بررسی هدفون بی سیم Powerbeats Pro بیتس

شرکت اپل یکی از برندهای بزرگ صنعت فناوری بوده که تاکنون محصولات بزرگی از جمله هدفون بی سیم Powerbeats Pro را در بازار عرضه داشته است. از تلفن هوشمند و لپ تاپ گرفته، تا گجت پوشیدنی و برخی دیگر. در سال‌های اخیر بود که این برند کوپرتینویی تصمیم می‌گیرد برند بیتس مطرح را خریداری کند.

شرکتی که تنها روی سیستم‌های صوتی از جمله هدفون فعالیت داشته و محصولات گران قیمت هم عرضه می‌کند. در واقع اپل سال ۲۰۱۴ این برند را با رقم ۳ میلیارد دلار از Dre خریداری کرد. اپل با خرید این برند سعی کرده وارد بازار محصولات صوتی شود و از آن زمان تاکنون شاهد گسترش قابل توجه این برند نبودیم زیرا تنها سعی کرده به همان مدل‌های اصلی وفادار باقی مانده و اندک مدل جدیدی را توسعه دهد که یکی از آنها هدفون بی سیم Powerbeats Pro بیتس است.

از این رو تصمیم گرفتیم در مطلب مورد اشاره به بررسی این هدفون جذاب و اسپرت درون گوش بپردازیم که بیشتر باید آن را مناسب ورزشکاران فعال دانست. Powerbeats Pro اولین هدفون بی سیم حقیقی Beats به شمار می‌رود.

طراحی شده برای همه

  • طراحی جذاب و مستحکم
  • قلاب گوش انعطاف پذیر
  • مقاومت بالا در برابر آب
  • عرضه در رنگ مشکی، آبی و عاج فیلی

شرکت اپل با محصولی چون Powerbeats Pro سعی کرده ورزشکاران را هدف قرار دهد. یک هدفون برجسته که می‌تواند تجربه کاربری خوبی رقم زند و یک مدل ویژه قلمداد می‌شود. هنگامی که نگاهی به این هدفون می‌اندازید به یاد Powerbeats 3 و دیگر هدفون‌های این برند می‌افتید.

وزن این هدفون کم است و ارگونومی بالایی دارد. بنابراین می‌توان تجربه کاربری خوبی داشت. کیفیت ساخت این هدفون از نوع پلاستیک بوده که موجب کاهش وزن و ارگونومی بالاتر هدفون بی سیم بیتس می‌شود. قلاب کارآمدی هم در این مدل تعبیه شده و اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

هنگامی که Powerbeats Pro را روی گوش قرار می‌دهید، به خوبی سر جای خود قرار گرفته بدون آن که کیفیت نامطلوبی را شاهد باشیم. اپل با این هدفون حرفه‌ای سعی کرده یک مدل ارزنده را برای کسانی معرفی کند که به دنبال گزینه برجسته در میان هدفون‌های بی سیم هستند.

بنابراین تجربه کاربری خوبی می‌توان با هدفونی چون Powerbeats Pro داشت. گزینه‌ای جذاب برای حرفه‌ای‌ها که همیشه به دنبال هدفون دقیق و با کیفیت صدا بالا هستند. برند شناخته شده‌ای چون بیتس تاکنون نشان داده می‌توان محصولات بزرگی در این زمینه تولید کند و پاوربیتس پرو نیز از همین گونه است.

گزینه‌ای تمام عیار برای عاشقان ورزش و فعالیت. گفتنیست که Powerbeats Pro در هنگام حرکت از  روی گوش سقوط نکرده و تجربه خوبی می‌توان داشت. طراحی بخش مهمی در هر دستگاه بوده و هدفون Powerbeats Pro نیز از این قاعده مستثنی نیست.

افراد در کنار این هدفون تجربه کاربری خوبی خواهند داشت و با یک مدل برجسته رو به رو هستند. بنابراین نباید آن را دست کم گرفت و نقطه عطفی در میان محصولات بیتس است.

