Galaxy Watch 2 ممکن است یک ویژگی جذاب را دوباره بازگرداند

ساعت هوشمند محبوب شرکت سامسونگ که Galaxy Watch نام دارد، اکنون ۲ سال عمر دارد و با وجود این که این شرکت سال گذشته نه تنها یکی، بلکه دو ساعت هوشمندی که هم با iOS سازگار بودند و هم با Android عرضه کرد، دیر یا زود قصد ساخت نسخه‌ی بهبود یافته‌ی یکی از محبوب‌ترین ساعت‌های هوشمند خود به اسم Galaxy Watch 2 را دارد. با این حال، با وجود این که هر دوی این ساعت‌ها با استقبال بسیار خوبی هم از طرف مردم و هم منتقدین مواجه شدند و دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی هم بودند، اما هیچ یک از آن‌ها به اسم Galaxy Watch Active و Galaxy Watch Active 2 نسخه‌ها و مدل‌های جدید Galaxy Watch اصلی که در سال ۲۰۱۸ عرضه شده بود، محسوب نمی‌شوند.

در هر صورت، در حال حاضر حرف و حدیث‌های جدیدی به راه افتاده که یکی از بهترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی که از ساعت‌های هوشمندِ سلامتی محور شرکت سامسونگ که در سال ۲۰۱۹ عرضه شده بودند، کنار گذاشته شده بود، احتمال دارد که به مدل جدید آن‌ها که احتمال دارد در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، دوباره برگردد تا تعداد اعضای این خانواده را بیش از این گسترش دهد. اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد و این ویژگی جذاب دوباره به این لاین آپ برگردانده شود، ما را یک قدم به حل کردن معمای برندیگ این دسته از محصولات شرکت سامسونگ نزدیک خواهد کرد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بسیار خب، ظاهرا بر اساس حرف و حدیث‌هایی که توسط اعضای SamMobile مطرح شده است، صفحه‌ی چرخان فیزیکی قرار است مجددا به این سری بازگردد. با توجه به این که اعضای SamMoblie تقریبا همیشه به خوبی از همه‌ی اموری که به شرکت سامسونگ ارتباط داشته باشند، آگاهی دارند، می‌توان تا حد زیادی از صحت این موضوع اطمینان خاطر داشت که یک بار دیگر نیز قرار است با صفحه‌ی چرخان در ساعت‌های هوشمند شرکت سامسونگ ملاقات کنیم. با این وجود، در حالی که این نشریه ادعا کرده است که بازگشت این ویژگی محبوب را پس از صحبت کردن با منابع داخلی شرکت سامسونگ (که طبیعتا هیچ اسمی هم از آن‌ها نبرده است) به طور رسمی تایید کرده است، اما شکل ظاهری و طراحی ساعت هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Watch 2 هنوز مبهم‌تر از چیزی است که با چنین اطلاعات اندکی بتوانیم شکل نهایی آن را حدس بزنیم. بنابراین، هنوز باید منتظر به دست آوردن اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این زمینه باشیم.

به عبارت دیگر، هنوز هم شانس این وجود دارد که سامسونگ مدل بعدی ساعت‌های هوشمند خود را با اسم Galaxy Watch Active 3 معرفی کند و ضرورتا نباید اسم آن Samsung Galaxy Watch 2 باشد. با این حال، این ساعت هوشمند حتی ممکن است یک اسم کاملا متفاوت داشته باشد که ظاهرا برای معرفی شدن در ماه آگست امسال برنامه ریزی شده است. همانطور که می‌دانید، سامسونگ تابستان شلوغی را امسال در پیش رو دارد و قصد دارد دستگاه‌های جدیدی مانند Galaxy Fold 2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Plus و تبلت‌های Galaxy Tab S7 و S7 Plus را معرفی کند. ساعت هوشمند Galaxy Watch 2 نیز ممکن است در کنار هر یک از این محصولات جدید به معرفی گذاشته شود. حتی این احتمال هم وجود دارد که این ساعت پس از معرفی شدن همه‌ی این گوشی‌های رده بالای پرچمدار و تبلت‌های جدید در یک رویداد آنلاین اختصاصی به صورت غیر حضوری و یا از طریق یک کنفرانس خبری معرفی شود.

برای آن دسته از کسانی که با سری Galaxy Watch و مدل‌هایی که تا به حال از این سری عرضه شده آشنایی کافی ندارند، باید توضیح بدهم که صفحه‌ی چرخان یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های ساعت‌های هوشمند سامسونگ به شمار می‌رود که در نسل اول آن‌ها به کار گرفته شده بود و به کاربران اجازه می‌دهد که به صورت دستی صفحه‌ی ساعت هوشمند خود را بچرخانند تا از این طریق در سیستم نرم افزاری آن گشت و گذار کنند و وارد بخش‌های مختلف آن شوند که می‌تواند سوییچ کردن بین صفحه‌ها، اپ‌ها و سایر المان‌های رابط کاربری باشد. در هر صورت، هنوز باید مدت زمان بیشتری صبر کنیم تا در زمان زیادی که تا معرفی این ساعت باقی مانده است، اطلاعات بیشتری درمورد آن به دست بیاوریم. همچنان در طی این مدت با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.