همه چیز درباره ی معرفی مد General Evolution 2021

معرفی مد general evolution 2021
معرفی مد general evolution 2021

معرفی مد در بازی ها

در دنیای بازی های ویدیویی روزانه گیم های جدیدی تولید و به ازای هر بازی مد های جدیدی نیز ایجاد می شود. هرکسی که درواقع بتواند کوچکترین تغییری در بازی ایجاد کند اصطلاحا یک مد یا ماد برای بازی آماده کرده است.این مدها یا همان ماد ها می تواند شامل تغییر کاراکتر ها، ماشین ها، موسیقی و یا هرچیز دیگری باشد. این تغییرات و مد ها عموما توسط برنامه نویسان و بازی سازان حرفه ای و یا حتی کاربران و بازیکنانی که به برنامه نویسی مسلط هستند و به ایجاد مد علاقه و اشتیاق دارند تولید می شوند. البته اگر مد توسط کاربران ساخته شده باشد به نوعی هک بازی محسوب می شود.در این مقاله با ما همرا باشید تا با مد General Evolution 2021بیشتر آشنا شویم.

 

معرفی مد general evolution 2021
معرفی مد general evolution 2021

مقدمه ای بر مد ۲۰۲۱ General Evolution

بازی General Evolution یک بازی ویدیویی در ژانر استراتژی در زمان واقعی و قسمت هفتم از سری بازی های Command & Conquer است  که در سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ برای مایکروسافت ویندوز و سیستم عامل Mac منتشر شده است. نسخه ویندوز Generals توسط EA Pacific تهیه شد و توسط EA Games منتشر گردید، همچنین نسخه Mac OS X نیز توسط Aspyr Media تولید و منتشر گردید. در این بازی، بازیکن می تواند از سه جناح مختلف ایالات متحده، چین و ارتش آزادی بخش جهانی (GLA) یکی را انتخاب کند.

بازی با یک حمله اتمی ویران کننده توسط ارتش آزادی بخش در چین آغاز می شود. ویژگی های زیاد و بسیار عالی برای این مجموعه بازی وجود دارد که هر کدام از ویژگی های این بازی آن را تبدیل به یک بازی کامپیوتری بسیار هیجان انگیز و محبوب کرده است از جمله این ویژگی های بسیار خوب می توان به حجم کم این بازی، قابلیت شبکه ای کردن آن، امکان انتخاب هر یک از مراحل سخت، متوسط یا آسان برای انجام بازی و از همه مهم تر داشتن مد های فراوان برای بازی اشاره کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا نگاه کوتاهی به مد بازی General Evolution برای بازی که در موتور  the Red Alert 3 بازسازی شده است بیاندازیم و حرف های سازندگان این مد جدید و حرفه ای را بشنویم.

انتشار نسخه بتای General Evolution

سازندگان مد بازی جالب و بسیار محبوب استراتژیک ۲۰۰۳  General Evolution  را در موتور Red Alert 3 بازسازی کرده اند. بازی Command & Conquer: Generals Evolution که هفته گذشته، نسخه ی بتای آن پس از گذشت ۸ سال منتشر شد؛ مطمئنا حس و حال و رنگ و بوی نسخه اصلی را، در ظاهر زیبای RTS Red Alert 3 ، ۲۰۰۸ به تصویر می کشد. تیم سازندگان این مد  تقریباً همه یونیت ها و واحد های بازی اصلی را به این نسخه مد منتقل کرده اند. برخی یونیت ها و واحد های جدید را نیز به بازی اضافه کرده اند تا کمی هیجان و حس و حال تازه و بهتری به گیم پلی این بازی بیافزایند.

معرفی مد general evolution 2021
معرفی مد general evolution 2021

سازننده مد General Evolution 2021

این مد در اصل، کار “Gunship Mark II” می باشد که تقریبا نیمی از عمر خود را صرف کار در این پروژه کرده است. اکنون  Gunship Mark IIقصد دارد برای مدتی استراحت کند و نسخه بتا را بیرون داده است. سازندگان این مد بیان داشته اند: “کار بر روی این پروژه چیزی جز استرس های کاری فراوان نبوده است و آن ها مجبور بودند تقریباً هر لحظه و ثانیه از وقت آزاد خود را فدای این پروژه کنند، حتی پیشنهادات دیگر شغلی را نیز رد کنند و همه ی این تلاش ها  و سختی ها تنها برای به پایان رساند این مد از بازی بوده است.

اگرچه با وجود تمام این سختی ها، خستگی ها و تلاش های شبانه روزی، سرانجام Gunship Mark II با اضافه کردن واحد ها و یونیت های گمشده، یونیت های پیاده نظام بیشتر، نوع خاصی از مبارزات مختصر و تک نفره، اضافه کردن چند مأموریت co-op و همچنین نقشه های جدید جنگ با یکدیگر، یک بازگشت مقتدر داشته اشت.

رهبر Gunship Mark II اذعان دارد: “این پروژه یک مجموعه بسیار سخت و وحشیانه بود! پس از تجدیدنظرهای بی شمار، انتقال موتور، ایرادات و واکنش های عجیب و غریب موتور و غیره، سرانجام sgor00 می تواند چیزی را منتشر کند که همه ی تیم به آن افتخار می کنیم”.EA مجموعه فوق العاده Command & Conquer Remastered را در ژوئن ۲۰۲۰ منتشر کرد. امیدواری همه این است که این مجموعه به اندازه کافی برای متقاعد کردن قدرتهایی که ممکن است مجموعه دیگری از بازیهای General Evolution   را مجددا بسازند؛ خوب و عالی باشد.

در حال حاضر مد General Evolution ۲۰۲۱ یک روند بازگشت به عقب و تجدید خاطره را برای هر طرفدار Generals ارائه می دهد. رهبر گروه Gunship Mark II در این باره می گوید: در مجموع این نسخه یک مجموعه ی غنی از تمام ویژگی هایی است که نوستالژی های کاربران را تحریک می کند و خاطرات آن ها را باز می گرداند.