شاید ساختار متفاوتی توسط شرکت سازنده به کار گرفته شده است، اما می‌توان تجربه خوبی در کنار این مدل کسب کرد. همانطور که گفته شد، وزن این هدفون کم است و ارگونومی بالایی دارد. بنابراین می‌توان تجربه کاربری خوبی داشت. کیفیت ساخت این هدفون از نوع پلاستیک بوده که موجب کاهش وزن و ارگونومی بالاتر هدفون بی سیم بیتس می‌شود. قلاب کارآمدی هم در این مدل تعبیه شده و اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

تجربه کاربری موضوع مهمی بوده که در کنار Powerbeats Pro معنای واقعی دارد. بنابراین افراد با چنین هدفونی تجربه خوبی کسب می‌کنند، زیرا توسط شرکتی توسعه یافته که سابقه درخشانی در این زمینه دارد و توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

آنچه که باید درباره Powerbeats Pro بیان داشت این است که بیتس با همکاری مهندسانی محصول موردبحث را توسعه داد که می‌توان انتظارات بسیاری درباره نرمی و راحتی کاربری با آن داشت. بنابراین با یک مدل معمولی رو به رو نیستیم و گزینه‌ای قابل توجه بوده و می‌تواند رضایت مخاطب را به خوبی جلب کند.

یکی از بخش‌های مهم آن قلاب کارآمدیست که به خوبی دور گوش پیچیده شده و افراد می‌توانند به سادگی آن را به کار گیرند. همچنین در طول کاربری حس خوبی را به مخاطب ارائه می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال یک هدفون کارآمد هستید، Powerbeats Pro همان گزینه است.

فناوری مشابه ایرپادز

  • پردازنده H1
  • پشتیبانی از هی سیری
  • قابلیت پشتیبانی از آی کلاود

شرکت اپل با معرفی این هدفون یک مدل برجسته را تحت برند بیتس خود معرفی کرده که نباید آن را مدل معمولی قلمداد کرد. برند کوپرتینویی در کنار بیتس همیشه سعی دارند، بهترین را به مخاطب خود ارائه دهند و پاوربیتس پرو نیز از همین مدل محصول بوده که نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

ارگونومی بالا در کنار فناوری‌های روز اجازه می‌دهد تا افراد تجربه یک هدفون بی سیم راحت با کیفیت صدا بالا را داشته باشند. دیوایسی که در نوع خود برجسته بوده و برند بزرگی به شمار می‌رود. چیپ موجود در پاوربیتس پرو از نوع H1 است که پیش از این در پاوربیتس پرو شاهد آن بودیم.

این چیپ اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری حرفه‌ای داشته و با یک مدل معمولی که کاربری نامطلوبی داشته مواجه نیستیم. این چیپ که توسط اپل طراحی شده یک گزینه بزرگ قلمداد می‌شود و فراتر از آن چیزی که تاکنون مشاهده کردیم.

گذشته از آن دقیقا همان فناوری‌هایی که در ایرپادز مشاهده می‌شود، برای Powerbeats Pro در نظر گرفته شده است. فناوری که باید به پشتیبانی از سیری دستیار هوشمند دیجیتالی اپل و پشتیبانی از آی کلاود اشاره کرد. این‌ها به افراد اجازه می‌دهند تا با هدفون به روز مواجه شده که نباید به سادگی از کنار آن عبور کنیم.

گفتنیست که شرکت اپل و بیتس با همکاری یکدیگر به توسعه این هدفون بی سیم درون گوش پرداختند که ساختاری شبیه به ایرپادز دارد با این تفاوت یک مدل اسپرت و مناسب ورزشکاران است. بنابراین نباید محصول اپل را دست کم گرفت و تجربه کاربری خوبی رقم خواهد زد.

گزینه‌ای تمام عیار برای عاشقان ورزش و فعالیت. گفتنیست که Powerbeats Pro در هنگام حرکت از  روی گوش سقوط نکرده و تجربه خوبی می‌توان داشت. طراحی بخش مهمی در هر دستگاه بوده و هدفون Powerbeats Pro نیز از این قاعده مستثنی نیست.

