ساعت وان پلاس اوایل سال ۲۰۲۱ از راه می‌رسد

وان پلاس
وان پلاس

بر اساس شواهد و مدارک رسمی جدیدی که اخیرا در اختیار ما قرار داده شده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که ساعت هوشمند افسانه‌ای پیش روی شرکت وان پلاس دیگر برای مدت چندان زیادی ما را منتظر نخواهد گذاشت و ما فاصله‌ای با عرضه شدن آن در بازار نداریم.

در واقع، اکنون ماجرا از این فرار است که Pete Lau، مدیر عامل و موسس شرکت چینی وان پلاس، اخیرا در حساب کاربری شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده است که ساعت هوشمند پیش روی این شرکت اوایل سال آینده میلادی از راه خواهد رسید و در اختیار کاربران احتمالی و علاقه مندان به آن قرار داده خواهد شد. در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از چند چون ماجرای انتشار توییت جدید مدیر عامل و موسس شرکت وان پلاس که به عرضه ساعت هوشمند پیش روی این شرکت در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی اشاره کرده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

توییت جدیدی که Pete Lau اخیرا در رابطه با این موضوع منتشر کرده است، به دنبال یک توییت دیگر از سوی شرکت وان پلاس منتشر شده است که در ماه اکتبر گذشته به اشتراک گذاشته شده بود. این توییت، اشاره کرده بود که اولین طرح ‌های اولیه یک ساعت هوشمند از این شرکت مدت بسیار طولانی در گذشته در داخل این شرکت انجام شده بود. در واقع، صحبت از سال ۲۰۱۵ است. بنابراین، ساعت هوشمند پیش روی شرکت وان پلاس مدت بسیار بسیار طولانی و زیادی است که در دست ساخت و تولید قرار دارد. اما در هر صورت، خوشبختانه، مدت چندان زیادی دیگر نباید منتظر از راه رسیدن و ملاقات کردن با آن باقی بمانیم. در ادامه از شما دعوت می ‌کنیم که متن توییت اخیر Pete Lau که دقیقا در تاریخ ۲۲ دسامبر برابر با ۲ دی ماه یعنی روز گذشته در رابطه با این موضوع منتشر شده است را مشاهده کنید.

عده زیادی از شما گفته بودید که یک ساعت می‌خواهید و همانطور که احتمالا در آخر هفته در مورد آن شنیده‌اید، ما در حال ساخت یک ساعت هوشمند برای شما هستیم تا آن را در اوایل سال آینده در بازار عرضه کنیم. امیدواریم که تبدیل به واقعیت شود.

بر اساس شایعه‌هایی در گذشته در رابطه با این موضوع منتشر شده بود، ساعت هوشمند پیش روی شرکت وان پلاس ممکن است دارای طراحی و شکل ظاهری دایره شکل و گِرد باشد. در این صورت، اگر دارای طراحی و شکل ظاهری مشابه و یکسانی با ساعت هوشمند vivo Watch باشد، به هیچ وجه غافلگیر نخواهیم شد. اما امیدواریم که Pete Lau و تیم سازنده و تولید کننده این گجت هوشمند پوشیدنی، از یک پلتفرم Snapdragon Wear ۴۱۰۰ برای فراهم کردن قدرت مورد نیاز کاربران خود در آن استفاده کنند. در هر صورت، ظاهرا به نظر می‌رسد که ما مدت چندان زیادی دیگر نباید به حدس و گمانه زنی در رابطه با این موضوع بپردازیم. زیرا تاریخ عرضه رسمی آن به زودی از راه خواهد رسید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.