آپدیت جدید سامسونگ Gear S3 | تحولی بزرگ با Value Pack

سامسونگ به روز رسانی و آپدیت جدیدی را به نام Value Pack برای ساعت هوشمند Gear S3 با سیستم عامل Tizen فراهم آورده است. آپدیت سامسونگ Gear S3 با ویژگی های جدید و جذابی همراه می باشد. با مجله آراد موبایل همراه باشید.

با به روز رسانی ۳۰۰ مگابایتی، سامسونگ Gear S3 به Tizen OS 4.0.02 ارتقا می یابد. با این نسخه ی جدید سامسونگ از فعالیت های بیشتر داخلی پشتیبانی کرده و به تمرکز روی تقویت عضلات کمر تمرکز دارد. به علاوه این ویجت سلامتی اکنون اطلاعات بیشتری در خصوص مراحل مختلف خواب را نشان می دهد.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3 به کاربران کمک می کند تا در مورد سلامت خود دقیق تر باشند.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

ویژگی های آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

به روز رسانی جدید، پیگیری ۳۹ ورزش مختلف را در خود اضافه کرده است. ۸ تمرین به عنوان پیش فرض فهرست شده اند و کاربران می توانند لیست خود را سفارشی سازی کنند تا تمرین های انتخابی آن ها نمایش داده شود.

همین طور کاربر می تواند تمرینات خود را به صورت متوالی ضبط کرده و سپس به عقب برگشته و نگاهی به آن ها بیندازد.

در حال حاضر دو فرم پیشرفته در تنظیمات Gear S3 وجود دارد: تئاتر و خواب!

آپدیت سامسونگ Gear S3: وضعیت تئاتر

حالت تئاتر برای پشتیبانی از فلش های روشن و اعلانات در سینماها در نظر گرفته شده است. در این وضعیت ساعت خاموش نگاه داشته می شود و صفحه نمایش آن نیز خاموش خواهد بود. به شکلی که تمامی هشدارها و صدای سیستم غیرفعال شده و این اطمینان فراهم آورده می شود که در حین حضور در سالن تئاتر یا سینما تداخلی به وجود نخواهد آمد. به واقع کاربر می تواند تمام حواس خود را معطوف نمایش مقابل چشمانش نموده و از قوانین سکوت سالن های آمفی تئاتر نیز پیروی کند.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

آپدیت سامسونگ Gear S3: وضعیت خواب

در حالی که وضعیت خواب برای مهار اعلاناتی ست که می توانند کاربر را از خواب بیدار سازند.

کیفیت خواب به اندازه ی طول آن مهم است و برای این منظور نگه داشتن زبانه ها در هر دو جهت به سادگی اتفاق می افتد. این آپدیت مشاهده ی اعلان های دریافت شده حین خواب را برای کاربر ساده می سازد. فقط کافی ست روی View Detail یا همان مشاهده ی جزئیات ضربه زده و تمامی اعلانات را ببینید.

همین طور ویجت خواب یک گزارش مختصر از خواب شب گذشته ارائه می دهد و با ضربه زدن روی آن اطلاعات جزئی تر را نیز می توان دریافت کرد.

هر دوی این تنظیمات پیشرفته می توانند از طریق بخش تنظیمات سریع این ساعت هوشمند، انتخاب گشته و فعال شوند.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

به علاوه قابلیت های جدید به شکلی در بخش تنظیمات جای گرفته اند که کاربری آن ها برای افراد ساده تر و روان تر باشد.

یک تجربه ارتباطی پیشرفته با آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

این به روز رسانی ارتباطات را با ویژگی های جدید برای پیام رسانی غنی ساخته است.

کاربران می توانند پیام پیش نویس شده را بر روی دستگاه خود ذخیره کرده و بعدا آن را ارسال نمایند. پشتیبانی از پیام MMS یا همان پیام چند رسانه ای نیز افزایش یافته است.

در اعلانات یا همان نوتیفیکیشن ها، تصاویر دریافت شده به وسیله ی MMS نمایش داده می شوند و تصاویر متحرک (گیف ها) به صورت خودکار پخش می شوند.

برای کمک به کاربر جهت پاسخ دادن به پیام های قبلی در مکالمات، گزینه های Context و reply به صورت مستقیم زیر پیام ها نمایش داده می شوند و نیازی نیست که برای پاسخ دادن به یک پیام خاص مجددا ضربه بزنید.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3

لازم به ذکر است که این آپدیت از بیش از ۱۵۰۰ اموجی پشتیبانی می کند و کاربران می توانند از آن ها استفاده نمایند.

آپدیت جدید سامسونگ Gear S3 چه وقت ارائه می شود؟

این آپدیت در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا ارائه شده است. طبق چیزی که در Androidpit گفته شده، اگر در روزهای آینده یا چند هفته ی آینده هیچ اشکال جدی در آن کشف نشود، به دیگر مناطق جهان نیز عرضه خواهد شد.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...