افراد در کنار این هدفون تجربه کاربری خوبی خواهند داشت و با یک مدل برجسته رو به رو هستند. بنابراین نباید آن را دست کم گرفت و نقطه عطفی در میان محصولات بیتس است. در دیگر بخشی که باید به آن اشاره کرد، این هدفون با قابلیت hey Siri دستیار هوشمند دیجیتالی آن فعال می‌شود.

وزن این هدفون کم است و ارگونومی بالایی دارد. بنابراین می‌توان تجربه کاربری خوبی داشت. کیفیت ساخت این هدفون از نوع پلاستیک بوده که موجب کاهش وزن و ارگونومی بالاتر هدفون بی سیم بیتس می‌شود. قلاب کارآمدی هم در این مدل تعبیه شده و اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری خوبی داشته باشند. این موضوع موجب شده تا کاربر بتواند در کنار این هدفون بی سیم تجربه کاربری خوبی بدست آورد.

موضوعی که نباید به سادگی از کنارش گذشت و ویژگی مطلوبی محسوب می‌شود. هنگامی که هدفون را درون هر دو گوش خود قرار می‌دهیم با حس کم وزنی رو به رو شده و احساس می‌کنیم از هیچ هدفونی استفاده نمی‌کنیم. این موضوع کمک می‌کند تا در کاربری طولانی با هدفون کاربردی رو به رو شویم. برند اپل ثابت کرد که در تولید هر گجت یا دستگاه دیجیتالی موفق بوده و هدفون Powerbeats Pro نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بنابراین اگر می‌خواهید صاحب یک هدفون باکیفیت و پیشرفته شوید که بتواند نیاز شما را به خوبی برآورده سازد، Powerbeats Pro را فراموش نکنید. این گجت پوشیدنی که عنوان بهتری برای آن است، تجربه شنیدن موسیقی یا برقراری تماس خوبی رقم می‌زند.

برای کمک به کم‌ترین استفاده از باتری ، سنسورهایی وجود دارد که می‌توانند هنگام برداشتن هدفون از گوش‌ها تشخیص دهند. در قسمت زیرین هر گوشی سنسورهای نوری وجود دارد که پوشیده شدن هدفون توسط گوش را تشخیص می‌دهند. در همین حال ، شتاب سنج هنگام حرکت برای مکث موسیقی گزینه مناسبی است. عمر باتری خوبی را با هدفون بی سیم Powerbeats Pro اپل می‌توان تجربه کرد و در واقع اپل و بیتس یک گزینه بزرگ را معرفی کردند.

طول عمر باتری این محصول بیتس عالی است و ما را به شدت تحت تاثیر خود قرار داد. باتوجه به رقبایی که دارد و ساختار بی سیم، عمر باتری در نوع خود قابل توجه بود. ما با این هدفون در حالت بی سیم ۴۰ ثانیه‌ای را توانستیم به استفاده بپردازیم که می‌تواند نقطه عطف هدفون دانست.

مانند مدل‌های سیمی قبلی، فناوری شارژ سریع نیز در Powerbeats Pro وجود دارد. فقط پنج دقیقه در حالت شارژ می‌تواند برای شنیدن ۹۰ دقیقه موسیقی کافی باشد. برای کاربران آیفون این هدفون با کمک چیپ H1 به سادگی قابلیت اتصال را فراهم می‌سازد و همگام سازی هم می‌شود.

هنگامی که بلوتوث گوشی هوشمند خود را فعال می‌سازید، به سرعت پنجره پاپ آپی فعال شده و شاهد وصل شدن این هدفون به گوشی موردنظر خواهیم بود. گفتنیست که قابلیت اتصال به آی کلاود هم در این هدفون تعبیه شده و افراد قادرند با اتصال به این فضای ابری موسیقی موردنظر را گوش دهند. بنابراین تجربه کار با Powerbeats Pro فراتر از انتظار است.

