عرضه ساعت هوشمند آنر واچ مجیک در اروپا

آنر واچ مجیک

شرکت هوآوی پیشتر ساعت هوشمند Honor Watch Magic را به عنوان یکی از محصولات آنر واچ رونمایی کرد. ساعتی که شباهتی به هوآوی واچ داشته و با طراحی نسبتا متفاوت عرضه می شود.

به تازگی چینی ها ساعت هوشمند  Honor Watch Magic را در بازار اروپا عرضه کردند. از مشخصات کلیدی این محصول باید به صفحه نمایش ۱.۲ اینچی دایره ای AMOLED با تراکم ۳۲۶ppi، بدنه فلزی، ضخامت ۹.۸ میلیمتری، باتری ۱۷۸ میلی آمپری با عمر باتری یک هفته ای می تواند محصولی کارآمد باشد.

بسیاری از افراد به دنبال گجت پوشیدنی هستند که بتوانند ساعت ها برای تناسب اندام یا فعالیت های دیگر از آن بهره گیرند، Honor Watch Magic نیز با تمامی قابلیت هایی که دارد، یکی از آنهاست. با طراحی شبیه به Watch GT هوآوی، این محصول آنر دست کمی از محصول هوآوی ندارد و می توان انتظار کیفیت ساخت بالا و قابلیت های متعددی داشت

عرضه ساعت هوشمند آنر واچ مجیک در اروپا

گذشته از آن با قیمت ۱۸۰ پوندی مناسب افرادیست که می خواهند ساعت هوشمند کاربردی و خوش قیمتی را تهیه کنند. بند سیلیکونی در یک سو و بدنه فلزی بادوام در سوی دیگر، تجربه کاربری خوبی را در کنار Honor Watch Magic رقم می زند. شرکت آنر ساعت هوشمند Honor Watch Magic را در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد و این محصول همزمان با آنر مجیک ۲ تلفن هوشمند کمپانی طی رویدادی در اکتبر معرفی شد.

در حال حاضر Honor Watch Magic وارد بازارهای آسیایی شده و هوآوی تصمیم گرفت عرضه آن را در بازار اروپا نیز آغاز کند تا فروش دوچندانی به دنبال داشته باشد.

انتظار داریم سال جاری شرکت آنر ساعت هوشمند دیگری برای اواخر سال در نظر گیرد. گذشته از آن که هوآوی نیز می خواهد گجت پوشیدنی جدید خود را معرفی کرده و عرضه دارد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آنر مراجعه کنید.