتی پیش در رنگ گلد در سازمان صدور مجوز TENAA نیز مشاهده شده بود. نکته قابل توجه دیگری که از لیست این گوشی در سازمان صدور مجوز TENAA می‌توان متوجه شد، این است که یک لوگوی China Telecom نیز در پنل پشتی بدنه این دستگاه وجود خواهد داشت. این یعنی، گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy W21 5G فقط در انحصار همین شرکت مخابراتی قرار خواهد داشت.

اما از اینجا تازه همه چیز جالب می‌شود: شعبه چین شرکت سامسونگ هم Galaxy Fold و هم W20 5G را با یک نسخه نفیس که دارای یک رنگ نقره‌ای براق و زیبا هستند را به مردم این کشور پیشنهاد داده است. این نسخه‌ی جدید، قابلیت اتصال و پشتیبانی از نسل پنجم شبکه اتصالات موسوم به ۵G را برای این دو گوشی پرچمدار به ارمغان خواهد آورد و یک جفت Galaxy Buds نیز در جعبه آن‌ها وجود خواهد داشت. همین موضوع باعث شده است که قیمت آن از ۱۵ هزار و ۹۹۹ یوان چین به ۱۸ هزار و ۹۹۹ یوان افزایش پیدا کند. گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold 2 5G در حال حاضر با قیمت ۱۶ هزار و ۹۹۹ یوان چین در این کشور به فروش می‌رسد. بنابراین، این دستگاه نیز به احتمال زیاد با یک افزایش قیمت مشابه و یکسان با نسل قبلی خود، باعث می‌شود که ما انتظار داشته باشیم Samsung W21 5G نیز به عنوان مدل لوکس و گران قیمت‌تر مدل پایه خود، به قیمت ۱۹ هزار و ۹۹۹ یوان چین افزایش پیدا کند. با این وجود، ایجاد یک سری تغییرات جدید در بسته بندی و جعبه این دستگاه، می‌تواند باعث تغییر کردن قیمت آن نیز بشود. بنابراین، باید هنوز منتظر باشیم و تا هفته آینده صبر کنیم و ببینیم اوضاع از چه قرار خواهد شد.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.