در مجموع بخش فناوری این هدفون رضایت بخش بوده و می‌تواند به خوبی نظر مخاطب خود را جلب کند.

صدا بروزرسانی شده

  • درایورهای آلومینیومی به سبک پیستون
  • دریچه باکس رفلکس شده

به طور کلی افراد در کنار این هدفون تجربه کاربری خوبی خواهند داشت و با یک مدل برجسته رو به رو هستند. بنابراین نباید آن را دست کم گرفت و نقطه عطفی در میان محصولات بیتس است. در دیگر بخشی که باید به آن اشاره کرد، این هدفون با قابلیت hey Siri دستیار هوشمند دیجیتالی آن فعال می‌شود.

هدفون مورد اشاره از درایورهای بروزرسانی شده نسبت به سایر هدفون بیتس برخوردار است و یک گزینه برجسته محسوب می‌شود. شرکت بیتس علاوه بر آن که تغییراتی در بخش طراحی به خرج داده، در بخش فنی نیز تغییر خوبی اعمال شده که موجب می‌شود با گوشی هوشمند جذابی از بیتس رو به رو باشیم.

محصول برند بیتس با طراحی قلابی خود موجب می‌شود تا افراد به راحتی این هدفون را روی گوش خود قرار دهند. همچنین باید بیان داشت که Powerbeats Pro یک نقطه عطف در میان محصولات بیتس است و نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.

سابقه درخشان بیتس و اپل در تولید هدفون موجب می‌شود تا تجربه کاربری خوبی داشت. گفتنیست که در بحث فنی هدفون دارای دریچه باکس رفلکس شده است، این بدان معنا بوده که هنگام افزایش وضوح صوتی، می‌توان کیفیت صدا بالا و و پروضوحی را شاهد بود.

گذشته از آن درایورهای آلومینیومی به سبک پیستون هم در این هدفون وجود دارد که برای افزایش کیفیت صوتی نقش بسزایی ایفا می‌کنند. گفتنیست اگر به مدت زمان طولانی این هدفون در گوش شما قرار گیرد، احساس بدی پیدا نخواهید کرد و حتی لذت بخش هم است.

بیتس در این مدل تصمیم گرفت از درایورهای سنتی فاصله گرفته و یک نمونه بهبودیافته را برای افزایش کیفیت صوتی لحاظ کند و موجب شد تا نتایج قابل توجهی در بحث کیفیت صدا شاهد باشیم. هنگامی که طولانی مدت در کنار این هدفون هستید، حس خستگی و ناراحتی نخواهید داشت زیرا برخلاف هدفون‌های دیگر قرار نیست شاهد عملکرد نامطلوب کسل کننده باشیم.

بیتس همیشه سعی داشته محصولات بزرگی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد و مدل Powerbeats Pro نیز از این مدل‌ها جدا نیست. چیپ به کار گرفته شده H1 عملکرد خوبی به عنوان پردازشگر دارد و از این رو اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری حرفه‌ای داشته و با یک مدل معمولی که کاربری نامطلوبی داشته مواجه نیستیم. این چیپ که توسط اپل طراحی شده یک گزینه بزرگ قلمداد می‌شود و فراتر از آن چیزی که تاکنون مشاهده کردیم.

ما هنگامی که در تست خود به پخش موسیقی پرداختیم، ضعف عملکردی را مشاهده نکردیم و تجربه خوبی کسب شد. موضوعی که باید Powerbeats Pro را در نوع خود برجسته دانست. بیتس هدفون‌های مختلفی در بازار عرضه کرده و مدل پاور بیتس پرو نیز از مدل‌های ارزشمند محسوب شده که تجربه حرفه‌ای و لذت بخشی می‌توان بهره برد.

بنابراین با گزینه نامطلوبی از سوی برند کوپرتینویی رو به رو نیستیم و انتظاراتمان بالاست. در سوی دیگر این هدفون یکی از گزینه‌های برجسته بوده که افراد با آن تجربه کاربری خوبی می‌توانند داشته باشند. موضوعی که در کمتر هدفون بی سیم شاهد آن هستیم و اپل سعی کرده برای محصول اخیر خود به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد.

