صفحه پشتیبانی Galaxy Watch های جدید راه اندازی شد

اکنون تقریبا دو سال از زمانی که شرکت سامسونگ اولین و آخرین ساعت هوشمند پرچمدار خود را عرضه کرد، سپری شده است. این ساعت که با اسم Galaxy Watch شناخته می‌شود، به زودی یک مدل جدید دریافت خواهد کرد که اکنون صفحه پشتیبانی آن راه اندازی شده است.

از زمانی که سامسونگ ساعت هوشمند پرچمدار خودش را عرضه کرد، تا به حال تعداد زیادی از گجت‌های ورزشی و سلامتی دیگر هم عرضه کرده است که از این دست می‌توان به سری Galaxy Watch Active که تا به حال ۲ مدل از آن‌ها عرضه شده است، اشاره کرد. با این وجود، از سال ۲۰۱۸ که Galaxy Watch عرضه شد، هیچ مدل ساعت هوشمند رده بالای دیگری از طرف آن‌ها عرضه نشده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و صفحه پشتیبانی مدل جدید ساعت‌های هوشمند پرچمدار شرکت سامسونگ، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، مدتی است که شایعه‌ها و حرف و حدیث‌های زیادی درمورد این موضوع وجود دارد که سامسونگ امسال قصد عرضه کردن مدل جدید Galaxy Watch را دارد. اما این ادعا، چیزی بیشتر از یک شایعه‌ی بی اساس است زیرا شواهدی وجود دارد که حاکی از این هستند که این مدل جدید، تا به حال تعداد زیادی از گواهینامه‌ها و مجوزهای لازم خود را نیز از سازمان‌های مختلف به دست آورده است که یکی از معتبرترین آن‌ها هم FCC است. در حقیقت، می‌توان گفت که مجوز FCC معتبرترین نشانه‌ای است که تا به حال از Galaxy Watch 3 به دست آمده است. اما اکنون شواهد جدید نشان می‌دهند که ما یک قدم به تایید رسمی و نهایی وجود این ساعت هوشمند پرچمدار نزدیک شده‌ایم.

در حقیقت، اصل ماجرا اکنون از این قرار است که صفحه های پشتیبانی برای چهار محصول که کد محصولی آن‌ها با کد مدل‌های Galaxy Watch 3 مطابقت دارند، اکنون در وبسایت‌های Samsung.com و همینطور SamMobile reports راه اندازی شده است. البته که هنوز نباید انتظار داشته باشید که بتوانید از این طریق اطلاعات و جزئیاتی درمورد مشخصات مختلف آن‌ها به دست بیاورید زیرا این صفحه های پشتیبانی که برای چهار مدل مختلف از Galaxy Watch بعدی راه اندازی شده است، هنوز مشخصاتی درمورد آن‌ها اعلام نکرده‌اند.

در هر صورت، بر اساس اطلاعات و جزئیات دیگری که در طی این چند وقت درمورد مشخصات ساعت هوشمند پرچمدار بعدی سامسونگ در اختیار ما قرار داده شده است، می‌دانیم که این گجت پوشیدنی هوشمند از نظر اندازه‌ی صفحه نمایش دارای دو مدل مختلف خواهد بود که شامل یک مدل ۴۱ میلی متری و همچنین یک مدل ۴۵ میلی متری می‌شوند. علاوه بر این، انتظار می‌رود که هر یک از اندازه‌های این ساعت، دارای دو مدل باشند که شامل تیتانیومی و استیل ضد زنگ می‌شوند. این موضوع، به سادگی می‌تواند راه اندازی شدن چهار صفحه پشتیبانی مختلف برای Galaxy Watch بعدی را توجیح کند.

بر اساس حرف و حدیث‌هایی که در طی چند وقت اخیر از گوشه و کنار به گوشمان رسیده است، در حقیقت این ساعت هوشمند پرچمدار جدید به احتمال زیاد باید Galaxy Watch 3 نام داشته باشد زیرا این اسم، اخیرا توسط یک منبع تایلندی که اسنادی درمورد پروسه صدور مجوز این دستگاه به دست آورده بود، ذکر شده است. با وجود این که شاید در نگاه اول، چنین نام گذاری کاملا غیر منطقی به نظر برسد، اما بهتر است از یک زاویه دیگر به این موضوع نگاه کنیم و ببینیم که اگر واقعا سامسونگ قصد دارد این ساعت هوشمند جدید را کاملا از Galaxy Watch Active 2 متمایز کند که نشان دهد یک مدل جدید است، منطقی است که نامی روی آن قرار دهد که تا به حال استفاده نکرده است.

در هر صورت، اسم آن هر چه که باشد، گفته می‌شود صفحه‌ی چرخان که در مدل اولیه آن وجود داشت را نیز همچنان نگه خواهد داشت اما سخت افزار درونی آن پیشرفت بسیار زیادی نسبت به گذشته پیدا خواهد کرد تا همانطور که از آن انتظار دارید، بهبود یافته باشد. صفحه‌ی چرخان یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های Galaxy Watch اولیه بود که به شما اجازه می‌داد به راحتی در منوهای ساعت جابجا شوید. Galaxy Watch 3 با در اختیار داشتن ویژگی‌هایی مانند حافظه‌ی بیشتر، یک چیپست سریع‌تر و تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید دیگر، دقیقا همان ساعت هوشمند آپگرید شده‌ی جدیدی خواهد بود که انتظار دارید ببینید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.