لیست کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان – بخش دوم

کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

در بخش اول لیست کنترلرهای ایکس باکس وان، به ۱۵ کنترلر برتر آن پرداختیم. در این مطلب تعدادی دیگر از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان را معرفی می‌نماییم. اگر شما نیز عاشق دنیای بازی‌های کامپیوتری هستید، با ما همراه شوید.

کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۱۶. کنترلر For the fans

مدل Project Scorpio

زمانی که مایکروسافت برای نخستین بار درباره ایکس باکس وان ایکس در E3 سال ۲۰۱۶ صحبت به میان آورد، آن را با نام Project Scorpio عنوان ساخت. اگر چه این اسم در حال حاضر از روی کنسول بازی ایکس باکس وان برداشته شده است، اما یکی از کنترلرهای آن، این نام را یدک می‌کشد.

کنترلر For the fans

۱۷. کنترلر Keep your distance از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Minecraft Creeper

این طراحی Creeper، یکی از جفت کنترلرهای مخصوص Minecraft است که برای بازی دشمن نمادین طراحی شده است. در بخش مرکزی آن همان طراحی الگوی مرموز آشنا را خواهید دید.

کنترلر Keep your distance از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۱۸. کنترلر Porky Pal

مدل Minecraft Pig

طرفداران Minecraft، همچنین می‌توانند انتخاب خود را به سمت کنترل Porky Pal ببرند. به ویژه آن‌هایی که طراحی خوکی رنگ این کنترلر را ترجیح می‌دهند، از شکل صورت خوک در بخش مرکزی این دسته، رضایت خواهند داشت.

کنترلر Porky Pal

۱۹. کنترلر Hot hands از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Volcano Shadow

کنترلر سایه آتشفشان با پیچ و تاب آتشین خود، یک شیب سیاه رنگ را به پایه نارنجی و فلزی خود می‌رساند. با ویژگی تغییر رنگ آن، دکمه‌های سیاه و نمود سرخ این کنترلر، نباید چیزی هیجان‌انگیزتر پیدا کنید.

کنترلر Hot hands از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان  مدل Volcano Shadow

۲۰. کنترلر Covert

مدل Patrol Tech

با الهام از نیروهای نظامی مدرن، کنترلر Patrol Tech Xbox One، دارای یک طراحی سودمند با ظاهری براق و فربینده است. قالب آبی تیره و سه آیکون متمرکز در بخش میانی آن، عالی به نظر می‌رسند.

کنترلر Covert

۲۱. کنترلر Light and easy از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Gray / Green

این کنترلر رنگی ساده و در عین حال قابل توجه را ارائه می‌دهد و یک طراحی خاکستری دو توناژی را با رنگ‌های برجسته و سبز ظریف ترکیب می‌کند. اگر چه بیشترین فضای آن را رنگ خاکستری روشن فراگرفته است، اما سبزی دویده در این خاکستری، ایده آل می‌نماید.

کنترلر Light and easy از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان  مدل Gray / Green

۲۲. کنترلر Monochromatic

مدل Recon Tech

کنترلر Recon Tech به عنوان اولین تولید از خط کنترلرها با فناوری و طراحی جدید و مدرن، دیده می‌شود. رنگ پایه خاکستری پررنگ و گرم آن، با سه نماد که در مرکز کنترلر قرار دارند، تکمیل می‌گردد.

کنترلر Monochromatic

۲۳. کنترلر Going wavy از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Ocean Shadow

کنترلر Ocean Shadow، همان طور که انتظار می‌رود از یک ترکیب فلزی آبی با رنگ سیاه غنی برخوردار است. دکمه‌های برجسته با تندی آب رنگ خود، ظاهری ساده و در عین حال متفاوت را نشان می‌دهند.

کنترلر Going wavy از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۲۴. کنترلر Sub-zero

مدل Winter Forces

نمود هندسی کنترلر Winter Forces با الهام‌گیری از طرح‌های نظامی، چیزی فانتزی و در عین حال خشن را نشان می‌دهد که برای ورود به دنیای بازی‌های به روزتر، مناسب به نظر می‌رسد.

کنترلر Sub-zero

۲۵. کنترلر Primed for Combat از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Green / Orange

این کنترلر دارای رنگ سبز تیره، دکمه‌های تطبیقی و محل عالی برای قرارگیری انگشت شست است. در زیر دکمه‌های دایره‌ای آن، رنگ نئون نارنجی دیده می‌شود که با کل فضای کنترلر یک تضاد عالی ایجاد می‌کند.

کنترلر Primed for Combat از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۲۶. کنترلر Royal red

مدل Red

برای آن‌هایی که به دنبال چیزی ساده و در عین حال قابل توجه هستند، کنترلر قرمز رنگ با جلوه تند خود و دکمه‌های با پس زمینه سیاه، عالی به نظر می‌رسد.

کنترلر Royal red

۲۷. کنترلر Bright and bold از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Blue

این کنترلر دارای مانند نمونه قبلی تنها به جای رنگ قرمز، با یک آبی تند پوشانده شده است. همان نور تیره پس زمینه دکمه‌ها را نیز در این کنترلر شاهد هستیم.

کنترلر Bright and bold از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۲۸. کنترلر The rising sun

مدل Dawn Shadow

در این کنترلر ایکس باکس وان رنگ بنفش و ارغوانی از بخش دسته‌ها به سمت بالا با تغییر توناژ رنگ به تیره، پیش رفته است. دکمه‌ها نیز سیاه با نقش بنفش روشن هستند.

کنترلر The rising sun

۲۹. کنترلر Tools of war از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

مدل Military Green

در مدل Military Green یا سبز نظامی، کنترلری به رنگ سبز نظامی می‌بینیم که با پخش رنگی کاملا کلاسیک، شیک و جذاب دیده می‌شود. این مدل همزمان با راه اندازی Battlefield 1 به بازار آمد و یک کنترلر ویژه به حساب می‌آید. پکیج کنسول ۱ ترابایتی سبز نظامی به همراه کنترلر آن و یک کپی از Battlefield 1، بسته‌ای خواهد بود.

کنترلر Tools of war از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان

۳۰. کنترلر Ocean waves

مدل Deep Blue

کنترل بعدی یا Deep Blue، آبی عمیق اندکی پس از راه اندازی Xbox One S به عنوان یک کنسول ۵۰۰ گیگابایتی، عرضه گشت. این کنترلر در کنار Gears of War، Battlefield 1 یا Fifa 17 عالی است.

کنترلر Ocean waves

کلام آخر

شما برای یک بازی هیجان انگیز به همراه کنسول ایکس باکس وان، کدام یک از کنترلرهای بالا را ترجیح می‌دهید؟

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...