۵ دلیل برای خرید تلویزیون GX820 پاناسونیک

تلویزیون GX820

تلویزیون هوشمند یکی از ابزارهای دیجیتالی بوده که در روز چندین ساعتی را باید در مقابل آن قرار گرفته و به تماشا محتواهای ویدئویی موردنظر خود بپردازیم. گاهی اوقات افراد تمایل پیدا می کنند که پا را فراتر گذاشته و از قابلیت های سیستم عاملی این تلویزیون هوشمند بهره گیرند.

هر تلویزیون هوشمند باید از مجموعه ای ویژگی نظیر کیفیت صدا خوب، وضوح تصویر بالا، رابط کاربری جذاب و طراحی قابل توجه باشد. اگرچه تمامی تلویزیون ها به این قابلیت مجهز نیستند، نمی توان تمامی تلویزیون ها را هوشمند تلقی کرد.

این روزها افراد بیشتر به سراغ تلویزیون هایی با وضوح ۴K UHD رفته و می خواهند تلویزیون آنها از Dolby Vision و HDR10+ پشتیبانی کند. البته اگر این ویژگی ها را در برنگرفت نباید آن را مدلی نامطلوب تلقی کرد. در این بین تلویزیون هوشمند GX820Series پاناسونیک یک نمونه بارز از تلویزیون های هوشمند حرفه ای بوده که در بحث طراحی نیز کم و کاستی ندارد.

در این مطلب قصد داریم ۵ دلیل برای خرید تلویزیون GX820 پاناسونیک را برای شما شرح دهیم:

کیفیت تصویر

یکی از بخش های مهم هر تلویزیون هوشمند، برخورداری از کیفیت تصویر جذاب و پروضوح است. بیشتر افراد هنگامی که به تهیه تلویزیون می پردازند، اگر وضوح مطلوبی را مشاهده نکنند از خرید مدل موردنظر صرف نظر خواهند کرد. اما در مقابل اگر مدلی دارای کیفیت تصویر بالا باشد، توجه مشتریان را به خود جلب کرده و آنها را وادار به خرید مدل می کند. در این بین شرکت پاناسونیک یکی از برندهای مطرح تولیدکننده تلویزیون هوشمند و سایر دستگاه های صوتی و تصویری، با عرضه تلویزیون GX820Series قصد داشت مدلی را در بازار عرضه کند که بتواند رقیب سرسختی برای رقبا باشد.

رقبایی از برندهای مختلف چون سامسونگ، ال جی و چندی دیگر. کیفیت تصویر ۴K که امروز وضوح تصویر بیشتر تلویزیون های هوشمند را دربرمی گیرد، کیفیتی ۴ برابر بیشتر نسبت به HD دارد. این یعنی اگر از تلویزیون HD تاکنون استفاده می کردید و حال به تلویزیون ۴K منتقل شوید، شاهد وضوح تصویر چهار برابر بهتر خواهید بود و این فوق العاده است.

محصول شرکت پاناسونیک نیز دارای وضوح تصویر بالایی بوده و با کیفیت ۴K UHD یکی از مدل های رده بالا در بازار به شمار می رود. تماشا فیلم با همین وضوح در تلویزیون هایی نظیر GX820Series پاناسونیک بی شک لذت بخش است و تجربه کاربری فوق العاده ای را رقم می زند. گفتنیست که پنل مورد استفاده در این تلویزیون از نوع LED بوده که در مقایسه با LCD، نه تنها وضوح بهتری ارائه می دهد و رنگ ها را روشن تر نمایش خواهد داد، بلکه مصرف انرژی به مراتب کمتر دارد.

این ها موارد مثبت پنل LED هستند که می توانید در تلویزیون هوشمند GX820Series پاناسونیک تجربه کنید. کنتراست تصویر در این نوع تلویزیون ها بالاست و رنگ سیاه بسیار غنی نمایش داده می شود. در سوی دیگر شامل پشتیبانی از فناوری HDR یا همان محدوده دینامیکی بالا می شود که در شرایط نوری کم به افراد اجازه می دهد تا وضوح تصویر چشمگیری را مشاهده کنند.

البته این تلویزیون استانداردهای جدید و بزرگی را دربرمی گیرد که از جمله باید به Dolby Vision, HDR10+، HDR10 و HLG اشاره کرد. پاناسونیک سعی کرده فناوری نوینی را برای محصول خود در نظر گیرد تا مورد توجه باشد. بنابراین استریم ویدئویی با وضوح ۴K و تماشا فیلم UHD Blu-ray روی چنین تلویزیونی بی شک فوق العاده خواهد بود و همچنین باید بی نظیر دانست.

این همان چیزی است در تلویزیون هوشمندی نظیر GX820Series پاناسونیک تجربه خواهید کرد.

