در رویداد Galaxy Unpacked دقیقا چه خواهد گذشت؟

Samsung Galaxy
Samsung Galaxy

اکنون دیگر کاملا به طور قطعی تایید شده است که رویداد Galaxy Unpacked شرکت سامسونگ در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه سال جاری شمسی یعنی حدودا دو هفته دیگر، برگزار خواهد شد.

و تا به حال ما یک ایده تقریبا کامل از آنچه که سامسونگ قصد دارد در این رویداد بزرگ و باشکوه رونمایی کند، در اختیار داریم. اما اکنون TM Roh که حدود شش ماه قبل مسئولیت Samsung Mobile را برعهده گرفت و به عنوان مدیر عامل آن شروع به ادامه دادن فعالیت خود کرد، (از طریق منبعی به نام Slash Gear) تایید کرده است که این شرکت در طی برگزاری رویداد Galaxy Unpacked قصد رونمایی کردن از پنج دستگاه جدید دارد. وی اخیرا در این رابطه یک بیانیه جدید منتشر کرده است که شما می‌توانید برای مطالعه آن در ادامه این مطلب با آرادمگ همراه باشید.

ما در طی برگزاری رویداد تابستانی امسال خود به نام Galaxy Unpacked از پنج دستگاه قدرتمند جدید رونمایی خواهیم کرد. این دستگاه‌های جدید در چشم انداز ما، بدعت گذار و مبتکر تجربه‌های جدید در زمینه گوشی‌های موبایل هستند که به صورت یکپارچه در جریان هستند و در هر کجایی که ما می‌رویم، به طور دنباله دار ما را همراهی می‌کنند. چه شما در حال کار و یا بازی کردن باشید و چه در خانه یا دور از آن باشید، آن‌ها قدرت را با کاراییِ یکپارچه ترکیب می‌کنند. در Next Normal بعدی، شما با این دستگاه‌ها در دستان خود (و در داخل گوش خود و همینطور روی مچ دست خود) قادر خواهید بود که زندگی خود را با قدرتمندترین دستگاه‌هایی که می‌تواند وجود داشته باشد، لذت بخش‌تر از هر زمان دیگری کنید.

البته موضوعی که در اینجا وجود دارد، این است که Roh برای این که کمی هم این موضوع را همچنان مرموز باقی نگه دارد، از نام بردن این پنج دستگاه اجتناب کرده است اما به این موضوع اشاره کرده است که دو تای آن‌ها (دو گوشی تاشوی احتمالی این شرکت) دارای کارایی و عملکرد یکپارچه خواهند بود و علاوه بر این، همانطور که در متن خود این بیانیه نیز کاملا واضح و مشخص بود، اشاره‌ای نیز به ایربادها و ساعت هوشمند پیش روی این شرکت نیز کرده است. محصول پنجم نیز احتمالا تبلت‌های سری Galaxy Tab S7 این شرکت به عنوان پرچمدارهای جدید آن‌ها در این بازار خواهند بود. به هر حال، برای این که یک مرور مجدد برا آنچه که احتمالا در طی این رویداد سپری خواهد شد داشته باشیم، باید اشاره کنیم که بر اساس شایعه‌های پرشماری که در طی این مدت درمورد رویداد پیش روی Galaxy Unpacked منتشر شده است، سامسونگ قصد دارد از سری Note20 به عنوان گوشی‌های هوشمند پرچمدار جدید خود رونمایی کند.

اما همانطور که در بیانیه اخیر Roh نیز می‌توان متوجه شد، سامسونگ چند محصول دیگر از جمله دو گوشی احتمالی دیگر نیز برای رونمایی کردن در این رویداد در نظر گرفته است. به احتمال بسیار زیاد، یکی از آن‌ها مدل جدید اولین گوشی تاشوی این شرکت خواهد بود که تا مدتی پیش با نام Galaxy Fold 2 شناخته می‌شد اما شایعه‌های اخیر از آن با نام Galaxy Z Fold 2 یاد می‌کنند. سایر محصولاتی که اکنون احتمال معرفی شدن آن‌ها در رویداد پیش روی بزرگ سامسونگ بالا رفته است، ایرفون‌های بی سیم جدیدِ لوبیا شکل این شرکت هستند که احتمالا Galaxy Buds Live نام خواهند داشت. ساعت هوشمند Galaxy Watch 3 به همراه دو مدل از تبلت‌های پرچمدار جدید این شرکت به اسم Galaxy Tab S7 نیز جزو سایر محصولاتی هستند که احتمال رونمایی شدن آن‌ها در این رویداد زیاد شده است.

علاوه بر این، شایعه‌های اخیر به این موضوع نیز اشاره کرده بودند که سامسونگ ممکن است از مدل ۵G دومین گوشی تاشوی خود به اسم Galaxy Z Flip 5G نیز در این رویداد رونمایی کند. اما با توجه به این که Roh تایید کرده که آن‌ها پنج محصول در این رویداد معرفی خواهند کرد، احتمال این که رونمایی از Z Flip 5G به زمان دیگری موکول شده باشد، زیاد شده است. با توجه به اطلاعاتی که در طی چند وقت اخیر از تمام محصولاتی که سامسونگ در این رویداد معرفی خواهد کرد، منتشر شده، ما تقریبا از تمام آن‌ها یک شناخت کامل در اختیار داریم و تقریبا تمام مشخصاتِ همه‌ی آن‌ها را می‌دانیم. با نگاهی به اطلاعاتی که از مشخصات و شکل ظاهری این دستگاه‌ها تا به حال منتشر شده است، قطعا محصولات پیش روی شرکت سامسونگ بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسند. اما واقعا امیدواریم که همانطور که تا به حال با مشخصات بسیار خوبی در همه‌ی آن‌ها مواجه بودیم، دارای قیمت بسیار خوبی هم باشند، که خوشبختانه بر اساس شایعه‌های اخیر، احتمالا همینطور خواهد بود.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.