لنوو و معرفی سیستم دسکتاپی IdeaCentre AIO A340

IdeaCentre AIO A340

شرکت لنوو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده تلفن هوشمند و سیستم های دسکتاپی محسوب می شود که به تازگی از سیستم جدید یکپارچه IdeaCentre AIO A340 رونمایی کرد. یکی از ویژگی های بارز IdeaCentre AIO A340، طراحی عجیب پایه آن بوده که این محصول لنوو را به یک سیستم دسکتاپی فوق العاده تبدیل نمود. لنوو در توسعه سیستم های کامپیوتری آوازه بلندی دارد و حال برای ارتقا محصولات پیشین، به معرفی مدل جدیدی چون IdeaCentre AIO A340 پرداخت.

برخلاف سایر سیستم های AIO که به پایه ساده مجهز هستند، IdeaCentre AIO A340 به پایه مارپیچی تجهیز شده تا ظاهری جذاب تر را به سیستم جدید لنوو ببخشد. لنوو این دستگاه را در دو مدل ۲۲ و ۲۴ اینچی با پردازنده Core i5 یا Pentium Silver اینتل عرضه می کند و این یعنی پیکربندی های مختلفی برای سیستم مورد اشاره در نظر گرفته شد. برای کسانی که به دنبال پردازنده ای ام دی هستند، لنوو مدلی با پردازنده AMD A9-9425 نیز عرضه می دارد.

IdeaCentre AIO A340 لنوو یک گزینه برجسته

در کنار آن تراشه گرافیکی Radeon R5 نیز قرار می گیرد و با حافظه رم ۴ تا ۸ گیگابایتی، گزینه ذخیره سازی SSD با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت تا ۱ ترابایت، IdeaCentre AIO A340 یک مدل دسکتاپی زیبا و نسبتا قدرتمند است. A340 AIO اگرچه قوی نیست و نباید انتظارات بالایی نسبت به عملکرد آن داشته باشید، اما با قیمت اقتصادی یک مدل برجسته در رنج سیستم های دسکتاپی به شمار می رود که تجربه کاربری خوبی را رقم می زند. لنوو در نظر دارد سیستم موردبحث خود را با قیمتی ۵۰۰ دلاری عرضه دارد. چنین قیمتی نسبت به سایر سیستم های AIO ارزان است و می توان این سیستم را یک دیوایس بزرگ خطاب کرد.

لنوو جزئیات تکمیلی ارائه نداده و مشخص نساخته A340 AIO را چه زمانی روانه بازار می کند. شرکت چینی در تلاش است تا بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه دهد.