قیمت Galaxy Buds Pro و ظرفیت باتری آن مشخص شد

Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro

در حال حاضر انتظار داریم که ایربادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy Buds Pro در کنار گوشی‌های هوشمند پرچمدار بعدی این شرکت به اسم Galaxy S21 به طور رسمی رونمایی و معرفی شوند.

خود شرکت سامسونگ هنوز هیچ چیز خاصی در رابطه با این هدفون‌های بی سیم TWS افشا نکرده است و ما هم هنوز هیچ اطلاعات و جزئیات خاصی در رابطه با آن‌ها در اختیار نداریم. اما همین چند روز قبل بود که برخی از مشخصات و ویژگی ‌های کلیدی ایبادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy Buds Pro فاش شد و علاوه بر این، موضوع قابل توجه و مهم‌تر دیگری که از این اطلاعاتِ فاش شده متوجه شدیم، این بود که شرکت سامسونگ قصد دارد ایربادزهای Buds Pro را با قیمت ۲۲۹ یورو در کشورهای اروپایی به فروش برساند. در هر صورت، اکنون یک سری اطلاعات تکمیلی جدید در رابطه با قیمت آن‌ها و همچنین یک سری از مشخصات دیگر آن‌ ها از قبیل طول عمر باتری مشخص و فاش شده است که در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در آرادمگ همراه باشید.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که پس از مشخص شدن قیمت ایربادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy Buds Pro، اخیرا یک پوستر تبلیغاتی از آن‌ها نیز توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر منتشر و فاش شده است که اعلام می‌کند قیمت ایربادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ که قرار است با اسم Galaxy Buds Pro در کنار گوشی‌های پرچمدار پیش روی این شرکت به اسم سری Galaxy S21 رونمایی و معرفی شود، ۱۹۹ دلار در آمریکا تعیین شده است. تصویری که توسط این شخص ناشناس در رابطه با قیمت ایبادزهای پیش روی شرکت سامسونگ فاش شده است، این موضوع را نیز به ما نشان می‌دهد که هر یک از گوشی‌های آن‌ها با در اختیار داشتن یک اسپیکر دو طرفه عرضه خواهد شد و علاوه بر این، سه میکروفون بر روی آن قرار داده شده است. علاوه بر این، همانطور که می‌توانید حدس بزنید، Buds Pro دارای قابلیت از بین بردن نویز است و در کنار آن استاندارد IPX7 نیز در آن وجود دارد.

Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Buds Pro

تصاویری که از Galaxy Buds Pro فاش شده، ظرفیت باتری آن را اعلام نکرده است. اما این موضوع را به ما اعلام می‌کنند که ایربادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ به تنهایی قابلیت دوام آوردن به مدت ۸ ساعت در هنگام اجرا در اختیار دارند و تنها با یک بار شارژ، ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه نیز اجازه مکالمه کردن به کاربران خود خواهند داد. اما در صورتی که میزان دوام باتری آن‌ها را به همراه کیس شارژ آن‌ها محاسبه کنیم، شما در مجموع قادر به استفاده کردن از آن‌ها به مدت ۱۵ ساعت و ۲۸ ساعت به ترتیب، برای مکالمه و اجرا خواهید بود. در رابطه با سایر ویژگی‌های شاخص و برجسته دیگری که در آن‌ها وجود دارد نیز می‌توانیم به Ambient Sound, Conversation Mode, و همینطور Spatial Audio اشاره کنیم. اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شده است، اشاره به چیزی به اسم Galaxy Buds Widget هم کرده‌اند. اما با توجه به این که در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از این ایربادزها در اختیار نداریم، هنوز به طور کاملا واضح و روشن مشخص نشده است که دقیقا وظیفه آن چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

اطلاعاتی که در کنار قیمت Galaxy Buds Pro منتشر شده است، اعلام کرده‌اند که این ایربادزها در سه رنگبندی مختلف در زمان عرضه خود رونمایی خواهند شد که این سه رنگ، شامل نقره‌ای، بنفش و مشکی خواهند شد. اما این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ پس از گذشت مدتی از عرضه شدن آن‌ها در بازار، رنگ‌های بیشتری هم از آن‌ها در دسترس قرار دهد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی و شناخت بهتر از این ایربادزهای رده بالای پیش روی شرکت سامسونگ همچنان در روزهای آینده نیز با ما در مجله اینترنتی آرادموبایل همراه باشید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.