فقط S21 Ultra در این سری، دارای نمایشگر خمیده خواهد بود

Galaxy S21 Ultra
Galaxy S21 Ultra

گزارشی که چند روز پیش درمورد تاریخ معرفی احتمالی گوشی‌های سری Galaxy S21 منتشر شده بود، ادعا می‌کرد این که سامسونگ اعضای جدید این خانواده را امسال زودتر از بازه زمانی همیشگی آن‌ها و در ماه ژانویه رونمایی خواهد کرد، روز به روز بیشتر به واقعیت نزدیک می‌شود.

بنابراین، احتمال این موضوع دائما رو به افزایش است. اما اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس یکی از معتبرترین و قابل اطمینان‌ترین منابع نزدیک به شرکت سامسونگ که اطلاعات و جزئیاتی که درمورد این شرکت و محصولات آن در اختیار دارد را منتشر و فاش می‌کند، گوشی‌های هوشمند سه گانه سری Galaxy S21 به عنوان پرچمدارهای پیش روی شرکت سامسونگ ، از صفحه نمایش‌های خمیده و تخت به صورت ترکیبی استفاده خواهند کرد. یعنی احتمالا دو مدل پایه و اول این سری از یک نمایشگر تخت استفاده خواهند کرد و رده بالاترین مدل این خانواده با نام احتمالی Galaxy S21 Ultra 5G فقط از یک نمایشگر خمیده استفاده خواهد کرد. در هر صورت، شما می ‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس اطلاعاتی در این رابطه در اختیار ما قرار داده شده است، گوشی‌های Galaxy S21 و S21 Plus از این خانواده دارای “صفحه نمایشگر ۲ بعدی” خواهند بود که یعنی دارای هیچ نوع خمیدگی در لبه‌های کناری بدنه خود نیستند. چرا که فقط S21 Ultra 5G قرار است از این خانواده دارای خمیدگی باشد. علاوه بر این، نکته قابل توجه دیگری که در این گزارش وجود دارد، این است که اعلام می‌کند لبه‌ها و حاشیه‌های صفحه نمایشگر در هر چهار سمت بدنه اعضای این خانواده، کاملا متقارن خواهد بود که یعنی نه فقط Galaxy S21 Ultra 5G، بلکه سایر مدل‌های لاین آپ این سری، حتی در لبه پایین بدنه خود نیز دارای حاشیه و لبه اضافی نخواهند بود.

به لطف شایعه‌های مختلفی که در طی چند روز اخیر درمورد پنل جلو و پنل پشتی بدنه S21 Ultra و سایر مدل‌های این لاین آپ منتشر شده است، ما اکنون یک تصویر واضخ و روشن‌تر از هر زمان دیگری از شکل ظاهری و طراحی آن‌ها در ذهن خود پیدا کرده‌ایم.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.