کیفیت صدا

دیگر مورد مهم در تلویزیون های هوشمند وضوح صوتی یا همان کیفیت صداست. اگرچه در نگاه نخست باید اولین فاکتور مهم تلویزیون هوشمند را وضوح تصویر دانست، اما پس از آن کیفیت صدا اهمیت بالایی دارد.

تلویزیون هوشمند GX820Series پاناسونیک نه تنها از فناوری های صوتی قابل توجهی بهره می برد، بلکه شرکت ژاپنی کیفیت صدا بالایی برای آن در نظر گرفته تا تجربه کاربری فوق العاده ای رقم زند. بنابراین تماشا سریال یا فیلم در تلویزیون بزرگی چون GX820Series پاناسونیک بسیار لذت بخش است و می تواند جذاب هم باشد.

تلویزیون های هوشمند باید از چند مورد برخوردار باشند که یکی از آنها را به می توان کیفیت صدا دانست. صدا فراگیری در این مدل قابل مشاهده بوده که جالب به نظر رسیده و در بررسی که شده توانسته نظر مثبتی کسب کند. البته فعالیت پاناسونیک در زمینه تولید سیستم های صوتی موجب شد تا شاهد بهبود وضوح صوتی تلویزیون های هوشمند این برند نیز باشیم. پشتیبانی از استاندارد صوتی Dolby Atmos که این روزها روی سیستم های رده بالا صوتی و دیجیتالی قابل مشاهده است. بنابراین برای تنظیم بهینه تر بهتر است به بخش تنظیمات مراجعه کرده و حالت صوتی را روی Stadium قرار دهید تا صدا فراگیری را مشاهده کرده یا همان تجربه کنید.

البته حالت صدا در این تلویزیون تنها شامل حالت استادیوم نخواهد شد، از این رو music و speech را دربر می گیرد.

تلویزیون GX820

قابلیت Freeview Play

تلویزیون GX820Series پاناسونیک یک مدل معمولی نیست و ویژگی های مثبت آن تنها به کیفیت صدا و تصویر ختم نمی شود. بلکه قابلیت های نهفته ای دارد که ممکن است هر فردی از آن با خبر نباشد. یکی از آنها قابلیت Freeview Play نام دارد. این ویژگی به افراد اجازه می دهد تا فیلم یا سریال در حال پخش را ضبط کرده تا اگر بخش هایی را مشاهده نکردید با جلو یا عقب کردن به طور جدی تری مشاهده کنید.

همچنین سرویسی توسط پاناسونیک در نظر گرفته شده که می تواند اجازه دهد افراد تجربه بهتری از تماشا فیلم و سریال داشته باشند. با تمام این تفاسیر کنترل آزادانه افراد در تماشا ویدئو موجب می شود تا یک لذت بی نظیر در تماشا فیلم و سریال های موردنظر به وجود آید.

طراحی شیک

تلویزیون پاناسونیک دارای موارد مثبت متعددی است و یکی از آنها طراحی شیک محسوب می شود. طراحی که شرکت ژاپنی برای این محصول خود در نظر گرفته آن را به مدل پرچمدار و زیبایی تبدیل کرده است. در نگاه نخست می توان با ضخامت باریک و حاشیه کم، از تماشا هر محتوایی روی این مدل لذت بسیاری کسب کرد. علاوه بر مواردی نظیر کیفیت صدا، تصویر و برخی دیگر، طراحی مورد مهمی است که باید شرکت های تولیدکننده تلویزیون هوشمند به آن توجه داشته باشند. در غیر این صورت چندان نمی توانند در جلب توجه مخاطب برای تهیه مدل موفق باشند.

خوشبختانه GX820Series پاناسونیک از این قاعده مستثنی بوده و می تواند موجب جلب توجه مخاطب یا مشتری شود. به هر حال می توان امتیاز بالایی به بخش طراحی این تلویزیون هوشمند داد و یک مدل معمولی نیست.

ابعاد درست

هر تلویزیون هوشمندی باید از سایز مناسب برای اتاق های نشیمن برخوردار باشند. پاناسونیک نیز تلویزیون GX820Series را در سایز های متنوعی عرضه می دارد تا افراد بتوانند مدل موردنظر را خریداری کنند. یکی از آنها سایزها ۵۸ و دیگری ۶۵ اینچی است. ابعادی که بیشتر باید آن را مناسب اتاق های نشیمن تقریبا بزرگ دانست البته هر چه بر ابعاده تلویزیون افزوده می شود، شما باید به فکر یک اتاق بزرگتر برای تلویزیون خود باشید. اگرچه هنگام خرید به این موضوع توجه می شود و در این بین اشتباهی در خرید به وجود نخواهد آمد.

نتیجه گیری

GX820Series پاناسونیک یک مدل برجسته در میان تلویزیون های هوشمند است که با وضوح ۴K UHD می تواند کیفیت تصویر قابل توجهی را به مخاطب خود ارائه دهد و بهترین وضوح را در تماشا سریال یا فیلم محبوب تجربه کند.