OnePlus Buds برخلاف AirPods دارای رنگ مشکی نیز خواهد بود

تا به حال شرکت‌های پرشمار و زیادی وارد بازار ساخت هدست‌های بی سیم شده‌اند که برخی از آن‌ها برای رقابت با AirPods اپل ساخته شده‌اند و برخی دیگر نیز دسته بندی‌های جدیدی در این بازار ایجاد کرده‌اند و خودشان را به عنوان هدست‌های کاملا بی سیم میان رده معرفی کرده‌اند. برخی دیگر از شرکت‌های فعال در این بازار نیز وجود دارند که در پروسه‌ی ساخت محصولات جدید خودشان قرار دارند تا تنوع بیشتری به این بازار اضافه کنند. OnePlus نیز دقیقا جزو همین دسته بندی قرار می‌گیرد و به لطف اطلاعات جدیدی که Max J درمورد محصول پیش روی این شرکت در این بازار در اختیار ما قرار داده است، ما اکنون اطلاعات و جزئیات جدیدی درمورد OnePlus Buds به دست آورده‌ایم که در ادامه این مطلب با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. لطفا همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس تازه‌ترین اطلاعات و جزئیاتی که امروز در این زمینه در اختیار ما قرار داده شده است، هدستی که اکنون در حال صحبت کردن درمورد آن هستیم، که انتظار می‌رود یا همان OnePlus Buds و یا OnePlus Puds نام داشته باشد، دارای طراحی و شکل ظاهری شبیه به AirPods اپل خواهد بود. همچنین گفته می‌شود که این هدست بی سیم فاقد گوشی‌های سیلیکونی قابل تعویض خواهد بود که در تعداد زیادی از هدست‌های بی سیم دیگر در بازار، وجود دارد. با این حال، اکنون یک نمونه اولیه جدید نیز از این هدست بی سیم در اختیار ما قرار داده شده است که به خوبی به ما نشان می‌دهد که شرکت سازنده‌ی این هدست بی سیم قصد دارد از یک صفحه‌ی کوچک متالیک که نمونه‌ی آن در یکی دیگر از محصولات دیگر این شرکت به اسم وان پلاس Bullets Wireless Z نیز وجود دارد، استفاده کند.

علاوه بر این، یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص و قابل توجه دیگری که در این تصاویر قابل دیدن می‌باشد، این است که درست مانند چیزی که در تصویر نیز به نمایش گذاشته شده و قابل دیدن است، یک حلقه‌ی قرمز رنگ دور این صفحه‌ی متالیکی فلزی وجود دارد که ظاهر منحصر به فردی به آن داده تا کسی که از بیرون به آن نگاه می‌کند، طراحی شیک و مدرن آن را کاملا احساس کند. با این وجود، هنوز مشخص نیست که آیا تمام نسخه‌های این هدست بی سیم دارای چنین طراحی خواهند بود که یک حلقه‌ی قرمز رنگ به دور صفحه‌ی فلزی متالیک آن قرار گرفته باشد و یا فقط برخی از مدل‌های منحصر به فرد اینطور خواهند بود.

در هر صورت، انجام دادن این کار می‌تواند باعث شود که یک تنوع بسیار خوب و جدید در بین مدل‌های مختلف هدست‌های بی سیم این شرکت به وجود بیاید و در عین حال، آن‌ها با انجام دادن چنین کاری به خوبی می‌توانند میان محصولات خود و محصولات شرکت‌های دیگر تمایز ایجاد کنند و به عنوان مثال،‌ OnePlus Buds را کاملا از بقیه مدل‌ها و هدست‌های بی سیم دیگری که در این رنج در بازار وجود دارند، متمایز کنند.

یکی از مهم‌ترین و قابل توجه‌ترین نکته‌هایی که Max J امروز درمورد هدست OnePlus Buds در اختیار مردم قرار داد، این است که برخلاف AirPods اپل که فقط در یک مدل با رنگ سفید رنگ در بازار در دسترس قرار داده شده است، وان پلاس در حال انجام دادن یک سری برنامه ریزی‌های جدید است تا OnePlus Buds را در یکی از رنگ‌های مشکی و یا خاکستری تیره راهی بازار کند که طرح نمونه اولیه آن در تصویر این مطلب نیز نمایش داده شده است. البته، نباید فراموش کنید که هنوز هم انتظار داریم یک مدل سفید رنگ که می‌توان گفت رنگ استاندارد هدست‌ها (چه بی سیم و چه سیمی) شده است نیز برای آن در دسترس قرار داشته باشد.

در حال حاضر انتظار می‌رود که هدست وان پلاس Buds در ماه میلادی آینده راهی بازار شود. شایعه‌ها حاکی از این است که احتمال دارد این هدست بی سیم جدید، در کنار گوشی میان رده پیش روی این شرکت که با نام OnePlus Lite/Z/Nord شناخته می‌شود، راهی بازار شود. در هر صورت، همچنان باید در طی چند روز آینده نیز منتظر باشیم تا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این زمینه در اختیارمان قرار داده شود. اما شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اخبار جدیدی به دست آوردیم، در اسرع وقت آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا در جریان امور قرار بگیرید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.