شاید ساختار متفاوتی توسط شرکت سازنده به کار گرفته شده است، اما می‌توان تجربه خوبی در کنار این مدل کسب کرد. همانطور که گفته شد، وزن این هدفون کم است و ارگونومی بالایی دارد. بنابراین می‌توان تجربه کاربری خوبی داشت. کیفیت ساخت این هدفون از نوع پلاستیک بوده که موجب کاهش وزن و ارگونومی بالاتر هدفون بی سیم بیتس می‌شود. قلاب کارآمدی هم در این مدل تعبیه شده و اجازه می‌دهد تا افراد تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

تجربه کاربری موضوع مهمی بوده که در کنار Powerbeats Pro معنای واقعی دارد. بنابراین افراد با چنین هدفونی تجربه خوبی کسب می‌کنند، زیرا توسط شرکتی توسعه یافته که سابقه درخشانی در این زمینه دارد و توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

خوشبختانه Powerbeats Pro کاربری خوبی دارد و با وجود کیفیت صوتی مطلوب، در پخش موسیقی خسته کننده نیست و قادر بوده افراد را راضی نگه دارد. بنابراین اگر از جمله افرادی هستید که همیشه می‌خواهید به شنیدن موسیقی بدون هیچ ناراحتی بپردازید، Powerbeats Pro رضایت کاملی را به دنبال خواهد داشت.

بنابراین چنین مدلی را نباید دست کم گرفت و گزینه فوق العاده قلمداد می‌شود. بنابراین در انتخاب Powerbeats Pro یک گزینه بزرگ پیش رو شما قرار دارد و پشیمانی هم به دنبال نخواهد داشت تا از آن ناراضی بود.

نتیجه گیری

گذشته از آن دقیقا همان فناوری‌هایی که در ایرپادز مشاهده می‌شود، برای Powerbeats Pro در نظر گرفته شده است. فناوری که باید به پشتیبانی از سیری دستیار هوشمند دیجیتالی اپل و پشتیبانی از آی کلاود اشاره کرد. این‌ها به افراد اجازه می‌دهند تا با هدفون به روز مواجه شده که نباید به سادگی از کنار آن عبور کنیم.

گفتنیست که شرکت اپل و بیتس با همکاری یکدیگر به توسعه این هدفون بی سیم درون گوش پرداختند که ساختاری شبیه به ایرپادز دارد با این تفاوت یک مدل اسپرت و مناسب ورزشکاران است. بنابراین نباید محصول اپل را دست کم گرفت و تجربه کاربری خوبی رقم خواهد زد.

این هدفون ورزشی بیتس که برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده یک گزینه بزرگ بوده و نمی‌توان آن را مدل معمولی دانست. رقبا مختلفی را می‌توان برای این هدفون نام برد که هیچ یک در سطح محصول اپل نیستند و شاید نتوانتند آن چنان که باید باشند، عمل کنند.

بنابراین با این مدل گزینه فوق العاده‌ای رو به روی شما قرار می‌گیرد که قادر است نیاز شما را به عنوان یک هدفون بی سیم نرم و راحت بخصوص در هنگام ورزش برآورده سازد. بنابراین اگر از جمله افرادی هستید که به دنبال هدفون باکیفیت و در عین حال خوش قیمت هستید، Powerbeats Pro اپل بدون شک شما را ناراضی نکرده و رضایت شما را جلب می‌کند.

پاوربیتس پرو مشخصات بزرگی را دربرمی‌گیرد و یک گزینه و نقطه عطفی تلقی می‌شود. آن چه که باید با این هدفون ورزشی به سادگی کسب کرد.

مزایا: مناسب و تناسب عالی/کیفیت صدا خوب/عمرباتری طولانی/چیپ H1/برجسته برای دویدن

معایب: سیستم لغو نویز نامناسب/جای اثرانگشت ماندن کیس هدفون/بدون قابلیت شارژ بی سیم کیس