تصویر باکیفیت جدید Galaxy Watch 3 فاش شد

Galaxy Watch 3
Galaxy Watch 3

امروز Evan Blass به عنوان یکی از معتبرترین منابع ما و شناخته شده‌ترین اینسایدرهای دنیای گجت‌ها و گوشی‌های هوشمند، تعدادی تصویر باکیفیت جدید از ساعت هوشمند پیش روی Galaxy Watch 3 از شرکت سامسونگ منتشر کرد که ما آن‌ها را با هم ادغام کردیم تا یک تصویر کلی به‌دست بیاید.

این تصویر باکیفیت جدید ، گجت پوشیدنی مورد انتظار که عرضه آن اکنون بسیار قریب الوقوع شده است را در هر دو رنگِ مشکی و برنز به نمایش گذاشته است. البته، اگر دقت کنید، مدل‌هایی که دارای بند مشکی هستند دارای رنگ بندی بدنه‌ی متفاوتی از یکدیگر می‌باشند که یکی از آن‌ها علاوه بر بند، دارای بدنه‌ی مشکی نیز می‌باشد و مدل دیگر آن‌ها نیز دارای یک بدنه نقره‌ای رنگ می‌باشد که البته، در خبرهای پرشماری که در طی چند وقت اخیر از این ساعت هوشمند منتشر شده بود، از وجود آن آگاهی پیدا کرده بودیم. در ادامه این مطلب نیز همچنان با آرادمگ همراه باشید.

با وجود این که مدلِ تمام مشکی ساعت هوشمند پیش روی شرکت سامسونگ دقیقا به همان اندازه‌ای که می‌توانید انتظار داشته باشید، دارای یک ظاهر کلاسیک است که برای افراد خوش پوش طراحی و ساخته شده است، می‌توان تا حد زیادی با اطمینان خاطر کامل گفت که مدل تمام برنز این ساعت، بیشتر برای آن دسته از کسانی ساخته شده که همیشه دوست دارند توجه مردم را به خودشان جلب کنند و با این که در راس توجه دیگران باشند، هیچ مشکلی ندارند. با توجه به این چند تصویر جدید که اکنون از مدل‌های مختلف ساعت هوشمند پیش روی Galaxy Watch 3 از شرکت سامسونگ فاش شده است و رنگ‌های مختلف آن را قبل از رونمایی رسمی به ما نمایش می‌دهد، می‌توان گفت که این ماشین زمان هوشمند، تضمین می‌کند که به شما کمک خواهد کرد تا تقریبا در تمام محافل و مجامع، از دیگران متمایزتر به نظر برسید.

در هر سه تصویر باکیفیت جدید Galaxy Watch 3 که امروز منتشر شده است (ما با ادغام کردن این سه تصویر آن‌ها را در یک تصویر برای شما آماده کرده‌ایم)، می‌توانیم مشاهده کنیم که بند آن از جنس چرم است که روی آن دوخت سفید کار شده است. در هر حال، می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که به زمان عرضه شدن این ساعت جذاب بسیار نزدیک هستیم و دیگر چیزی تا رونمایی شدن آن باقی نمانده است. Galaxy Watch 3 یکی از مورد انتظارترین محصولات بخش الکترونیک سامسونگ است که به زودی رونمایی خواهد شد. شاید اگر کسی در گذشته از یک محصول مورد انتظار سامسونگ صحبت می‌کرد، یک گوشی هوشمند پرچمدار و یا حداقل یک تبلت پرچمدار جدید را تداعی می‌کرد اما نسخه اول Galaxy Watch ثابت کرد که به نسخه‌های بعدی آن باید به چشم محصولات متحول کننده‌ی جدید نگاه کنیم.

تصاویر دیگری که تا به حال از ساعت هوشمند پیش روی سامسونگ به اسم Galaxy Watch 3 منتشر شده بود، یا نمونه‌های اولیه این ساعت بودند و یا چندان که باید و شاید، واضح نبودند که اطلاعات خوبی از جزئیات طراحی آن در اختیار ما قرار دهند. اما تصویری که امروز منتشر شده و همینطور تصویر رندر شده‌ی دیگری که چند روز قبل از مدل نقره‌ای آن منتشر شده بود، به اندازه کافی واضح بودند که ما بدانیم چه انتظاری باید از طراحی و شکل ظاهری آن داشته باشیم. و نکته قابل توجه دیگر در این تصاویر این است که اغلب آن‌ها از مدل ۴۵ میلی متری این ساعت منتشر شده‌اند.

ویژگی‌های شاخص و قابل توجهی که تا به حال درمورد Galaxy Watch 3 شایعه شده است، نشان می‌دهند که هر دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی متری این ساعت هوشمند قابلیت پشتیبانی از شبکه LTE دارند که اختیاری است. البته، انتظار می‌رود که تعداد زیادی از مشخصات دیگر آن‌ها نیز با یکدیگر یکسان باشد که از این دست می‌توان به پوشش محافظ صفحه‌ی Gorilla Glass DX، رده بندی ۵ ATM برای ضد آب بودن، رده بندی MIL-STD-810G برای مقاومت، یک سنسور تشخیص ضربان قلب بسیار دقیق با قابلیت‌های ECG و همینطور ساز و کارهای اندازه گیری فشار خون و مراقبت‌های مربوط به آن اشاره کرد. البته، ویژگی‌های شاخص بسیار زیاد دیگری نیز در آن وجود دارد که به عنوان مثال، یکی از آن‌ها تکنولوژی ردیابی فعالیت‌های ورزشی می‌باشد. احتمالا به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری نیز از این ساعت هوشمند منتشر خواهد شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.