دستگاه تاشوی LG به طور همزمان یک گوشی، تبلت و لپتاپ است

با وجود این که ساخت گوشی‌های هوشمند تاشو هنوز آنچنان مرسوم نشده و رواج پیدا نکرده که تبدیل به یک جریان اصلی و مهم در بازار شوند، اما در این که پر از پتانسیل هستند، هیچ شکی نیست. ظاهرا به نظر می‌رسد که از این دستگاه های تاشوی جدید می‌توان در مصارف مختلف و متنوعی استفاده کرد. اما ظاهرا بر اساس شواهد و مدارک جدیدی که اخیرا در اختیار ما قرار داده شده است، به نظر می‌رسد که LG به دنبال تولید کردن و ساختن یک دستگاه جدید است که نه تنها قابلیت تا شدن خواهد داشت، بلکه قابلیت چرخیدن هم دارد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و به دست آوردن آگاهی بیشتر در این زمینه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا به طور کامل در جریان این موضوع قرار بگیرید و از چند و چون این ماجرا آگاهی پیدا کنید.

در حقیقت، اکنون موضوع از این قرار است که بر اساس یک گزارش جدید که توسط یک منبع معتبر در کره شمالی به اسم Asia Time به انتشار رسیده است، شرکت بزرگ LG اخیرا یکی از طراحی‌های مفهومی خودش را تبدیل به یک طرح اولیه کرده است که دارای یک فرم ترکیبی است. بر اساس این پتنت یا طرح اولیه که توسط شرکت LG طراحی و ساخته شده است، ظاهرا می‌توان به این گمانه زنی دست پیدا کرد که به نظر می‌رسد این شرکت به دنبال ساختن یک دستگاه تاشوی جدید است که می‌تواند ترکیبی از یک گوشی هوشمند، تبلت و لپتاپ باشد. تا یک قدم رو به جلوی بزرگ در توسعه و گسترش بازار محصولات تاشو برداشته باشد.

این دستگاه در حالت باز شده‌ی خود که نه تا شده است و نه چرخش خاصی پیدا کرده، شباهت بسیار زیادی به یک گوشی هوشمند قدیمی دارد که در سال‌های گذشته، مثلا تا قبل از ۲۰۱۸ عادت به دیدن آن‌ها داشتیم. در حال حاضر گزینه‌ها و حدس‌های احتمالی که درمورد این دستگاه می‌توان زد این است که ممکن است بتوانیم با باز کردن طرف راست این دستگاه، از آن به عنوان یک تبلت استفاده کنیم. و پس از آن، حتی اگر نیاز دارید صفحه نمایش آن را بیشتر گسترش دهید و فضای بیشتری برای مانور دادن در اختیار داشته باشید، این توانایی در اختیارتان قرار داده خواهد شد تا آن را بیشتر از این هم باز کنید تا بتوانید به عنوان یک لپتاپ هم از این دستگاه تاشوی جدید از شرکت LG استفاده کنید.

در تئوری، این ایده کاملا جاه طلبانه و جسورانه به نظر می‌رسد. اگر حرف و حدیث‌هایی که درمورد این دستگاه که هویت مجهولی دارد، درست باشند، می‌توانیم با اطمینان خاطر کامل ادعا کنیم که LG دستگاه جدیدی در اختیار دارد که به قدری می‌تواند قدرتمند باشد که به عنوان هر چیزی استفاده شود. بدون شک، LG یک دستگاه قدرتمند و همه کاری در اختیار دارد که می‌تواند حسابی روی آن کار کند تا محصولی عرضه کند که تا به حال هیچ کس ندیده باشد. در هر صورت، جای هیچ شکی نیست که پیاده سازی کردن چنین طراحی در واقعیت کار بسیار پیچیده و سختی است. هر چه باشد، فروشنده‌ها هنوز هم در به فروش رساندن گوشی‌های هوشمند تاشو مشکل دارند و نمی‌توانند تمام پتانسیل‌های آن‌ها را در فروش به کار بگیرند.

از یک طرف، نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که حتی اگر LG بتواند چنین دستگاهی با عملکرد ترکیبی و چند گانه را تولید کند و آن را وارد خط تولید انبوه کند، توسعه و تطبیق دادن نرم افزاری که بتواند بر روی چنین دستگاهی کار کند، به هیچ وجه کار راحتی نیست. در نهایت، باید این نکته را هم به خوبی در نظر داشته باشید که به وجود آمدن یک پتنت جدید به هیچ وجه نشان دهنده چیز خاصی نیست و صرفا نمی‌تواند به این معنی باشد که LG قطعا به زودی تولید آن را آغاز خواهد کرد. در حقیقت، به جز دستگاه تاشوی جدید، LG در طی سال‌های اخیر هم تعداد زیادی پتنت برای تولید کردن گوشی‌های تاشوی مختلف به وجود آورده بود که هنوز هیچ یک از آن‌ها تبدیل به واقعیت نشده و شاید هیچ وقت دیگر هم نشوند. در هر صورت، بهتر است فعلا صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.