هدست‌های OnePlus Buds همزمان با Nord رونمایی خواهند شد

OnePlus Buds
OnePlus Buds

چیزی تا عرضه شدن یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های هوشمند چند ماه اخیر باقی نمانده است. با وجود این که فکر می‌کنیم اکنون دیگر همه چیز را درمورد آن می‌دانیم، اما شرکت وان پلاس هر از چند گاهی با تایید کردن یک سری ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، به شور و هیجان ما برای اولین گوشی هوشمند میان رده این شرکت از سال ۲۰۱۵ تا به حال، به اسم OnePlus Nord 5G اضافه می‌کند. اما وان پلاس به جز این گوشی هوشمند میان رده‌ی مورد انتظار، یک محصول دیگر نیز در راه دارد که هدست‌های بی سیم OnePlus Buds هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، همچنان با آرادمگ همراه باشید.

با وجود این که هدست‌های OnePlus Buds این شرکت قرار است در تاریخ ۲۱ جولای برابر با ۳۱ تیر ماه سال جاری شمسی در کنار گوشی هوشمند OnePlus Nord 5G به طور رسمی رونمایی شوند، اما هنوز هم مثل یک علامت سوال بزرگ هستند. همانطور که احتمالا می‌دانید، آن‌ها اولین هدست‌های کاملا بی سیم شرکت وان پلاس به شمار می‌روند. در حال حاضر هیچ ایده‌ای نداریم که برای نام OnePlus Pods که تا همین یک ماه قبل کاملا به نظر می‌رسید که تضمین شده است، چه اتفاقی افتاده است. اما ظاهرا به نظر می‌رسد که این شرکت سرانجام تصمیم گرفته است که از همان نام تجاری استفاده کند که در ابتدا مطرح شده بود و تا همین چند وقت اخیر نیز با همین نام شناخته می‌شد.

این موضوع به این معنی است که شرکت وان پلاس در حال حاضر هیچ برنامه‌ای ندارد تا یک نام برجسته و نامرسوم برای هدست بی سیم پیش روی خود انتخاب کند و به جای آن، از یک نام قابل پیش بینی و مرسوم برای نام گذاری اولین هدست کاملا بی سیم خود استفاده کند تا حتی اگر کمی هم که شده، سایه سنگین مقایسه شدن با AirPodsهای اپل را از سر خود دور کند. اخیرا حساب کاربری رسمی این شرکت در شبکه اجتماعی توییتر در این زمینه توییت جدیدی را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اکنون شما اسم آن را می‌دانید. اولین ایرفون کاملا بی سیم ما را در تاریخ ۲۱ جولای ملاقات کنید. #OnePlusBuds

کاملا واضح و روشن است که عده بسیار زیادی از مردم امیدوار هستند هدست‌های مرموز OnePlus Buds حتی از Galaxy Budsهای اولیه نیز ارزان قیمت‌تر باشند. البته، وجود ویژگی‌های برجسته و رده بالایی مانند از بین برنده‌ی نویزِ فعال، ضرورتا ممکن است این امر را غیر ممکن کند. متاسفانه، در حال حاضر شرکت وان پلاس هیچ چیزی اعلام نکرده که آیا در نهایت چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر. اگر بخواهم واضح‌تر صحبت کنم، باید اعلام کنم که در واقع هیچ ویژگی، مشخصات و یا قابلیت و ظرفیت خاصی تا به حال شایعه نشده و چیزی هم درمورد آن تا به حال فاش نشده است. تنها چیزی که تا زمانی که این مطلب در حال تهیه شدن است، درمورد آن می‌دانیم، این است که هدست‌های OnePlus Buds به عنوان اولین هدست کاملا بی سیم شرکت وان پلاس در تاریخ ۲۱ جولای برابر با ۳۱ تیر ماه سال جاری شمسی در کنار اولین گوشی هوشمند میان رده این شرکت پس از گذشت ۵ سال به اسم OnePlus Nord به طور رسمی رونمایی و معرفی خواهد شد. همانطور که در متن توییت بالا نیز می‌توانید مشاهده کنید، این امر اخیرا توسط خود این شرکت نیز تایید شده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که کمپینِ اعلام کردنِ مشخصات OnePlus Nord 5G همچنان در حال ادامه پیدا کردن است و ظاهرا به این زودی‌ها هم قصد متوقف شدن ندارد. حتی با وجود این که تعداد بسیار زیادی از مشخصات و ویژگی‌های این دستگاه تا به حال منتشر و مشخص شده است، اما صفحه رسمی آن در شبکه اجتماعی Instagram هنوز هم هر از چند گاهی شروع به صحبت کردن درمورد یک سری از ویژگی‌های این دستگاه می‌کند که تا به حال شناخته نشده بود. اطلاعاتی که در این صفحه درمورد OnePlus Nord 5G منتشر می‌شود، شامل یک سری از ویژگی‌های کلی این دستگاه هستند. به عنوان مثال، وجود دوربین‌های شگفت انگیز چند گانه در پنل پشتی این دستگاه و یا وجود چیپست Snapdragon با قابلیت پشتیبانی از فناوری اتصالات ۵G و یا حتی وجود دوربین‌های سلفی دو گانه در این گوشی میان رده‌ی مورد انتظار. در هر حال، با توجه به این که حدود یک هفته دیگر این گوشی به همراه هدست‌های کاملا بی سیم OnePlus Buds رونمایی خواهد شد، شرکت وان پلاس از همین الان در حال آماده کردن تدارکات لازم برای رونمایی کردن از این دو است.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.